0

@KmN Czarne chmury.
Glina.
Ballada o Januszku


1

@Bobski No rzeczywiście twarda ręka, a tak dopytam gdzie była latem?

0

Wiecie co się stało z whoscored często tam sprawdzałem sobie wyniki ale od jakiegoś czasu części meczów w ogóle nie pokazują.

0

@norbi77 @maroon Ona zbija polityczny kapitał na tych pierdółkach to że coś co mówi wam się podoba to inna sprawa ale ona nie wierzy w to co mówi ona to wykorzystuje pod swoją narrację wystarczy zobaczyć z kim trzyma z januszem i siarkowską

A z wariatem nie pukać tylko zastanowić się dlaczego tak mówi.

0

@vangoor https://www.fcbarca.com/40276-jak-alves-stal-sie-alvisem.html
Tam niżej był filmik z 2002 jak grał jeszcze w Brazylii i wymawiał jak w artykule dość dobrze to pamiętam.

0

@Emhyr Alvis jest poprawne, Niestety w artykule niżej filmiki nie sa już dostepne ale ja je pamietam i jest jak niżej, no chyba ze sam Dani nie wie jak się wymawia jego nazwisko
https://www.fcbarca.com/40276-jak-alves-stal-sie-alvisem.html

0

@VeB 1899 Zapiszę to sobie bo jeszcze zapłaczesz za Francuzem.

0

@Coutinho007 ↑ to twoje konto :)

0

@BartqRKO No jeśli obrońca to Maldini kompletniejszy, jeśli ŚO to możemy podyskutować.

0

@sergio5 No to nie jest jakieś super dziwne ile meczów ma w finałach LM a ile z Eibar.

0

@barcelonaLM No ja się zastanawiałem nad sposobami udowodnienia tego(obstawiałem dna) i doszedłem do tego że to było by droższe niż ta kara, ale godzinę temu prof. z jakiegoś uniwersytetu mówił że oni nie są w stanie dojść do tego więc :)

0

@KrychaFCB Ale wiesz że z kontraktów reklamowych to on więcej teraz może wyciągnąć jako gracz Barcy.

1

@busquets5 No jak ktoś pomija żulenie gdzie się da, piski o inne traktowanie do LL to jest tak jak piszesz.

0

@doc Co to znaczy ponownie a kiedyś klepali?

0

@Patrykl145 To laporta...

0

@equwesta I dlatego gra 17 latkiem i 19 latkami ale brakuje mu cierpliwości do 22 latka, no tak wszystko pasuje.

2

@adi7adi8 To fajnie ale wolał bym by go zniszczyli dowodami w sądzie.

2

@Coutinho007 No z Overmarsa to było tyle pożytku że ho ho.

4

@equwesta No ja też uważam że to praktycznie pewny skład miał zapewniony zwłaszcza że nie ma zawodnika o jego profilu.

2

U mnie jest ok jakby co.

19

To musiały być ciężkie chwile dla gości którzy produkują po 50+ komentarzy dziennie.

0

@kuba1794 Zobacz sobie ranking ulubionych celów kradzieży może twój nie jest w czołówce więc i szansa na kradzież spada.

0

@koksik2700 Ale cię pieką cztery litery, Fantastyczne staty we Francji, i bardzo dobre w Niemczech, w Barcelonie może nie zauważyłeś że co chwila kontuzjowany.

A porównanie z Neymarem to hit i sam się kompromitujesz.

0

@Fake69 No to jak szatnia przyjęła by tego gościa z Pucharem Niemiec z Pensją na poziomie 25+

0

Argentyńczyk przez wszystkich zdradzany, widział co Bartomeu zrobił z Puyolem ale wierzył w jego zapewnienie i cyk potem zdradzony, Laporta zdradził, Pique zdradził.

0

@SirChuck A jednak bardzo często prezydent brał udział w negocjacjach przy transferach.

1

@_catalan Ja tam się nie cieszyłem, mam już dość kolejnych 10 w Barcelonie.

0

@kkbarca Tak! Na pewno jak Dembele wciąż ma wszystkie atuty w ręce, to kto inny się....

0

@Nhyz Całkiem możliwe jakby chciał odejść to nie wszedł by na murawę niedoleczony po kontuzji. Przecież jemu te kilka miesięcy różnicy nie zrobi jak tylko będzie trenował mówimy o gościu który co chwila ma kontuzje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?