Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@PatrychoO Denis suarez miał bardzo dużo wspólnych wad z Puczem a gra, więc jeśli ten tylko ma chęć rozwoju a tu chyba jest największy problem to pogra trochę.
0
Barca mu nie ufa...o kurdę a to ktokolwiek tu komukolwiek ufa? Figo Neymar Puyol Messi SR każda z tych historii jest inna ale to raczej ludzie którzy ufają wychodzą na tym gorzej.
0
@joloskyy To naprawdę jest mało znany fakt?
0
@panczo Ja tam bardziej patrzę na historię obecnie tych 20 lat i Ukraińcy traktują nas delikatnie mówiąc jak panny lekkich obyczajów dajemy im palec oni biorą rękę, no ale trzeba zacisnąć piąstkę pod stołem i tyle, lepsi oni niż Putin i jemu podobni.
0
@MrPGG Neutralnie, bo balem się żeby się nie spalił za wczas zwłaszcza że potencjał piekielny.
1
@Messibestplayerintheworld Na pewno? Tak pierwszy który mi wpadł do głowy
https://www.bundesliga.com/en/bundesliga/player/youssoufa-moukoko
Później zerknę bo nie zdziwię się jka znajdę jeszcze z 2-3.
0
@Bykunn No ja znam przypadek mój kolega tego próbował, ale miał sesje z psychiatrą ze szpitala wojskowego i odsłużył. Miał nawet kwit że boi się broni.
Co to znaczy nie do podważenia? Że jako zdrowy sobie jakieś wymyślasz i ktoś ci to podbija? Jeśli tak to jak nie wiem gdzie to przechodzi bo w WKU Kraków na pewno nie, właściwie co 2-3 lata mam wezwanie i robią mi wszystkie badania w szpitalu, o potem jest jeszcze komisja w WKU która to zestawia z tym co sam przynoszę, no ale każdy może poopowiadać o wojsku bo miał tam kolegę/brata/ojca.
0
@DaPidejpi Bez atomówek Turcja rozjeżdża ruskich, bo mają nowocześniejsze uzbrojenie, pomijam już nato.
0
@SelloutCrowd Zacznę od tego że byłem i to dłużej, od wojny są zawodowcy i przede wszystkim wot jak był pokój to się chcieli bawić w wojsko więc jak teraz jest niespokojnie niech czuwają.
Powinno być 2-3 miesięczne przeszkolenie obowiązkowe z broni bo cywile to co najwyżej mogą jakieś mniej ważne magazyny pilnować.
@Bykunn kwit ? Trzeba było mieć szczęście by to przeszło duże szczęście albo plecaka, bo ten kwit jeszcze ktoś weryfikuje i to nie jedna osoba.
0
@MrPGG Ja bym powiedział ze skoro Alves nie zgłoszony to nie traktują poważnie.
0
@BorzyKrzys Żeby nie było tak jak z Najmanem że sponsor nie wiedział że jest sponsorem :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@Wychowanek Jakieś dane na poparcie tej teorii o islamizacji Niemiec i Francji, bo starzy jak i młodzi na pewno nie wyznają islamu.
Chińczycy to mają poważny problem z demografią więc świata nie zaleją na pewno.
0
@DarkShen https://forum.x-kom.pl/viewtopic.php?f=41&t=9706
0
@Mr8lack Raczej między sobą w kosmosie.
1
@masq Może z perspektywy szarych ludków tak, na poziomie politycznym Ukraińcy to niewdzięczne ......... i to na przestrzeni wielu lat, a Polskich polityków ogrywają jak dzieci.
0
@Chaoss Ok tylko że jedwabny szlak to nie tylko jedna trasa, właśnie pisząc to co powyżej nie chciałem palnąć głupoty i sprawdzałem i jedna z nitek idzie przez Ukrainę.
0
@Chaoss No to w takim razie np tu muszą się nie znać
https://www.rynek-kolejowy.pl/wiadomosci/koleje-ukrainskie-blokuja-transport-kolejowy-do-polski-problem-dla-pkp-lhs-analiza-106281.html
1
@Peszko07 Trochę inne realia prowadzenia wojny.
0
@michal26 Przecież oni tam wchodzili jak do siebie i mu drewno z Syberii wycinali a Putin wtedy płakał i pisał pisma, nie był już taki mocny.
0
Taki top a z Umtitim przegrał.
1
@maroon To trzeba było zrobić ale niej jak oni Morawiecki stałw pierwszym szeregu a trzeba było się schować w trzecim, no i srogi rachunek Polakom na Białorusi za to wystawili.
3
@barcelonaLM No na pewno skoro ich jedwabny szlak przez Ukrainę biegnie .....
2
Ha ha pisiory to są naprawdę w czepku urodzone, teraz już wszystkie oczy na wschód, szykują się pewnie ciekawe ustawy :(
1
@maroon Tak to jest jak się chce krzewić demokrację gdzie indziej a u siebie się ją rozmontowuje.
1
@MesQueUnClub96 A za 10 lat Rosja obiecuje Niemcom Poznań za wschód Polski.
0
@MESSIah16 Rozumiem o co ci chodzi z drugiej strony oni na to wiele lat ciężko pracowali.
0
@barcelonaLM Nie, na każdego kto będzie chciał tam robić interesy.
0
@kkbarca A próbowałeś się kiedyś zaprzyjaźnić z kimś kto jak cię widzi to chce ci spuścić wpiernicz.
0
@PatrykBarca Raczej chodzi o to że jak na niego patrzyłeś to też niby ma wszystko a jak się skończyło to nie trzeba pisać.