Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@sergio5 Już widzę te 20 mln.
0
@Ramon A czy ja piszę o sprzedaży? Xavi go chciał Laporta go chciał było podpisać kontrakt w sierpniu.
2
W Małopolsce 10 aptek zgłosiło się do akcji z testami w tym dwie w Krakowie :) w świętokrzyskim jeszcze mniej, kolejny niezwykły sukces pisiorów.
Już pomijam absurdalne wymogi i brak wsparcia....
Zresztą to niezwykle fajny pomysł na wycięcie swojego elektoratu, apteki odwiedzają przeważnie starsi niż młodsi więc zaprośmy im do apteki potencjalnych chorych co tam że emeryci są w najwyższej grupie ryzyka.
Myślałem że pomysł z lekarzami jeżdżącymi po domach i sprawdzającymi testy w 48 godzin jest głupi ale ten z testami w aptekach przebija go ostro.
2
A może by tak wychowanek, czwarty kapitan i mega cule pomógł klubowi.........
0
@le0messi @AdiKingu96 No wina leży też po stronie Laporty i Alemany top bo ultimatum trzeba było mu przedstawić na początku sierpnia a nie w połowie grudnia.
1
@maikel92 A to w ogóle saga? Ja bym tego tak nie nazwał, sagi to były z Fabsem albo z powrotem moneymara a nie z Francuzem.
1
@kejdzi Już od jakiegoś czasu nie jest ulubieńcem LR, wręcz odwrotnie.
0
@amanter @VegetaPolska @kamilo0066 No stoi na zdjęciu z wujkiem więc nic dziwnego że w koszulce Barcy.
0
@michal26 To wolność słowa pod to nie podchodzi?
0
@hl_lewka A SR pan czwarty kapitan wychowanek i cule, o nim zapomniałeś czy po prostu po nim jechanie nie jest już tak modne.
0
@PatrychoO Co? a nie powiedział prawdy jedynie LE to coś co można wygrać pewnie w sierpniu o nim marzyłeś.
0
@Naturopata No w Barcelonie LE to raczej nie jest puchar o którym marzą kibice, tak sezon można uznać za porażkę bo tu zawsze walczy się o trofea z tym że LE to puchar pocieszenia o którym w sierpniu nikt nie myśli ba jest raczej symbolem upadku.
1
@Odcinkowy Mistrzu ale wiesz że ludzie którzy nie popierają owsiaka pośrednio się do tego dokładają kupując produkty czy usługi firm które wkładają w to miliony jak choćby pewien Bank. Ot takie skamlenie serwujesz.
0
@slayer Ale co go to interesuje? Halo nie każdy musi być cule, może tak uderzysz w czwartego kapitana jakby "obniżył" pensję to też by ulżyło klubowi. FCB też nie ze wszystkimi się ładnie żegnała.
@mituk Barcelona miała dość czasu na stawianie ultimatum jakby w sierpniu dowiedzieli się że albo przedłużają albo trybuny to klub byłby w uprzywilejowanej pozycji negocjacyjnej, a tak to siebie postawili pod ścianą i cyrki wyrabiają, no ale sytuacja z Umtitim i płaczem pięknie ich podsumowała.
2
@WaFenPrG @puyol_presidend5 Nie bo tylko laski się za kasę upokarzają, faceci nigdy he he he
2
No i wykrakaliście Adama narobił wiatru.
0
@slayer Nie no przecież ty byś w pięć minut wiedział co robić bo tu wcale nie chodzi o jego przyszłość. Pretensje to nie tylko do piłkarza bo w lecie też było okienko pan top je przespał.
0
@FC1899Barca Taa na pewno w USA chcieli z tobą o lewa rozmawiać.
- Najlepszy piłkarz ŚWIATA według Globe Soccer Awards - 2020
- 2-krotnie najlepszy piłkarz ŚWIATA według IFFHS - 2020, 2021
- 2-krotnie najlepszy piłkarz ŚWIATA według Tuttosport - 2020, 2021
- 2-krotnie najlepszy piłkarz ŚWIATA według The Guardian - 2020, 2021
Kogo oprócz ciebie te nagrody interesują ? Pomijam już że złota gała mnie bawi ale ww przez ciebie nagrody to popłuczyny po ZP.
1
@BART97 Szczerze o ile od lat zamieszkuję ze złotej gały to tak naprawdę jedyna licząca się globalnie nagroda indywidualna(wybieralna), reszta to popłuczyny którymi większość ludzi się nie interesuje.
1
@Emhyr Wow a śledziłeś transfer Neymara albo Bale itd, brzmi to jakby przy transferach nikt nie kłamał i manipulował.
Przypomnij sobie może kulisy transferów z Live po części może zrozumiesz dlaczego ich kibice tak nienawidzą Barcelony.
0
@Drozdu7 No i dlatego w kolejce czekają Traore i Auba młode duchem chłopaki.
1
@Kgorecki2500 Niestety fałsz, oni nie mają tyle kobiet nawet wśród swoich wyborców.
0
@taris @Worny No to jest pojazd na Dembele że po co w klubie gość który nie chce tu być i jak to oraz jego "potworne" zachowanie wpłynie na dzieciaki a wy transfer auby bronicie....
6
@Jakchcesz No przeczytaj jeszcze raz bo ewidentnie palnąłeś gafę.
4
@normasubiektywna Przestarzałe w jakim sensie, to raczej pewne wartości uległy zgniciu a nie idee.
0
@AlwaysBlaugrana W klubie udają że to oni mają wszystkie karty, tylko tyle.
0
@Mr8lack o kim i jej zdolnościach oralnych słyszałeś? Traz jest miliarderka i wzorem dla kobiet ha ha ha.
0
@barcelonaLM Ogólnie to Ukraina często ośmiesza Polskę, jak by to nie był sąsiad i bufor Rosji to nawet im bym życzył maltretowania przez Putina.
1
@Przemek2323 Żelazna dama i pancerny kryształowy Banaś, młot na lewaków Czarnek mocarne ksywki ale jak przychodzi co do czego to jest kiepsko.
0
@Jestjakjest Ona uważa amadantyne czy jak jej tam było za lek na covid. Ogólnie to ludzi nie powinni jej cytować bo za jakiś czas jak będzie nieźle to wyskoczy że to dzięki jakiemuś świętemu a jak będzie źle to schowa się do nory.