0

@capoN p.e.g.a.s.u.s

0

@tomek8756 @clyde @KrystianR @ProMILs @Barca1992 Nie do końca jacyś księża mają prowadzić ten telefon, i nie to nie żart.

1

@Wossi61FCB Woland to prawdopodobnie typ od semedo jeśli pamiętasz, podobny styl pisania.

6

@Cobra303 I dlatego zagrali razem 250 potkań? busi z Xavim dla przykładu razem 314 ;)

1

@DLFCB Ja bym jeszcze Bayern i MC zaprosił było by więcej kaski :)

0

@Kamiloza91 No jak dla mnie to trudniej dużo to będzie do osiągnięcia Barcy bo XIB byli dużo lepsi niż MKC. A w Barcelonie przyszłość może wyglądać fantastycznie albo kiepsko zobaczymy jak się dzieciaków losy potoczą od zdrowia do rozwoju.

0

@Sysia11 No jak Real wylosuje MC to nie wiem czy nie obstawię Carlo patrząc na historię tego co wyczynia Pep.

1

Jak szatnia zareaguje że klub od nich żuli każde euro a daje lekką ręką dzieciakowi z pucharem Niemiec 30 baniek. Niby budujemy fajne osiedle i wychodzimy na prostą a tu bum w środku stawajmy komin* elektrowni atomowej.

Dwa za takie pieniądze można kupić 2-3 fajnych zawodników i wzmocnić drużynę na kilku płaszczyznach.

Trzy mnie martwią plotki że on chce być liderem ale nie chce o mino lidera rywalizować, nie chcę takiej gwiazdy a tym bardziej lidera w zespole.

0

@arfer I wielkie i mniejsze to w większości wtopy ale wtopę za 30 baniek łatwiej opchnąć niż tą za 100.

0

@lukaszbarca15 No tak jak pisałem wpływu Franca na ligę nie znajdziesz w statystykach specjalisto internetowy. Myślę że to właśnie Niemcy mają największe prawo do decydowania kto był/ jest ich największą gwiazdą/ legendą a był nią Kaiser przed Gerdem obaj byli Niemcami wytłumacz dlaczego.

Może będzie może nie zobaczymy, czyli uważasz że Gerd jest największym piłkarzem w historii Bundesligi tak?
Czyli taki Elber jest większą gwiazdą niż Lahm Neuera Matheus to co piszesz jest po prostu śmieszne.

Odnieś się do reszty mojego wpisu i dawaj bez patrzenia w Internet kto jest najlepszym strzelcem w historii Serie A.

2

@Herato A pamiętasz jak x lat temu Pedro był dużo lepszy od Salaha?

0

@tomek8756 A czemu fota jest słodka a nie słodki albo słodko?

0

@Worny Eric to właśnie tego pana powinien oglądać, bo oprócz tego że miał wszystko lepsze od Hiszpana to jeszcze do tego tam gdzie Eric ma problemy tam Rafa wyglądał świetnie.

0

@Nano22 Dziadka jej do łóżka zaniosłem.

0

@Kgorecki2500 Właśnie po to mu wojna by odwrócić uwagę od tej tragedii, ale Kazachstan mu bardzo plany pokrzyżował z zabawami armią.

4

@wpwelement Ojciec Michała Żuka czytałem kiedyś wywiad i gość brzmiał naprawdę fajnie, i mógłby może przybliżyć realia LM.

1

@10SzymonBarca10 No to raczej nie ma się czym chwalić.

0

@lukaszbarca15 Nie nie umniejszam mu bo nigdzie nie deprecjonuje jego osiągnięć patrzę realnie, Muller był najlepszym strzelcem ale to Franc był na ustach wszystkich ciekawe dlaczego?
Prawie zrobi kolosalną różnicę, ba ktoś mógłby też zerknąć na innego Mullera* zobaczyć co dodał to tak na marginesie, co do Niemców może tak być ale spokojnie można to wybronić.

A propos skoro najważniejsze są gole to co powiesz o największych gwiazdach w HISTORII nie ostatnich 10 lat w ligach Włoskiej Angielskiej Francuskiej nie za bardzo to pasuje do twojego malutkiego kombinowania bramki równa się najlepszy.
A może ten kto ma najwięcej mistrzostw jest najlepszy brzmi to dużo lepiej w sporcie drużynowym, no ale to by ci nie pasowało do narracji.
*Może jest ktoś kto wygrał więcej od Lewandowskiego więcej mistrzostw więcej pucharów a i statystyk indywidualnych się nie musi wstydzić. Ba Manuel Neuer jako największa gwiazda Bundesligi też nie brzmi głupio ale kurde on kiepsko strzela to się nie nadaje.

Nie, nie specjalista ale jak ktoś chce się udzielać odnośnie Bundesligi i nie wie kto to Kaiser to sam się ośmiesza, no chyba że tylko wchodzimy w tabelki strzelców, albo piłkę ogląda 10 lat i ma głęboko w poważaniu że dawniej też grali a swoim stylem zmieniali oblicze piłki no ale tego w liście strzelców nie znajdziesz.

1

@Mat97 No miał silny atut w postaci bycia wychowankiem, ale ciężko teraz powiedzieć jak jest silny mając ich tyle w pierwszym składzie.

0

@michal26 Zobacz sobie wymiany pokoleniowe w partiach politycznych w ostatnich 10-15 lat :) wystarczy tylko pewnemu wielbicielowi kotów życzyć mało zdrowi choć od jakiegoś czasu widać że jest gorzej.

Co do dealu wystarczyło się zgodzić na nitkę jak Putin pytał była by kasa i nie było by tak łatwo o szantaże ale tusk okazał się idiotą.

0

@lukaszbarca15 No to nie zabieraj głosu bo tylko się ośmieszasz, a to co piszesz to wyśmieje każdy Niemiec. Dla Polaków na pewno ha ha ha

0

@Ghotti Ale to dla niego złamali zasady odnośnie plac a nie dla Nico i Gaviego to trochę mówi o jego talencie.

0

@Barca445 No żeby tylko nie okazało się ze to pessi był topem, bo gramy dzieciakami w każdej chwili możemy spuchnąć a na weteranów tez nie ma co liczyć.

2

@Kgorecki2500 Brazylijczyk z Ajaxu złowieszcze combo dla barcy

0

@Kwiatek67 trzy razy tyle widziałem artykuł więc nie chce niewidomo ile.

0

@Gaucho I tylko jedna mała ryska, nie zgodził się zagrać na ŚO i zagrał Toure. Choć oczywiście ktoś to może uznać za plus i realną ocenę umiejętności.

0

@Marcelinho99 No poszukaj wypowiedzi Jurgena on wytłumaczył dlaczego Cou nie odniesie tu sukcesu, bardzo pomocne będą też wypowiedzi jego kolegów. No i to samo podpinasz pod antka po co kupujesz kolejne 10 jak masz najlepsza na świecie.

0

@Rick No tak bo szeregowi żołnierze wiedzą czy będzie wojna czynie....

0

@Gappeq Ty przynajmniej wiesz dlaczego cię zostawiła.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?