0

@GeneralXavi Z tego co kojarzę to i tak polski wał był tak sklecony by ich ominął ten najboleśniejszy próg.

4

@JANEK777 No musi wspierać, innego wyjścia nie ma no chyba ze jesteś kolejnym który twierdzi że z Rosją możemy żyć w przyjaźni.

0

@JohnA No to ty błędnie zakładasz przekładając followersów jako dowód rozpoznawalności. No tak parę występów w Barcy ale co tam finał Uefa League jako 17 wszędzie o tym pisano.
No ja na przykład gdyby nie LR to nie wiedział bym o niej nic pytałem parę godzin wcześniej siostrę czy wie kto to ester też nie to że zagrała parę lat temu w serialu nie czyni z niej gwiazdy ba takich jak ona są i były na pęczki, a co najgorsze dla niej wciąż powstają nowe.

A tak swoją drogą jak chcesz liczyć w milionach to z 4 państw bioracych udział, finał w którym grał Gavi oglądało prawie 65 mln ludzi a masz jeszcze pozostałe krajów Europy i świata, w mediach społecznościowych o finale było informacji 10x ile wymieniłeś co można znaleźć jeśli nie wierzysz.

Więc dzięki emu co napisałeś poszukałem dokładniej i jeszcze bardziej utwierdziłem się w przekonaniu że więcej osób skojarzy kim jest Gavi niż kim jest ester.

0

@RonnieVEB Wiedzę ze(pomijam czy to plotki) kolekcjonujemy 10 jak pokemony.

0

@FC1899Barca Wiesz jaki jest brutalny FACTOS(zresztą masz jakieś problemy skoro wciąż wtrącasz obce słowa do polskich zdań)

Factos jest taki że nikt nikt się nie interesuje tymi śmiesznymi nagrodami i nawet jeśli złota gała i ta szopka są śmieszne to jedna złota gała jest wizerunkowo więcej warta niż te wszystkie pozostałe razem wzięte pomnożone powiedzmy przez 7 tak siedem ładna liczba. Nie pozdrawiam, za to polecam długi spacer i dotlenienie.

1

@michal26 Raczej nie z sensem tylko powtarza za swoim elektoratem czy jest w tym sens to osobna sprawa, tak jak konfa tak i on ma teraz swoje pięć minut, tyle że dla konfy to skończy się dobrze albo nie będzie minusów, tak janusz za szantarzowanie jarka już na listach nie pojawi się przynajmniej w otoczeniu pis.

0

@JohnA No myślę że przeceniasz zasięgi ester a Gavi Barca repra Hiszpanii postawił bym ze więcej osób słyszało o młodym Hiszpanie. Nawet jeśli to ty masz rację to młody w rok dwa ją przeskoczy kilka razy.

3

@doc Ale on nie ma odpalać to co ostatnio grał i tak wystarczało by być przeważnie najlepszym w ataku, niech dogra do końca bo niby płacz o pieniądze a tak tyle kasy siedzi, no i najważniejsze top 4 to mus w innym wypadku katastrofa wizerunkowa finansowa kadrowa.

0

@LS No czyli nie wliczasz w cenę produktu najdroższej składowej całego procesu powstawania to jest po prostu absurdalne.

0

@JohnA W jakim sensie? Wieku? Medialności? Wzrostu?

1

@GeneralXavi O i psl aut pięknie, choć ciekawi mnie wzrost u kukiza :)

0

@LS W produkcję wliczasz badania nad wynalezieniem?

0

@kuz No bezpieczny jak nie upadną do 2023 roku, jak będą musieli pod koniec roku dołożyć do 10 wesel to długo nie pociągną.

15

On akurat dobrze że maskę nosi nie znoszę tej gęby.

0

@xoran Jeśli to prawda to absolutnie nie bał by się rywalizacji z Mbappe w Madrycie.

