Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Barca1992 A czego suweren nie olewa ostatnio chyba tylko aborcja ludzi na ulicę jest w stanie wyciągnąć, choć po nauczce z lemert czy jak jej tam było i o to może być trudniej.
1
@tomek8756 No jak dla mnie to trudne pytanie, bo jestem fanem jego talentu ale widzę jego problemy.
Jak wyglądają plany na wzmocnienia kogo widzą na skrzydle, czy może rzeczywiście pójdą cała mocą bo hohlanda.
Chyba musze też dopisać że nie jestem fanem Ferrana a raczej tego jaki to piłkarz.
Na pewno musi zostać do lata bo wciąż jesteśmy poza 4 a co by nie mówić to dembele wielokrotnie był najlepszym zawodnikiem w ataku co tylko pokazuje mizerię tego składu. No i gramy dzieciarnią w każdej chwili możemy spuchnąć.
Jeśli obniży pensję to raczej jestem za pozostaniem.
0
@Qlewer Typie znajdą się poza obiegiem bo nie będą mieli rekomendacji państwowych instytucji a ktoś przejmie ich miejsce (właśnie księża) gość od instytucji o której piszesz to powiedział że to dla nich koniec, że miejsce specjalistów zajmą księża bez przygotowania a brak finansowania to tylko jeden z kroków. To ty mało tu rozumiesz ale to nie mój problem typie.
1
@Rewolucja123 czyli jednak romero znów przestrzelił.
0
@Rewolucja123 Ostatnio sprawdzałem naprawdę sporo umie po Francusku, no i podejrzewał że zna tez Niemiecki więc przybywa mu dwóch nowych kolegów.
No ale on musi umieć po Hiszpańsku bo dowodów tego jest sporo.
0
@fenix1983 Na pewno ktoś z Chin tam stracraft to mityczna marka.
1
@Tomo1989 Ja mam podobne przeczucie choć rozumiem podejście ludzi ze na pewno nie przedłuży.
0
@PatrykBarca A powiedział coś strasznego? Obraził klub. Kurde on tylko umowy nie chce przedłużyć, w ostatnich latach to są większe czarne charaktery w Barcelonie
0
@NaFazieHitman Mnie to nie dziwi on zawsze zachowywał się jak pajac i to gorszego sortu niż dwójka premierów z pis.
0
@Azi Niestety nie dla Polaków, dosłownie i w przenośni.
0
@Joe_Pesci To tylko najnowsze przykłady Fabsa i mascherano też do tego namawiali i tam też były pewne formy strajku.
0
@Vebrol Z tego co widziałem wyżej 11 i naj to oddzielne głosowania z różnym jury.
0
@kazbychu Messiego nawet na maszynkę nie stać a Lewy pięknie wygolony Gillette...
0
@Qlewer Nie wiem czy lipna bo człowiek z zarządu fundacji dajemy dzieciom siłę o tym mówił jak i o księżach, kto jak nie o powinien wiedzieć co mówi.
0
@Coutinho007 No nijak nie rozwiążą jak na razie świętują to ze maja 7 okienek na rozstanie.
0
TVP to porażka ale na tvp historia właśnie obejrzałem fantastyczny dokument: Historia w postaciach zapisana - Demony Michała Anioła jak kiedyś natraficie to polecam.
0
@Qlewer Nie dostaną jakiejś licencji i numer przejmą księża, w jakiejś gazecie ok dwa tygodnie temu.
0
@taris Wróżenie z jego listą kontuzji i tym co działo się ostatnio w klubie to prawdopodobniejsza opcją było by okupywanie szpitala.
0
@Przemek2323 No skoro jarek od królów pochodzi to komuś takiemu jak jego matka msza się po prostu należy, ja nie wiem jak tego można nie rozumieć.
0
@Emhyr Dziś to jest? To tylko podsumowuje prestiż tej nagrody.
0
@Bogan No to jakby się nie wykazywał to czemu wchodził świeżo po kontuzji tego się nie robi od tak .
0
@Patriskos A coutinho co święty czy specjalnie o tym nie piszesz?
0
@GeneralXavi Nie koniecznie, zobaczymy co będzie z pisem po kaczyńskim który już trochę nie domaga.
Zobacz sobie wymiany pokoleniowe w partiach ostatnich 15 lat, nie są to optymistyczne przykłady dla pisu.
0
@Qlewer @Peszko07 Nie rezygnują, jacyś księża mają to przejąć, i nie to nie żart.
0
@Sysia11 bo tam prawdopodobnie podobna sytuacja jak z moribą agenci rządzą.
6
@ramon59 No to źle klasyka cytujesz bo nie rozumiesz kontekstu tych słów.
0
@Swistus172 Na pewno nie wyraził, a pamiętasz może jak chcieli Ivana przehandlować do psg bez jego wiedzy.
0
@Barca1992 Bliżej mu niewypału transferowego niestety.
0
@capoN p.e.g.a.s.u.s
0
@tomek8756 @clyde @KrystianR @ProMILs @Barca1992 Nie do końca jacyś księża mają prowadzić ten telefon, i nie to nie żart.