La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1498 Culés

11

Nie wiem czy ktoś z was zauważył, jak po pierwszej bramce dla Barcelony Puig rzucił się z radości na szyję Xaviemu. Ten chłopak to nie piłkarz tylko maskotka. Powinien z pomponami wzdłuż linii bocznej biegać w każdym meczu i dopingować kolegów.

konto usunięte

0

@Don Lucas piesek Laporty

1

@Don Lucas no dosc zenujace to bylo. Gosc 23 lata a zachowuje sie jak szczeniak

17

@Don Lucas Nie wierzę, że tu się już obraża Puiga, bo się cieszy xD

8

@AlexDark00 Mentalność polaków xD zazdroszcze Hiszpanom tej pozytywnej mentalności której w naszym kraju niestety nie ma ;p

5

@Kondziubarca Wiesz ja wszystko rozumiem, obrażanie dla atencji itp. Ale obrażanie typa za to, że cieszy się po golu kolegów to XD A samo hejtowanie Puiga jest dla mnie śmieszne, bo ok odstaje poziomem, ale zarabia grosze i kocha ten klub. Dziwię się, że taki Umtiti nie jest tak jechany, a wychowanek, który zarabia mało xd

2

@Kondziubarca Tia, wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma. Czy to Hiszpania, Francja, Brazylia czy Wenezuela to w każdym kraju znajdziesz jakąś część ludzi o tego typu mentalności. Chyba nie sądzisz, że każdy Hiszpan jest sympatyczny, radosny, pełny empatii i ciepła do drugiego człowieka? W Polsce też nie żyją sami malkontenci.

0

@AlexDark00 Tylko to nie pierwsza tego typu sytuacja. Akurat pierwsza z Xavim, którą zauważyłem. Nie pamiętam, żeby jakiś inny piłkarz Barcelony rzucał się trenerowi na szyje, np. Mingueza. I to nie był hejt tylko raczej uśmiech politowania, dlaczego Mingueza nie ma takiej mentalności @Kondziubarca? Nie jest Hiszpanem?. Chłopak nie gra, ale potrafi się wszędzie odnaleźć, tylko właśnie nie na boisku. Golf z prezesem, kolacja z trenerem, a teraz uwieszanie na szyi kolejnemu. Dlatego dla mnie ten chłopak, to bardziej maskotka drużyny niż piłkarz. Tyle.

0

@AlexDark00 Grosze, no w perspektywie tego co wnosi to zarabia tak z 3x za dużo, właśnie przez takich jak on sa później problemy z rejestracją bo niby zarabiają grosze ale jednak zarabiają.

0

@Gall No ok, tylko taki Umtiti zarabia nieporównywalnie więcej a i tak szkalowany jest Puig i to jest dla mnie żenada xd

0

@AlexDark00 Obydwóch tu powinno nie być, a akcji z sukcesem przedłużenia Sama kompletnie nie rozumiem.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?