La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1439 Culés

konto usunięte

0

Siedzę głównie na twitterze ale czasami zerkam co się dzieje na fb i jest tragedia z tymi ludźmi. FP dodał że kasa ze Spotify może pomóc w ściągnięciu Haalanda i ogólnie Barca ma duże szanse na jego sprowadzenie a w komentarza oczywiście norma. "Ale jak oni mogą sprowadzić jak mają 1mld euro długu" "99% szans że nie kupią" "Nie mają na kontrakt dla Dembele a Haalanda chcą" i tak to się żyje ten transfer musi się ziścić żeby ogarnęli że długi były jak był Bartek a teraz wszystko wraca do normy.

2

@Emhyr Brzmi jakby długów nie było, brzmisz dużo gorzej niż z tych z których się podśmiechujesz.

konto usunięte

2

@Gall Czemu dużo gorzej? Ile jeszcze Barca musi zrobić żeby ludzie ogarnęli że z finansami już tak tragicznie nie jest jak było? Obniżenia kontraktów sprzedaże kupno Ferrana nadal mało?

0

@Emhyr proponuję spokojnie poczekać co się wydaży kogo sprzedadzą kogo nie o ile obniżą pensje mają swój plan i to że nie chcieli Dembele oznacza tylko tyle że mogą na tego halanda oszczędzać. A mają jeszcze na sprzedaż Barcą corporate.Stadion normalnie działa sklepy stacjonarne i internetowy co przed pandemia go nie było.Ja nie wyrokuje w żadną stronę poprostu trzeba poczekać.Bo nie jesteś w środku tego wszystkiego a póki co stadion będą przebudowywać i hale budować więc nie ma się co spinać.

0

@Emhyr Bo brzmisz jakby te długi były spłacone a z tego co mi wiadomo to nie są i raczej się powiększą.
Co wraca do normy popatrz na pensję wrócą do normy za pięć lat bo nie teraz. Tylko że uwaga przez transfer hohlanda mogą nie wrócić, bo na pewno to nie będzie komfortowa sytuacja gdzie żulono od każdego a 30 dostanie dzieciak z pucharem króla.
Więc akurat ten transfer nie będzie symbolem powrotu do normalności temu jest bliżej do fuszerki barto.

0

Oczywiście o puchar Niemiec mi chodziło.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?