La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1056 Culés

6

Posłowie KO z frakcji czerwonych postanowili dokonać samozaorania. Złożyli projekt, by samochody z przebiegiem powyżej 160 000 km musiały przechodzić przegląd techniczny co 6 miesięcy. Zaproponowali też podniesienie kar za wycinanie DPF - xdddd

7

@tobiasson92 Polska scena polityczna to dramat. Nie ma ani jednej normalnej partii. Są tylko pojedyncze, w miarę normalne osoby. Ale to za mało.

1

@macio_944 na obecnych 460 sensownych jest może 3. To daje 6,5 promila. Praktycznie śmiertelna dawka ;)

konto usunięte

2

@tobiasson92 bardzo mądra i racjonalna decyzja. Jeszcze tylko zakaz jedzenia mięsa i nakaz maseczek w lesie i wreszcie będzie normalnie...

0

@Azi Niestety nie dla Polaków, dosłownie i w przenośni.

0

@tobiasson92 Czuby

0

@tobiasson92 i tak wprowadzili teraz przepis że samochody albo przed 2008 albo przed 2012 nie będą wjeżdżać do centrum miasta. Miasta szykują się aby przygotować co i jak. Polska i tak jest śmietnikiem sprowadzanych samochodów a potem trzeba płacić kary co2.I zimą śmierdzi. Sporą śmiertelność rąk zawały itp to smog.Nie przez przypadek pozbywają się samochodów z zachodu które idą do nas.Pilnują aby spełniały odpowiednie normy a my się trujemy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?