Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@KmN Czarne chmury.
Glina.
Ballada o Januszku
1
@Bobski No rzeczywiście twarda ręka, a tak dopytam gdzie była latem?
0
Wiecie co się stało z whoscored często tam sprawdzałem sobie wyniki ale od jakiegoś czasu części meczów w ogóle nie pokazują.
0
@norbi77 @maroon Ona zbija polityczny kapitał na tych pierdółkach to że coś co mówi wam się podoba to inna sprawa ale ona nie wierzy w to co mówi ona to wykorzystuje pod swoją narrację wystarczy zobaczyć z kim trzyma z januszem i siarkowską
A z wariatem nie pukać tylko zastanowić się dlaczego tak mówi.
0
@vangoor https://www.fcbarca.com/40276-jak-alves-stal-sie-alvisem.html
Tam niżej był filmik z 2002 jak grał jeszcze w Brazylii i wymawiał jak w artykule dość dobrze to pamiętam.
0
@Emhyr Alvis jest poprawne, Niestety w artykule niżej filmiki nie sa już dostepne ale ja je pamietam i jest jak niżej, no chyba ze sam Dani nie wie jak się wymawia jego nazwisko
https://www.fcbarca.com/40276-jak-alves-stal-sie-alvisem.html
0
@VeB 1899 Zapiszę to sobie bo jeszcze zapłaczesz za Francuzem.
0
@norbi77 Pozdrawiam
https://www.wprost.pl/kraj/10597537/poslanka-pis-o-sytuacji-na-granicy-polsko-bialoruskiej-zwrocila-uwage-na-wplyw-figurki-swietego.html
0
@Coutinho007 ↑ to twoje konto :)
0
@BartqRKO No jeśli obrońca to Maldini kompletniejszy, jeśli ŚO to możemy podyskutować.
0
@sergio5 No to nie jest jakieś super dziwne ile meczów ma w finałach LM a ile z Eibar.
0
@barcelonaLM No ja się zastanawiałem nad sposobami udowodnienia tego(obstawiałem dna) i doszedłem do tego że to było by droższe niż ta kara, ale godzinę temu prof. z jakiegoś uniwersytetu mówił że oni nie są w stanie dojść do tego więc :)
0
@KrychaFCB Ale wiesz że z kontraktów reklamowych to on więcej teraz może wyciągnąć jako gracz Barcy.
1
@busquets5 No jak ktoś pomija żulenie gdzie się da, piski o inne traktowanie do LL to jest tak jak piszesz.
0
@doc Co to znaczy ponownie a kiedyś klepali?
0
@Patrykl145 To laporta...
0
@equwesta I dlatego gra 17 latkiem i 19 latkami ale brakuje mu cierpliwości do 22 latka, no tak wszystko pasuje.
2
@adi7adi8 To fajnie ale wolał bym by go zniszczyli dowodami w sądzie.
2
@Coutinho007 No z Overmarsa to było tyle pożytku że ho ho.
4
@equwesta No ja też uważam że to praktycznie pewny skład miał zapewniony zwłaszcza że nie ma zawodnika o jego profilu.
2
U mnie jest ok jakby co.
19
To musiały być ciężkie chwile dla gości którzy produkują po 50+ komentarzy dziennie.
0
@kuba1794 Zobacz sobie ranking ulubionych celów kradzieży może twój nie jest w czołówce więc i szansa na kradzież spada.
0
@koksik2700 Ale cię pieką cztery litery, Fantastyczne staty we Francji, i bardzo dobre w Niemczech, w Barcelonie może nie zauważyłeś że co chwila kontuzjowany.
A porównanie z Neymarem to hit i sam się kompromitujesz.
0
@Fake69 No to jak szatnia przyjęła by tego gościa z Pucharem Niemiec z Pensją na poziomie 25+
0
Argentyńczyk przez wszystkich zdradzany, widział co Bartomeu zrobił z Puyolem ale wierzył w jego zapewnienie i cyk potem zdradzony, Laporta zdradził, Pique zdradził.
0
@SirChuck A jednak bardzo często prezydent brał udział w negocjacjach przy transferach.
1
@_catalan Ja tam się nie cieszyłem, mam już dość kolejnych 10 w Barcelonie.
0
@kkbarca Tak! Na pewno jak Dembele wciąż ma wszystkie atuty w ręce, to kto inny się....
0
@Nhyz Całkiem możliwe jakby chciał odejść to nie wszedł by na murawę niedoleczony po kontuzji. Przecież jemu te kilka miesięcy różnicy nie zrobi jak tylko będzie trenował mówimy o gościu który co chwila ma kontuzje.