1

@Uukasz_93 No tak bo wy wiecie że nakazali niszczenie papierów i sprzętu, to jak teksty za pandemii że ktoś ma matkę w wojsku i ona słyszała że zaraz czołgi na ulicę wyjadą ........

4

@Emhyr A może zwyczajnie zaczniemy wymieniać piłkarzy a nie szukać ich następców, zubi latami nie potrafił znaleźć następcy Puyola, potem usilne szukanie następcy Alvesa z komiczną płętą, melo z brazil małpujący Xaviego kiedy ta karuzela żenady dobiegnie końca.

1

@kaamil1910 Akurat przy strzelaniu z ak47 muskulatura się przydaje i nie piszę tego jako byk 90 kg, i dodam od razu że tak strzelałem z AK.

1

@IronSanHybrid Mnie zmyliło że to ruch lewostronny i dopiero po chwili zrozumiałem o co biega.

0

@szkutnik91 25% dużo zwarzywszy na fikołki pepa co roku.12 lat od LM prowadząc potężne marki i mając świetne zespoły katastrofa.

0

@AlexDark00 Obydwóch tu powinno nie być, a akcji z sukcesem przedłużenia Sama kompletnie nie rozumiem.

1

@tomek8756 Szczeka i tyle kolejne wybory go skasują, no chyba że konfa go przygarnie.

0

@sokot A to ferran nie spartolił sytuacji? To w tą stronę strat punktów nie liczysz, widzę ze obiektywność level hard. A i odrazu dopiszę do fana Garcii mi bardzo daleko.

2

@Coutinho007 No technicznie na pewno.

0

@AlexDark00 Grosze, no w perspektywie tego co wnosi to zarabia tak z 3x za dużo, właśnie przez takich jak on sa później problemy z rejestracją bo niby zarabiają grosze ale jednak zarabiają.

0

@Coutinho007 No a kto był z tych co najbardziej z niego szydzili?

0

@Worny Hm a pamiętasz jak media w styczniu opychały Depaya.

1

@PatrychoO Chyba meczu nie oglądałeś że takie pierdoły tu umieszczasz bo ciężko coś Pique dziś zarzucić.

5

Ale Luuk pięknie wyjaśnia dzieciaków i hejterków.

1

Mały crack.....

0

@Geble Coś jak Coutinho, coś jak Antek, coś jak Depay..... łączy ich też to że lubią drużynę ułozoną pod siebie.

0

A ja myślałem że herezje w postaci Arujo bądź Garci na PO już dawno za nami.

0

@The_Man No jeśli o pasowanie( w pierwszym poście nie było nic o liście marzeń) to Rodriego bym przytulił, jeśli chodzi o pasowanie to na pewno pasował by Thiago a raczej nie ma bardziej pasującego zawodnika, fajnych kandydatur jest sporo ale jak to papier wszystko przyjmie wedle niektórych Cou miał wszystko by być gwiazdą Barcy :)

Z Anglii pomijając formę brałbym Harrego, Sancho z bvb też wyglądał kusząco ale oni wszyscy w BVB wyglądają kusząco a potem....

0

@The_Man Dość zabawne że nie pada nazwisko żadnego Hiszpana.

0

@lukaszbarca15 No jak im się to opłaci to wyślą nawet więcej.

0

@Sysia11 No i zobacz co się dzieje
Real przegrywa tam już płacz że mistrza mogą stracić, za to w Barcy już presja że mistrzostwo możliwe tylko najbliższy mecz musi się wygrać:)

0

@michal26 Ja się nie zgodzę, z tym że nigdy. O ile założymy że Nato i UE przetrwają kolejne 20 lat i nie będzie wielkiego przetasowania to Ukraina zawita do tych instytucji bo nie ma dużego kraju w Europie który tak się wyludnia jak Rosja. Jeśli Polskie 500+ to porażka jako program walczący z negatywna demografią to programy Putina są jeszcze gorsze.

0

@Rewolucja123 Śmiesznie to brzmi o tej ostateczności, no i coś ucichły te wołania o marnowanie przez trenera kariery Puigowi.

2

@tomek8756 O co chodzi z tymi harcerkami?

0

@wpwelement posty prezydenta kwalifikują się do usunięcia.

0

@msmsms Bo dalsze losy gwiazd z bundesligi dają do myślenia, a przynajmniej powinny.

0

@IAmLegend Ale to że test nie wiele zmienia ot to, za tym by test coś dawał trzeba by jeszcze zmienić przepisy, wybierasz skrajny przypadek i na nim opierasz osądy i podajesz przykłady ja się w takie zabawy nie bawię może ktoś się skusi.

@Mads w pierwszym poście było o przymusowym teście, test daje świadomość, świadomośc czegoś nie zmienia prawa.

0

@kynio302 Bo przez prawie 10 lat miał immunitet wychowanka a nowi nie dochodzili.

0

@BartqRKO Powiedział bym że większe zainteresowanie mediów nią było jak nie mogła startować niż w dzień startu :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?