- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1645 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
46 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1645 Culés
4
Jak dla mnie wypożyczenie Adamy pod warunkiem pozbycia się Dembele to dobry ruch. Dembele i tak nic nie wnosił do gry,setki głupich strat i niecelnych strzałów, a w każdym meczu żyło się ze świadomością kiedy się połamie. Traore może zapewnić trochę siły i dryblingu na skrzydle. A może akurat wypali ? Fati też już praktycznie 2 sezon jest niedostępny. Ekonomicznie też to lepiej będzie wyglądać. Na pewno nie będzie gorzej niż z Dembele
1
@VeB 1899 Dobre, dobre. Dembele wnosi pod względem taktycznym bardzo dużo, albo przestrzeń dla sibie, albo kolegów, oprócz tego oferuje od siebie w kreacji całkiem niezłą grę. Wrzutki, wizja, problem jest z nim wtedy w kreacji, gdy za bardzo chce na siłę coś zrobić i idzie o jeden zwód za dużo przez co gubi moment na podanie do wolnego strzelca, tak było z Realem kilka razy, ale jednak wciąż tworzył te okazje kolegom.
0
@Rewolucja123 koniec końców podsumowując co wychodzi z jego gry ? Głupia strata, niecelny strzał, przegapiony moment na strzał/podanie
0
@VeB 1899 Wciąż, świetna gra w kreacji, taktyczne tworzenie przestrzenii, świetna gra w pressingu.
1
@Rewolucja123 trochę za mało by płacić mu tak gigantyczną pensję i czekać z wózkiem inwalidzkim w szatni, bo znów się połamie
0
@Rewolucja123 każdy ma swoje zdanie, a moim zdaniem Traore może dać to czego brakuje Barcelonie siła, szybkość, drybling, uderzenie z dystansu a zarazem to co piszesz o Dembele tworzenie przestrzeni, i kreowanie gry
1
@clyde O pensji nic nie piszę, bo to inny temat.
@VeB 1899 Traore tego nie ma. ;D Dembele ma większość, poza siłą i strzałem. Porównywanie ich, to obraza dla Francuza.
0
@VeB 1899 Zapiszę to sobie bo jeszcze zapłaczesz za Francuzem.