La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1644 Culés

16

Jak się okazuje szczególnie dotkliwe gospodarczo wykluczenie Rosji z systemu bankowego SWIFT zostało zablokowane głosami Niemiec, Włoch, Austrii i Holandii. Ciekawe zwłaszcza , że holenderscy politycy wydają się niepomni losów Boeinga 777 lotu MH17 zestrzelonego w 2014 roku przez tzw. separatystów donieckich (faktycznie pododdział sił zbrojnych FR). Z 283 ofiar na pokładzie aż 193 było przecież Holendrami…

Zapowiedziana jest próba przekonania wyżej wymienionych państw do zmiany zdania.
W niemieckim społeczeństwie jest poparcie dla najcięższych sankcji, np. komentarz dziennika "Frankfurter Allgemeine Zeitung": "Najważniejszym zadaniem polityki niemieckiej i zachodniej jest jasne i niebudzące wątpliwości uświadomienie żądnemu władzy Putinowi, że NATO naprawdę będzie bronić każdego centymetra kwadratowego terytorium Sojuszu, przy użyciu wszystkich środków.(...) Kto chce powstrzymać tego watażkę przed jeszcze większym aktem szaleństwa, ten musi w wiarygodny sposób zagrozić mu sankcjami, które mogą oznaczać koniec jego reżimu i jego samego. Putin nie tylko pomyślał o tym, co wydawało się nie do pomyślenia, ale także to zrealizował. Zachód, a zwłaszcza Niemcy, nie mogą o tym nigdy zapomnieć."

(portalmilitarny.pl)

0

@Odcinkowy co wydawało sie nie do pomyslenia, że zaatakuje ukraine było nie do pomyslenia? przecież tam walki trwały odkąd wspomniani przez ciebie separatyści tam walczyli.

konto usunięte

0

@Odcinkowy Holandii i Austrii? Ja słyszałem o Węgrach i o Cyprze. To jak w końcu?

0

@TheNekro94 a skąd ja mam wiedzieć co Ty słyszałeś? xD

konto usunięte

1

@Odcinkowy Były tutaj wpisy, że właśnie te 4 państwa zablokowały. O Austrii i Holandii nic nie było.

0

@Odcinkowy Oby im się udało przekonać tych głąbów.

1

@TheNekro94 no źródło które znalazłem twierdzi inaczej ale czyje lepsze tego niestety nie wiem.

0

@Odcinkowy No jeśli wiesz że 100% gazu w Holandii idzie z Rosji to nie wiem czy to ciekawe.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?