Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@yoli Nie, nie. Nie masz żadnych dowodów że stanowili by trzon zespołu, taki Gavi mógłby w ogóle nie zagrać a najzwyczajniej w świecie trener mógłby postawić na innych zawodników, ot popatrz na sytuację Minquezy jeśli nie zakładamy że obrywa rykoszetem za swoje głupie słowa to sytuacja jest dramatyczna.
3
@paweldunajecfcb Takie że o zgrozo tęcza była kiedyś cudem a teraz robię ją sobie wężem ogrodowym.
0
Oczywiście o puchar Niemiec mi chodziło.
0
@Emhyr Bo brzmisz jakby te długi były spłacone a z tego co mi wiadomo to nie są i raczej się powiększą.
Co wraca do normy popatrz na pensję wrócą do normy za pięć lat bo nie teraz. Tylko że uwaga przez transfer hohlanda mogą nie wrócić, bo na pewno to nie będzie komfortowa sytuacja gdzie żulono od każdego a 30 dostanie dzieciak z pucharem króla.
Więc akurat ten transfer nie będzie symbolem powrotu do normalności temu jest bliżej do fuszerki barto.
0
@Sysia11 Nie, nie i jeszcze raz nie to nie chodzi o poziom sportowy a oczekiwania, w żadnym z ww klubów nie ma takich jak w Hiszpańskich gigantach a w Barcelonie jest to wręcz chore.
1
@Kgorecki2500 Nie ma chyba bardziej okrutnych zwierząt od kotów.
2
@Emhyr Brzmi jakby długów nie było, brzmisz dużo gorzej niż z tych z których się podśmiechujesz.
1
@michal26 Skoro wyspa dała ci do myślenia to polecam Psycho Pass choć nie wiem czy forma ci podejdzie bo to animacja, a jak jesteś uczulony to Minority Report choć wedle mnie w PP to lepiej pokazano i przewidzieli co dzieje się w Chinach ok 3-4 lat.
0
@Emhyr Albo wprowadza w życie to co widział jak razem na murawie biegali, akurat na skrzydle łatwiej wiele mankamentów Brazola ukryć.
0
@SamuraJack Dość zabawne że niby najlepszymi ww są goście ponad lata 70 co wyciąga Ferguson, tak jakby w piłkę nie grali wcześniej, tak jak z piłkarzami tak i z trenerami ciężko zestawić kto bardziej zrewolucjonizował piłkę, i mimo sympatii to na pewno nie był Pep.
Jak musiał bym wymienić to pewnie byłby to Rinus Michels
ale z perspektywy kandydatury jak się wybronią bo to albo goście którzy wygrywali i rewolucjonowali piłkę albo głównie rewolucjonizowali ale nagrody zbierał ktoś inny:
Bill Shankly,Miguel Muñoz,Matt Busby,Bob Paisley,Marcello Lippi,Nereo Rocco,Giovanni Trapattoni,Ernst Happel,Helenio Herrera a jest tego jeszcze więcej.
Nereo Rocco pewnie niewielu kojarzy ale o catenaccio słyszał pewnie każdy bardziej zaangażowany kibic, a to ojciec tego stylu, więc kto bardziej zrewolucjonizował piłkę on czy Pep.
1
@jeyx77x Ani USA ani Chinom słaba Rosja też nie jest na rękę.
Ale wiesz że Niemcy maja silne ciągotki prorosyjskie i właśnie dlatego usa wróciło do Europy bo niemiaszki aż za bardzo szły na ustępstwa.
7
To jest zabawne jak LR podchodzi do tematu nawet jeśli to tylko plotki:
Laporta i aletop żalą się że agent Dembele unika rozmów-a to podłe głupie i chytre mu
Laporta i aletop unikają rozmów z SR czy jego przedstawicielem- elegancko top top hurra
3
@kaamil1910 W sumie prawo jazdy też można nazwać własnością bo wyrobienie kosztuje pieniądze i czas, a jego odebranie również może negatywnie wpływać na rodzinę pijusa.
