1

@Huck A widziałeś jak stracił głupio piłkę przy pressingu i mogła być bramka, jak wyżej to nie atak w Urusa ale trzeba to jakoś ogarnąć bo nie można z nim grać tak samo jakbyś miał tam Marqueza albo Mascherano.

2

Ostatnio była tu dyskusja o tym że dla obrońcy wcale wyprowadzenie piłki nie jest ważne nawet w Barcelonie po części by bronić Araujo, no i wczorajszy mecz to okrutnie zweryfikował Urus albo miał poważne problemy z piłką albo dla partnerów z drużyny nie był opcją do podania wyjście z pod presingu też ciężary.
I nie, nie jest to jakiś atak na młodziaka choć fajnie jakby to poprawił to raczej kamyczek do ogródka Xaviego że trzeba coś wymyśleć bo takie granie to proszenie się o kłopoty.

0

@Pablit Żaden zawodnik z kadrze oprócz Dembele to nie jest piłkarz pod styl jakim chce grać Xavi, wielu z nich zagra na skrzydle ale to nie będzie to.

0

@Emhyr oj gorszy nie będzie, słowo klątwa LR.

0

@Messibestplayerintheworld jestem prawie pewny że nie zarabia 2 a 1 ostatnio widziałem o tym wklejke.

2

@Huck Prawie tak jakby go nie było.

1

@Messibestplayerintheworld No na LM to na pewno na PK to już dyskusyjne.

0

@Vamosdembouz Oprócz gola dość słabo jak cały atak.

0

@arasz1819 Jutglà

0

@kamyk_23 młody ma 17 lat a Puig to już powinien się pakować bo jest wyborem 7-8.

0

@TylkoBarca7273 w 9 dni sprzedadzą Dembele, powodzenia jeszcze za 15 dobre, to czemu nie sprzedali Coutinho albo Sama alemany to ponoć top.

0

@BulaKG Aleś dowalił z tym Neymarem to przecież łatwizna dorównać najlepszemu strzelcowi reprezentacji Brazylii ;)

1

@Comfortable_ Nie musisz chyba że zależy ci na kilku scenach dodatkowych,
ogólnie to najlepiej tak:
1 odcinek Train Arc potem film potem odcinek 8.


1

@BulaKG Jakbym wiedział że łąkotka w kolanie wycięta to to bym sprzedawał a tak to nie wiem.

0

@michal26 Nawet go nie liczę.

0

@barcelonaLM Tak na pewno go sprzedadzą w 9 dni, tak jak Sama i Coutinho a nie czekaj.

1

@Damian11 Nie problemem jest to ze nie mamy kilku zawodników 26-30 nie możesz grać obroną gdzie najstarszy zawodnik ma 22 lata to samo w pomocy.

0

@Don Lucas Mistrzostwo czego?

1

@AllBundy Nie no przecież 34 letni pique to to samo co 31-letni pique, itd z całą gwardią weteranów .

0

@Coutinho007 No normalne kluby raczej też nie opierają się na 17-latkach w pomocy tak na poprawę humoru.

0

@wyrek Gorzej jak to kumulacja, choć to mnie by na przykład nie zdziwiło.

0

@PodkarpackiKibic Nie no przestań baskijscy piłkarze odpuszczają mecze realowi bo są ich kibicami przecież :)

0

Ansu KO
Pedri KO
Alemany+Laporta KO

0

@Dawid_J No to było tak pół żartem, bo teraz nawet ćwierci jednego z tej trójki w kadrze nie mamy.

0

@Dawid_J MSN :)

2

@Lionel_Messi10 No właśnie urus jest przy wyprowadzaniu najsłabszym ogniwem.

0

@Rhaan Atak też w sumie, tylko obrona trzyma swój kiepski poziom.

1

@SzahMatt A mój błąd myślałem ze MŚ startują jeszcze później.

0

@Encore chyba lepiej aby się skusił raz LL zyska, dwa to generuje pewne problrmy dla paskudnego psg.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?