Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zaufany syna swojego ojca bez doświadczenia* obejmuje superważne stanowisko, dobrze się tam bawią.
0
Ciekawe czy kiedykolwiek wypłynie które kontrakty piłkarzy były podkręcone.
1
@Bisz Był wybitnym w pierwszej kadencji w drugiej było różnie ale i tak na plus, czy jest dobrym zobaczymy.
0
@zibiku No ja znam jeden logiczny i potężny, top 4 to mus bez tego będzie katastrofa wizerunkowa sportowa kadrowa i finansowa.
Tak pozatym to może napisz nam coś o czwartym kapitanie wychowanku i cule czemu on nie chce pomóc klubowi, a atakujesz najemnika z Francji!
Rozbijanie atmosfery przez spóźnienia ha ha ha to dobre a pamiętasz może kto najczęściej spóźniał się za najlepszej drużyny w historii, podpowiem czarna owca która teraz jest kapitanem nr 2.
0
@Sekstet2009 No tak rozwiązanie kontraktu bo ktoś nie robi tak jak mu każe laporta i atop na pewno wpłynie pozytywnie na szatnię ha ha ha
0
@Qba2312 A wiesz jakie miał oferty czy tak z fusów wróżysz.
1
A co to nagle bierze udział w transferach, jeszcze trzy dni temu miał od tego ludzi. Cyrk na kółkach widzę dalej.
0
@Mario96w No ok ale tam w szatni rzadził Puyol z Xavim a i reszta kadry była wypchana profesjonalistami a w obecnej szatni rządzi kto? Nawet jeśli jest Busquets to Alba czy Pique raczej wzorami nie są o reszcie to szkoda gadać
1
@michal26 No nie zgodzę się od dawna państwowe szpitale płacą odszkodowania, trzeba tylko szybko zorganizować sobie kogoś kto przypilnuje by papiery nie zniknęły i dobrego biegłego.
Ze zwiększaniem budżetu pełna zgoda wpakuj tam 10 mld, to 50% pójdzie na podwyżki dla lekarzy, z reszty kolejne 50 złapią pielęgniarki, resztę podzielą na pozostały personel i trochę na sprzęt.
0
@Pawel13sz No już to widzę, zresztą same takie plotki bardzo szkodzą klubowi, choć pewnie część gawiedzi przyklaśnie kowbojom.
0
@michal26 No pomijasz jedną ważną sprawę jak w klinice prywatnej zawalą zabieg to dzieją się prawdziwe cyrki jak klient trafia do szpitala i szpital naprawia błędy za "free" tym też należy się zająć bo tak być nie może i to nie w stosunku do pacjenta ale w stosunku do kliniki prywatniej która przerzuca koszty na szpital.
A kwestię kolejek do sprzętu państwowego wykorzystywanego poza kolejnością przez lekarzy zarabiających też prywatnie(albo tylko ale mających znajomych w szpitalach) też należało by poruszyć
0
@IronSanHybrid wpwelement szuka rolki
1
@Barca1992 No jakby go nikt nie chciał to nawet jego cudaczny agent by nie robił szopki.
4
@kaamil1910 No to było by dość ciekawe zwarzywszy na to że większość zawodników po transferze do Barcy po dwóch tygodniach dostaje zadyszki.
1
@Sau_Ron Serio tylko tyle razy w drużynach roku, pytam bo ciężko uwierzyć...
0
@KaammiilM1206 No to polecam wziąć swoje słowa do serca i przeczekać bo może być różnie zwłaszcza jeśli chodzi o Ghabończyka. EV właśnie bolała i dzięki temu cały czas miał wymówki by nie wprowadzać młodych i teraz zbieramy tego owoce.
0
@Scross Możliwe, albo może uproszą SR by się wyjaśnił.
0
@tomek8756 Za mało kobiet w konfie by taka szych przyjechała.
2
@FCB_dimiC Ja mógłby przytoczyć tak absurdalną historię która się wydarzyła a nie śniła się ani gościom od trudnych spraw czy telenowel.
0
@doc To raczej klub jest małostkowy a wręcz głupi nie piłkarz bo on chce grać, no chyba że dla ciebie zero ambicji=brak przedłużenia umowy.
0
@Lucassito i jechać na MŚ.
2
@Gappeq No jeśli chodzi o gole i asysty to masz rację jeśli chodzi o grę to daje dużo więcej od każdego z ww.
1
@pax Prawda na pewno, ojciec do grudnia pracował w pogotowiu ale to nie jedyne przekręty w służbie zdrowia, covid po prostu jest medialny.
0
@Arkon Fajna akcja to fakt, ale owsiak trochę za dużo przytula dla siebie.
0
@elmayakos Nie trzymanie mejzy pokazuje że to już końcówka jest nawet jak wygrają jakimś przekrętem wybory to to wszystko rypnie w rok.
1
@GeneralXavi Ja wręcz uważam ze Dembele to zastąpi żłówia i pchłę i nikt nawet o nich nie będzie pamiętał taki to pancerny komar.
0
@jeyx77x No to gdzie był szef w lecie? Przecież zarówno trener jak i prezydent chcieli Dembele a teraz szantaże i do ostatnich godzin cyrki, Collado też pół roku w plecy.
1
@pacior95 No tak bo dla ciebie to wszystko jest proste, zwolnienie agenta, za darmo może grać i te i inne bzdety, może zainteresujesz się jak czwarty kapitan blokuje transfery ale na tym nie wyłapiesz zielonych.
0
@FC1899Barca No a geniuszu pytałeś Dembele czy odchodzi?
0
@Pilka_jest_okragla No ja dla mnie to część z was przegina w drugą stronę, bo popełnił też sporo błędów, choć wiem że dla niektórych to sukcesy.