0

@Lathspell Ok ale jakoś są dziesiątki zawodników którzy też nie przedłużają i grają jedni mniej drudzy normalnie i nikt nie pisze że przeszkadzają, tylko w Barcelonie urazy bo panowie przespali letnie okienko i to wtedy trzeba było ultimatum stawiać a nie 2 grudnia no bądźmy poważni piłkarz może chcieć przedłużyć lub nie ale to kto inny powinien pilnować interesów klubu a nie Dembele z jego cudacznym agentem.

1

@aldewir @GeneralXavi Dzięki. Znalazłem Dominik Panek autor tego bloga
http://pilkarskamafia.blogspot.com/

0

@GeneralXavi Ale to było coś w rodzaju: dlaczego on grał w reprezentacji i kto mu dał szkolić młodych to stanowski ?

1

No czy Barca potrzebuje za lidera gościa który miano lidera chce dostać, ja uważam że liderem się zostaje na boisku i w szatni a nie przy podpisywaniu kontraktu i to mnie martwi.

0

Który dziennikarz odkurzył piszczka przy okazji michniewicza, bo siostra mi właśnie mówiła ale nie pamięta nazwiska.

0

@konrad1661 No skoro poseł na sejm i doktor habilitowany Terlecki mówi dziennikarce prosto z mostu że jest głupia bo zadaje mu trudne pytania to tak nie mamy poprawnosci politycznej i to w wielu sferach.

0

@Herato Ja nie bo Coutinho śledziłem od dawna i to w Live było jego miejsce na ziemi co do Dembele nie miałem opinii zbyt mocnej.

0

@mekston Niedługo zaczną się zarażać specjalnie :)

0

@domin682 No nie do końca bo napisałeś to
" Inni pokazali klasę i obniżyli swoje wynagrodzenie ale akurat nie ten, który najmniej zasługuje na taką kasę."

No i tak właściwie to patrząc na proporcje odnośnie pensji napastników i obrońców i potencjał to jednak SR chyba jest na pierwszym miejscu jeśli chodzi o gości którzy nie zasługują na swoją pensję. I nie nie bronię pensji Dembele bo barto kolejny raz się ośmieszył, ale jakbym był albą to bolały by mnie cztery litery że kołek po drugiej stronie obrony zarabia podobne pieniądze.

0

@LS no może do 2010.

1

@kazbychu Raczej lubią skłócać ludzi i trzeba im przyznać ze są w tym mistrzami.

1

@Janas11224 A bronił ci ktoś kopać gałę? Było kopać w ekstraklapie bardzo dobre pieniądze dają.

Jak śmiejesz się z Dembele mało inteligentnego ok ale po znajomościach dostał się do Barcelony czy reprezentacji Francji czyli osiągnął sukces o jakim może marzyć pozostałe 99,9% zawodowych graczy. Ja to bym bardziej popatrzył na kim która stała się miliarderką za zdolności oralne albo tysiącem panienek które zgarniają gruby hajs za pokazywanie czterech napompowanych liter, a nie gościem może nie najbystrzejszym wedle mediów bo ja go nie znam więc nie oceniam, ale który od dziecka pracował na to żeby być gdzie jest no chyba że nie trenował a tylko urodził się na sawannie i dzięki temu że zwiewał lwom szybko biega.

A tak odnośnie studiów bez obrazy, kogoś to oprócz twoich najbliższych interesuje? Sportowcami ludzie się interesują dlatego przyciągają pieniądze czy ty je przyciągasz?

@domin682 Sergiego Roberto znasz?

2

@Naturopata Kompromituj się dalej, no chyba ze łowisz zielone od gawiedzi.

0

To dość ciekawe bo trofea wygrywa się obroną a w obronie wcale tak fajnie nie jest jak sugeruje artykuł, to albo olanie LE albo bardziej oszczędzanie Daniego na LL.

0

@maroon w sumie masz rację, i oby tak było jakieś przekręty przy matheusie czy douglasie mniej zabolą wizerunkowo niż przy Antku czy FDJ

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?