1

@KrychaFCB A mnie się najbardziej podoba.

0

@Encore Szkoda że nie ma ile na to potrzebowali sezonów/spotkań.

1

@Worny Adriano imperator, też technicznie był lepszy.

0

@Emhyr Nie ma różnicy, płaca to płaca.

11

Dlaczego? Mnie się właśnie chce płakać po tym co zostawił Bartomeu, a tym bardziej ze jest na wolności.

0

@Peszko07 Za katastrofę w Afganistanie to nie tylko biden odpowiada bo można by dyskutować czy nie większą odpowiedzialność ponosi jego poprzednik.

0

@Emhyr no problem jest taki że nie 1 do 1 a 4 do 1 jeśli mówimy o poważnych wzmocnieniach, nawet taki utopijny transfer jak FDJ który załóżmy że zarabia te 16(a chyba nie) generuje tylko ok 4 mln na nową pensję raczej nakupimy znów szrotu a nie wzmocnimy się, bo w kolejnych pedrich słabo wierzę.

0

@Bevii A dzięki zapomniałem o nim a teraz nawet widzę że jest w artykule, nie wiem jak ja to czytałem, chyba podświadomie jak Ferra to tylko torres.

2

@swider2222 Normalnie pewnie bym przyklasnął, ale to dembele no i skoro mają oferty po tylu urazach to 4 miesiące treningów nie robią tragedii.

6

@KrwawiaceoczyVEB A my nie spuchniemy? Banda dzieciaków, emerytów psychicznych i fizycznych i wtopy transferowe.

0

@Destroyer_of_Worlds raczej umówiły(i chyba dobrze) zresztą pamiętana sprawa matuzalema trochę urok tego prawa obnażyła.

0

@Chaoss Nie wiem co to, nie oglądałem.

0

@paweldunajecfcb Ja to bym się nad kolanem pochylił.

0

@MESSIah16 Dembele ma swojego agenta, Rabiot matkę a delo miał oboje rodziców oni mu wręcz wmawiali jak i wszystkim że to jest talent na miarę Mesiego.

0

@esem91 Kolano to inna bajka, a jeśli ma wyciętą łąkotkę to już w ogóle.

@Rewolucja123 no ja podobnie, zresztą oni mieli bardzo podobne urazy, z tego co pamiętam że po pierwszej przywoływałem też Iniestę.

0

Ferran jest graczem rezerw? To prawda czy błąd?

1

@Comentateiro A ja to nie człowiek????

0

@JimMorrisonFCB Ba parytet. Choć w sumie nie wiem ile tam jest ukrytych LGBQREQIRMFMKS+=*(5 więc przepraszam odwołuje.

1

@kynio302 Jakbyś był z rodziny to byś nie pytał...

1

@Jaro1279 A broniłeś Pique jak notorycznie spóźnił się na treningi, albo atakowałeś Neymara jak grał do późna?
Szczerze trochę kłuje mnie to w oczy że jak ktoś gra dobrze to jest rozgrzeszany a jak jest na czarnej liście to się po nim jedzie. Pamiętasz może że wiele negatywnych plotek było wymyślonych przez prasę?

2

@catalanian09 Bardziej piję do tego że mówi często to co jest modne, a już poza tym to nie znoszę hipokrytów a vulgar bulgar jest ultra hipokrytą, nie napiszę nic ostrzej bo jest też legendą klubu.

9

Christo Stoiczkow: Ślepo wierzę w Ronalda Koemana

Pozyskanie Frenkiego de Jonga i Antoine’a Griezmanna jest bardzo ważne. Junior to świetny gracz, na lewej obronie pojawiła się rywalizacja.


− Dembélé rozwinie się, nie będzie ciążyła na nim taka presja. Uwolni się spod niej i będziemy mieli niesamowitą drużynę.

List otwarty Christo Stoiczkowa do Philippe Coutinho

Stoiczkow: Yerry Mina ma przed sobą wspaniałą przyszłość XD XD XD XD

Stoiczkow: Ja bym zatrudnił Sampaoliego
tego jest pełno.

Jak zawieje wiatr niestety, do tego bez klasy ale jemu jej zawsze brakowało, choć wiem że niektórym to imponuje.

1

@Rewolucja123 Raczej tak bo nawet zejście z pensji Dembele i SR nie wygeneruje kasy na 3 zawodników, ba nie wygeneruje nawet na jednego dobrego

0

@damian.09 No to raczej zasypywanie trupów w rowach może woda porwie, gdzie letnie okienko i łzy Sama :)

1

@DonMatteo901 Zawsze możesz dokleić taśmą LUK

0

@Pilka_jest_okragla Co za żart w 9 dni i jednocześnie Dembele trybuny tak....Ciekawe u kogo będzie żulnia przy rejestracji.

0

@Janiama Gorzej nie będzie, to klątwa LR. Ostatnimi laty brutalnie weryfikowana.

1

@gryfiT. @tbas to jak te płacze o Konrada w pierwszym a on akurat zaliczał najgorszy okres w BB.

0

@Losiex A jak tam porządki z Cou i Umtitim ;0 bo dla mnie to odtrąbiono zwycięstwo które zwycięstwem nie było.

0

@Momals11 No jeden to wychowanek któremu Barca pomogła, drugi to najemnik ale ok.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?