La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1470 Culés

17



Gdyby byłą porażka to byłby Sybir... X




W sumie fakt, typa praktycznie nie kojarzę xD a to był Minister Finansów...


1

@FC1899Barca Ten sukces miał widać tylko jednego ojca ;)

0

@FC1899Barca ja w sumie nie wiedziałem kto był ministrem finansów. To pokazuje jaki robi się przekaz. Za wszystko odpowiada partia, a nie konkretna jednostka. Za PO było tak, ze każdy kojarzył Rostowskiego, bo jak cos się działo, to zawsze brał na siebie. Za SLD był Belka i słynny podatek liniowy nazwany "podatkiem Belki". Do tego przecież słynny Balcerowicz. A za PiS? Jedynie Minister zdrowia przez pandemię jest kojarzony, a tak? Bez zaglądania do wikipedii i google.
Kto był ministrem finansów przed tym co teraz odszedł?
Jak się nazywa minister obrony narodowej, albo spraw wewnętrznych? A spraw zewnętrznych? Kto jest ministrem rolnictwa? No właśnie. Minister rolnictwa to każdy kojarzył Sawickiego a teraz?

0

@michal26 No ja polityką interesuję się prawie 20 lat i to pierwszy taki przypadek że nie kojarzę ministrów partii rządzącej, ale z drugiej strony czy jest sens ich kojarzyć jak za wszystko pociąga jeden gość, tu nawet czasami nie wiadomo czy oni strzelają gafę sami czy to przekaz dnia z nowogrodzkiej.

0

@Gall To juz inna kwestia. Ja jednak gdzieś tam w swej naiwności wierzę, że jest odpowiedzialność jednostki i jeśli nie karnie, to wizerunkowo dana osoba jest skończona.
A za PiS? Partia i jej przekaz się liczy. Wszyscy za jednego nikt za wszystkich.
Tak to wygląda..
Pierwszy raz od też tak 20 lat nie kojarzę najważniejszych osób w państwie..

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?