Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pogba No nie na darmo podnieśli uposażenia wszystkim służbom mundurowym z bronią i więcej fuch dla członków PKW.
3
"Diego to obrońca o profilu zbliżonym do Rafy Márqueza"
No to muszę zacząć obserwować dzieciaka, bo Rafę uwielbiałem.
0
@Fenelon @Kozinho. Tak to może być przyczyna tylko znów, jeśli teraz mamy speców i dostęp do ekspertów z zewnątrz to czy nie wykazują się dyletanctwem skoro wszystko cytując was strzela i poddaje się. I nie to nie tak że nie rozumiem potrzeby gry na większej intensywności, tylko czy wprowadzenie jej tak szybko było dobrym pomysłem.
@Fenelon No ale to nie zmienia tego do czego pisałem skoro mają dostęp do wiedzą z poza klubu to czemu nikt im nie doradził dodatkowych treningów, skoro piłkarz może sobie zatrudnić trenera do dochodzenia do formy po kontuzji to może również do treningów w ogródku.
2
@tomek8756 Nie, oni znają się nawet 20 lat, ale trzeba też wspomnieć że nigdy super przyjaciółmi nie byli.
1
@ArturS Absolutnie nie zasługuje na pensję Alby.
0
@Mike1023 Na pewno przekona do do żądania jeszcze większych pieniędzy skoro gość z Pucharem Niemiec może wołać 30.
0
@Fenelon "Warto zaznaczyć, że ludzie pracujący w takich klubach i piłkarze zarabiający takie pieniądze maja możliwość skonsultowania się z osobami "znającymi temat" i nie podejmują głupich decyzji."
Więc skąd ten szpital w Barcelonie, potrójne majstrowanie przy kolenie Ansu nokautuje to rozumowanie, problemy Pedriego a wcześniej Dembele również.
0
@arasz1819 Raczej wątpię, a czasy się zmieniły na niekorzyść trenerów.
0
@Sehzade1899 Produkty rolne to sa za darmo praktycznie, ceny u rolnika a w sklepie to są kilkukrotnie wyższe.
0
@JonSnow 1.Kolejny z kategori "jaką mam pozycję?"
2.Trapiony kontuzjami
3.No gość goleadorem to nie jest
4.20 mln to dużo jak na możliwości Barcy
5. Jaką zawoła pensję?
0
@lukkobe Ja tak samo pisałem o Umtitim :(
1
@Destroyer_of_Worlds Żadnych emocji to mcu u mnie nie budzi, jak chcesz się ekscytować wybuchami po wyłączeniu mózgu to droga wolna, Lotr przynajmniej jest o czymś a większość filmów mcu jest o tym samym tylko główny bohater zmienia gacie i moce.
2
Problem od kilku lat ten sam weterani mają taki talent że nawet bez formy i tak wystawianie ich jest do wybronienia, zwłaszcza że niektórzy nie mają żadnej konkurencji.
1
@Destroyer_of_Worlds Dobrze piszesz eg to nawet przy filmach wybitnych jak trylogia lotr nawet nie stało.
0
@IronSanHybrid Tolkien Sapkowski Martin stworzyli co najmniej równie dobre uniwersa a dla mnie nawet lepsze. D&D to nawet nie ma co wspominać a na spokojnie jeszcze kilka na porównywalnym poziomie do HP by się znalazło.
1
@Piernik Jak go zarejestrują? Bo wiara że pozbędą się kogoś z trójki Dembele Fdj SR w cztery dni, może być wywołana tylko dobrymi narkotykami.
0
@Worny To trochę wygląda jak karykatura Barcy jaką wymarzył sobie Bartomeu Cou Antek Messi ale tam jeden wiedział jak grać w piłkę, więc na niższym poziomie to się udać nie może.
0
@gumaz A nie mamy wojska zawodowego? Wysyłanie gości po komisji wojskowej na wojnę to naprawdę świetny pomysł....
A no i istnieje przecież również banda polskich kozaków zwana woT nie wiem po co pytać LR gdzie większość nawet od kolegów o wojsku nie słyszała o wojnę.
1
@Rewolucja123 No ja na pewno jestem rozczarowany tym że ryzykuje zdrowiem zawodników, a raz zarzekał się że nie będzie tego robił, dwa widzi sam jaka jest sytuacja w klubie i jak źle są diagnozowani.
1
@Khajio Panie Suarez też 2023........
1
@Worny No nie wiem tym bardziej że Xavi chciałby grać szeroko.
7
@jacobFCB Jak w Barcy to nawet nie powinno być dyskusji, choć prywatnie uwielbiam El Guaje.
0
@ElKamil No można się śmiać ale najlepsze sezony to te kiedy to wyśmiewane dna było aktywne. I znów jesteś kolejnym który nie czyta dokładnie, oczywiście że Araujo powinien to poprawić ale to wymaga czasu, to raczej Xavi powinien zmienić sposób gry w tych aspektach bo tak z Araujo grać zwyczajnie nie można.
No i co że jest najlepszy z obrońców w obronie obejrzyj co robiło z nim AB.
Akurat w Barcelonie ma być kozakiem w obu aspektach.
8
No nie wiem LR twierdziła że bez Messiego to nawet koń z kulawą nogą nas nie będzie chciał a tu niby jacyś specjaliści twierdzą inaczej.
0
@sendesara No ja mu się nie dziwię w kontekście reprezentacji to w Holandii powinni się martwić tym co się dzieje.
0
@Gomess No nie tak dawno miał tu liczne grono fanów(ciekawe co z nimi), ja się do nich nie zaliczałem ale z racji dramatu na PO można dać mu szansę zwłaszcza ze po kontuzji to nic się na nim nie zarobi o ile w ogóle ktoś by nawet o niego pytał nawet w kontekście wypożyczenia.
0
@Deviler Tak tak wmawiajcie to sobie dalej, gość wygrał MH PK i doszedł tak daleko w LM a nawet jednego swojego transferu nie wywalczył, może też zerknijcie na kadrę gdzie są zawodnicy EV??
1
@Rewolucja123 Z roku na rok coraz słabszego potwora również z winy EV.
0
@Tollusiek No Ibra gra to od każdego tego wymagają, nie interesuje ich w jakim wieku większość kończy poważne granie oni opierają się na wyjątkach :)
0
@Clue Widziałem komentarz że szału nie ma a są problemy dyscyplinarne.