Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@KrychaFCB A mnie się najbardziej podoba.
0
@Encore Szkoda że nie ma ile na to potrzebowali sezonów/spotkań.
1
@Worny Adriano imperator, też technicznie był lepszy.
0
@Emhyr Nie ma różnicy, płaca to płaca.
11
Dlaczego? Mnie się właśnie chce płakać po tym co zostawił Bartomeu, a tym bardziej ze jest na wolności.
0
@Peszko07 Za katastrofę w Afganistanie to nie tylko biden odpowiada bo można by dyskutować czy nie większą odpowiedzialność ponosi jego poprzednik.
0
@Emhyr no problem jest taki że nie 1 do 1 a 4 do 1 jeśli mówimy o poważnych wzmocnieniach, nawet taki utopijny transfer jak FDJ który załóżmy że zarabia te 16(a chyba nie) generuje tylko ok 4 mln na nową pensję raczej nakupimy znów szrotu a nie wzmocnimy się, bo w kolejnych pedrich słabo wierzę.
0
@Bevii A dzięki zapomniałem o nim a teraz nawet widzę że jest w artykule, nie wiem jak ja to czytałem, chyba podświadomie jak Ferra to tylko torres.
2
@swider2222 Normalnie pewnie bym przyklasnął, ale to dembele no i skoro mają oferty po tylu urazach to 4 miesiące treningów nie robią tragedii.
6
@KrwawiaceoczyVEB A my nie spuchniemy? Banda dzieciaków, emerytów psychicznych i fizycznych i wtopy transferowe.
0
@Destroyer_of_Worlds raczej umówiły(i chyba dobrze) zresztą pamiętana sprawa matuzalema trochę urok tego prawa obnażyła.
0
@Chaoss Nie wiem co to, nie oglądałem.
0
@paweldunajecfcb Ja to bym się nad kolanem pochylił.
0
@MESSIah16 Dembele ma swojego agenta, Rabiot matkę a delo miał oboje rodziców oni mu wręcz wmawiali jak i wszystkim że to jest talent na miarę Mesiego.
0
@esem91 Kolano to inna bajka, a jeśli ma wyciętą łąkotkę to już w ogóle.
@Rewolucja123 no ja podobnie, zresztą oni mieli bardzo podobne urazy, z tego co pamiętam że po pierwszej przywoływałem też Iniestę.
0
Ferran jest graczem rezerw? To prawda czy błąd?
1
@Comentateiro A ja to nie człowiek????
0
@JimMorrisonFCB Ba parytet. Choć w sumie nie wiem ile tam jest ukrytych LGBQREQIRMFMKS+=*(5 więc przepraszam odwołuje.
1
@kynio302 Jakbyś był z rodziny to byś nie pytał...
1
@Jaro1279 A broniłeś Pique jak notorycznie spóźnił się na treningi, albo atakowałeś Neymara jak grał do późna?
Szczerze trochę kłuje mnie to w oczy że jak ktoś gra dobrze to jest rozgrzeszany a jak jest na czarnej liście to się po nim jedzie. Pamiętasz może że wiele negatywnych plotek było wymyślonych przez prasę?
2
@catalanian09 Bardziej piję do tego że mówi często to co jest modne, a już poza tym to nie znoszę hipokrytów a vulgar bulgar jest ultra hipokrytą, nie napiszę nic ostrzej bo jest też legendą klubu.
9
Christo Stoiczkow: Ślepo wierzę w Ronalda Koemana
Pozyskanie Frenkiego de Jonga i Antoine’a Griezmanna jest bardzo ważne. Junior to świetny gracz, na lewej obronie pojawiła się rywalizacja.
− Dembélé rozwinie się, nie będzie ciążyła na nim taka presja. Uwolni się spod niej i będziemy mieli niesamowitą drużynę.
List otwarty Christo Stoiczkowa do Philippe Coutinho
Stoiczkow: Yerry Mina ma przed sobą wspaniałą przyszłość XD XD XD XD
Stoiczkow: Ja bym zatrudnił Sampaoliego
tego jest pełno.
Jak zawieje wiatr niestety, do tego bez klasy ale jemu jej zawsze brakowało, choć wiem że niektórym to imponuje.
1
@Rewolucja123 Raczej tak bo nawet zejście z pensji Dembele i SR nie wygeneruje kasy na 3 zawodników, ba nie wygeneruje nawet na jednego dobrego
0
@damian.09 No to raczej zasypywanie trupów w rowach może woda porwie, gdzie letnie okienko i łzy Sama :)
1
@DonMatteo901 Zawsze możesz dokleić taśmą LUK
0
@Pilka_jest_okragla Co za żart w 9 dni i jednocześnie Dembele trybuny tak....Ciekawe u kogo będzie żulnia przy rejestracji.
0
@Janiama Gorzej nie będzie, to klątwa LR. Ostatnimi laty brutalnie weryfikowana.
1
@gryfiT. @tbas to jak te płacze o Konrada w pierwszym a on akurat zaliczał najgorszy okres w BB.
0
@Losiex A jak tam porządki z Cou i Umtitim ;0 bo dla mnie to odtrąbiono zwycięstwo które zwycięstwem nie było.
0
@Momals11 No jeden to wychowanek któremu Barca pomogła, drugi to najemnik ale ok.