Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Wojciech123 A to było by dziwne? Nawet jak zagrają porównywalne sezony to Francuz zgarnie złota gałę, ale to co ma Pedri na pewno nie pozwoli mu zostać jedną z zapomnianych gwiazdeczek widać to na boisku.
0
@PatrykBarca No problem w tym że istnieją przypadki jak Coutinho.
0
@Destroyer_of_Worlds I są też z nim ciągłe problemy, a jego zachowanie naprawdę pasuje do gościa który ma 20+ na jakiego wygląda.
A masakrował rówieśników i starszych z powodu warunków, w dorosłym futbolu te są przeciętne.
0
@AxelF Niedoleczony znaczy że nie otrzymał zielonego światła na grę . Zagadujemy oczywiście ale to sam Xavi obiecywał że nie będzie szafował zdrowiem piłkarzy.
Nie chce mi się tego analizować spotkanie po spotkaniu ale Holender też miał szpital był chyba nawet w gorszej sytuacji niż Xavi.
5
@krefi10 No to powinien być drogowskaz jaka formacja powinna być pilnie wzmocniona, no ale hohlandy lepiej się sprzedają medialnie.
0
@Naturopata A pewnie El Niño nie istnieje.
2
@MESSIah16 To o czym pisze @norbi77 doskonale ilustruje jeszcze jeden może nawet lepszy przykład duet Benzema -CR.
0
@Karzel Żadnej części tu nie ma bo nikt na nich nie patrzy zdecydowały słupki poparcia.
0
@LS Nie najlepiej, 1 to idealnie.
0
@AxelF I dlatego Araujo Dembele i jeszcze jeden(nie pamietam) grał z niedoleczoną kontuzją?
1
@DaPidejpi Barca lekko ich bierze, zabawne że tylko o LM jest ha ha ha ......
1
@Katalończyk 99 Bo zawsze odwołujesz się do najwyższego poziomu a nie do tego co robisz szczebel niżej, ot casus Depaya nieważne co wyrabiał zawsze ktoś wyskakiwał z MU.
1
@Sulimo Szczerze to nawet nie pamiętam jaki on ma styl, zresztą można dyskutować czy w Barcelonie pokazał jaki ma styl to tylko 500 minut, a w tym wieku dzieciaki są w stanie rozwijać się z meczu na mecz.
0
@Jordi10 https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-11368314#comment-11368351
2
@fart @IronSanHybrid U niego dużo wcześniej było już kiepsko, sama Barca nagięła dla niego drabinkę płacową w LM bo już były problemy, no a wypowiedzi ojca z perspektywy czasu to szczyt hipokryzji :)
0
@MysticCat Nie wiem czy troll, jeśli pamiętasz to jak odpalał się przy wyborach w usa to nie wyglądało na trollowanie.
0
@FC1899Barca Uwielbiam takie wyliczanki, Argentyna do któregoś turnieju startowała z 6 nadzorami z +20 golami w tym 3 miało ponad 30+a w tej trójce był Messi który miał jeszcze wiecej a na turnieju nie miał kto strzelać.
1
Gol dzięki gibkości Auby :)
0
@MESSIah16 Oczywiście że nie mają historii to mały podrzędny klubik z europejskiej metropolii
2
@michal26 Dla mnie to jest dramatyczne, w pewnym momencie każdy z większymi zasięgami szukał ofiary do "zaorania" robiąc im zasięgi a nam niedźwiedzią przysługę.
0
@semafor Tu sobie zobacz mój komentarz https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-11368314#comment-11368367
1
@HighestInTheRoom Liverpool zawsze wolę bardziej normalne kluby od tych petrodolarowych, a wrogość kibiców Live mnie nie rusza bo wiem skąd się wzięła.
0
@DonMatteo901 Gość przegapił chyba lata Barcelony Pepa.
0
@Kozinho. No wysoki jest trzeba mu przyznać.
0
@LeoFan10 Nie, robi to bo jej się to opłaca.
0
NIke bada, mnie to śmieszy po tylu wpadka jakie zaliczyli w przeciągu ostatnich lat.
Największym hitem były te koszulki które wedle zawodników po 20 minutach biegania ważyły 3x więcej.
0
@chosenone @P33ck Z tego co pamiętam oprócz podejrzanych papierów to podejrzenia budziło to że wychowywała swoje "wnuki" z zięciem jakby byli małżeństwem ;)
0
@SamuraJack No mają hohlanda więc trzeba się wstrzymać, a on sam miał kontuzję.
W dalszym ciągu ciężko uwierzyć że jest nastolatkiem, no i dominował młodzieżowy futbol również dzięki fizyczności w dorosłej piłce na nikim jego waga nie robi wrażenia.
1
@eckov Gavi go skasuje :)
0
@urbipl Ja nie wklejam ale z tego co widziałem to trzeba usuwać ? i resztę za nim.