- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1439 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
74 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Conradxc
8
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1439 Culés
0
Siedzę głównie na twitterze ale czasami zerkam co się dzieje na fb i jest tragedia z tymi ludźmi. FP dodał że kasa ze Spotify może pomóc w ściągnięciu Haalanda i ogólnie Barca ma duże szanse na jego sprowadzenie a w komentarza oczywiście norma. "Ale jak oni mogą sprowadzić jak mają 1mld euro długu" "99% szans że nie kupią" "Nie mają na kontrakt dla Dembele a Haalanda chcą" i tak to się żyje ten transfer musi się ziścić żeby ogarnęli że długi były jak był Bartek a teraz wszystko wraca do normy.
2
@Emhyr Brzmi jakby długów nie było, brzmisz dużo gorzej niż z tych z których się podśmiechujesz.
2
@Gall Czemu dużo gorzej? Ile jeszcze Barca musi zrobić żeby ludzie ogarnęli że z finansami już tak tragicznie nie jest jak było? Obniżenia kontraktów sprzedaże kupno Ferrana nadal mało?
0
@Emhyr proponuję spokojnie poczekać co się wydaży kogo sprzedadzą kogo nie o ile obniżą pensje mają swój plan i to że nie chcieli Dembele oznacza tylko tyle że mogą na tego halanda oszczędzać. A mają jeszcze na sprzedaż Barcą corporate.Stadion normalnie działa sklepy stacjonarne i internetowy co przed pandemia go nie było.Ja nie wyrokuje w żadną stronę poprostu trzeba poczekać.Bo nie jesteś w środku tego wszystkiego a póki co stadion będą przebudowywać i hale budować więc nie ma się co spinać.
0
@Emhyr Bo brzmisz jakby te długi były spłacone a z tego co mi wiadomo to nie są i raczej się powiększą.
Co wraca do normy popatrz na pensję wrócą do normy za pięć lat bo nie teraz. Tylko że uwaga przez transfer hohlanda mogą nie wrócić, bo na pewno to nie będzie komfortowa sytuacja gdzie żulono od każdego a 30 dostanie dzieciak z pucharem króla.
Więc akurat ten transfer nie będzie symbolem powrotu do normalności temu jest bliżej do fuszerki barto.
0
Oczywiście o puchar Niemiec mi chodziło.