No jakie widzisz rozwiązania? Więzienie? Jedyną opcją lite wydaje się przymus instalacji czujnika alkoholu, ale to nie rozwiąże problemu bo pijus może zabrać samochód kogoś z rodziny i znów jest w pewnym sensie bezkarny.
3
Alba miał podobnego i chyba ładniejszego gola 2-3 lata temu.
0
Ciekawe co o tym myślą nasi obrońcy, bo przeczucie podpowiada że mają inne plany.
0
@Konrat No jakbym miał oglądać jakiś sport dla samych kobiet to piłka nożna to by się do pierwszej 50 nie łapała. Siatkówka lekkoatletyka a nie kopana.
0
@DonMatteo901 No to raczej osoba z anime w awatarze wyjaśnia gościa z selfie w swoim. No chyba że tylko ja tu widzę sarkazm.
0
@bartekvisca Może byłego prezesa banku obecnie premiera pana MM ;)
2
@Konrat Nikt nie będzie sobie marnował 90 minut by pooglądać laski kopiące się po czole w porównaniu do meżczyzn, zresztą są inne duzo bardziej miłe dla oka sporty dzie można podziwiać kobiety.
@Kgorecki2500 więc 280 mln z wczoraj to fejk albo ja matematyki nie znam
3
@Fenelon Przecież w pierwszej fali na społecznosciowce umieścił zdjęcie z rodziną wszyscy bez maseczek, a w tv się o to pluł, gada to co mu każą i tyle. W mediach też mają swój przekaz dnia niczym z nowogrodzkiej.
0
@Kengo Szkoda że ma problemy z wyprowadzaniem, czasami wręcz piłka mu przeszkadza, jestem ciekaw jak to będzie wyglądało dalej.
0
@maroon Piszesz tak jakbyś odwiedzając urzędy czuł się tam niemile widziany.....
0
@panczo A pamiętasz 17 letniego wnuka jednego z wiceprezesów Amadora Bernabeu też wielkiego cule wręcz w szatni pozującego na największego a i tak wylądował w MU.
0
@Uukasz_93 Ale to macierewicz, więc nie wiem który gorszy.
0
@Rafix98 Albo mieć iq 2000 jak masz(możesz mieć) z nim kosę.
1
@Pawel13sz Nie wiem ale na murawie jego bieg był dość dziwny i zastanawiałem się czy ma blokadę psychiczną czy to co innego.
Myślę że tych problemów z kolanem przeskoczyć się nie da a że konsekwencje będą to jest oczywiste.
1
@lucas/catalan No na pewno ale u byłego też było fajnie.
Pamiętam taką historyjkę
Jakiś biznesmen zabrał do restauracji Gesslera innego i mieli omawiać interesy i to były kluczowe rozmowy, po zjedzeniu podszedł do nich kelner i zaproponował po kieliszku wina a ten to zaakceptował bo kolacja była za gruby hajs i zakładał że to taki bonus ale po podsunięciu rachunku serce podeszło mu do gardła bo 4 kieliszki kosztowały fortunę ale nie mógł zrobić praktycznie nic z racji rozmów biznesowych i pozostało mu tylko zapłacić.
1
@lucas/catalan Akurat nie potrzebowała TVN bo jej były mąż jest legendarnym restauratorem jeśli chodzi o ceny i sposoby na wysuszenie klientów.
0
@Kamyk37 "a jak ktoś kropnie policjanta" jak to się ma do przypadkiem. Raczej nikt przypadkiem policjantów nie zabija.
Tak tak to idź na najbliższą komendę i wypłać, powodzenia.
0
@michal26 No ja polityką interesuję się prawie 20 lat i to pierwszy taki przypadek że nie kojarzę ministrów partii rządzącej, ale z drugiej strony czy jest sens ich kojarzyć jak za wszystko pociąga jeden gość, tu nawet czasami nie wiadomo czy oni strzelają gafę sami czy to przekaz dnia z nowogrodzkiej.