0

@Wojciech123 A to było by dziwne? Nawet jak zagrają porównywalne sezony to Francuz zgarnie złota gałę, ale to co ma Pedri na pewno nie pozwoli mu zostać jedną z zapomnianych gwiazdeczek widać to na boisku.

0

@PatrykBarca No problem w tym że istnieją przypadki jak Coutinho.

0

@Destroyer_of_Worlds I są też z nim ciągłe problemy, a jego zachowanie naprawdę pasuje do gościa który ma 20+ na jakiego wygląda.
A masakrował rówieśników i starszych z powodu warunków, w dorosłym futbolu te są przeciętne.

0

@AxelF Niedoleczony znaczy że nie otrzymał zielonego światła na grę . Zagadujemy oczywiście ale to sam Xavi obiecywał że nie będzie szafował zdrowiem piłkarzy.
Nie chce mi się tego analizować spotkanie po spotkaniu ale Holender też miał szpital był chyba nawet w gorszej sytuacji niż Xavi.

5

@krefi10 No to powinien być drogowskaz jaka formacja powinna być pilnie wzmocniona, no ale hohlandy lepiej się sprzedają medialnie.

0

@Naturopata A pewnie El Niño nie istnieje.

2

@MESSIah16 To o czym pisze @norbi77 doskonale ilustruje jeszcze jeden może nawet lepszy przykład duet Benzema -CR.

0

@Karzel Żadnej części tu nie ma bo nikt na nich nie patrzy zdecydowały słupki poparcia.

0

@LS Nie najlepiej, 1 to idealnie.

0

@AxelF I dlatego Araujo Dembele i jeszcze jeden(nie pamietam) grał z niedoleczoną kontuzją?

1

@DaPidejpi Barca lekko ich bierze, zabawne że tylko o LM jest ha ha ha ......

1

@Katalończyk 99 Bo zawsze odwołujesz się do najwyższego poziomu a nie do tego co robisz szczebel niżej, ot casus Depaya nieważne co wyrabiał zawsze ktoś wyskakiwał z MU.

1

@Sulimo Szczerze to nawet nie pamiętam jaki on ma styl, zresztą można dyskutować czy w Barcelonie pokazał jaki ma styl to tylko 500 minut, a w tym wieku dzieciaki są w stanie rozwijać się z meczu na mecz.

2

@fart @IronSanHybrid U niego dużo wcześniej było już kiepsko, sama Barca nagięła dla niego drabinkę płacową w LM bo już były problemy, no a wypowiedzi ojca z perspektywy czasu to szczyt hipokryzji :)

0

@MysticCat Nie wiem czy troll, jeśli pamiętasz to jak odpalał się przy wyborach w usa to nie wyglądało na trollowanie.

0

@FC1899Barca Uwielbiam takie wyliczanki, Argentyna do któregoś turnieju startowała z 6 nadzorami z +20 golami w tym 3 miało ponad 30+a w tej trójce był Messi który miał jeszcze wiecej a na turnieju nie miał kto strzelać.

1

Gol dzięki gibkości Auby :)

0

@MESSIah16 Oczywiście że nie mają historii to mały podrzędny klubik z europejskiej metropolii

2

@michal26 Dla mnie to jest dramatyczne, w pewnym momencie każdy z większymi zasięgami szukał ofiary do "zaorania" robiąc im zasięgi a nam niedźwiedzią przysługę.

0

1

@HighestInTheRoom Liverpool zawsze wolę bardziej normalne kluby od tych petrodolarowych, a wrogość kibiców Live mnie nie rusza bo wiem skąd się wzięła.

0

@DonMatteo901 Gość przegapił chyba lata Barcelony Pepa.

0

@Kozinho. No wysoki jest trzeba mu przyznać.

0

@LeoFan10 Nie, robi to bo jej się to opłaca.

0

NIke bada, mnie to śmieszy po tylu wpadka jakie zaliczyli w przeciągu ostatnich lat.
Największym hitem były te koszulki które wedle zawodników po 20 minutach biegania ważyły 3x więcej.

0

@chosenone @P33ck Z tego co pamiętam oprócz podejrzanych papierów to podejrzenia budziło to że wychowywała swoje "wnuki" z zięciem jakby byli małżeństwem ;)

0

@SamuraJack No mają hohlanda więc trzeba się wstrzymać, a on sam miał kontuzję.
W dalszym ciągu ciężko uwierzyć że jest nastolatkiem, no i dominował młodzieżowy futbol również dzięki fizyczności w dorosłej piłce na nikim jego waga nie robi wrażenia.

1

@eckov Gavi go skasuje :)

0

@urbipl Ja nie wklejam ale z tego co widziałem to trzeba usuwać ? i resztę za nim.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?