La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1380 Culés

2

Pamiętam jeszcze jazdy Dembele w Borussi w 2017, kiedy to my się o niego mocno staraliśmy. Nie przyszedł na trening za co go zawiesili wtedy. Po tamtych wydarzeniach, gdy Francuz ostatecznie znalazł się w Barcelonie coś czułem, że i u nas pewnego dnia też będzie odwalał podobne maniany...

... i nie pomyliłem się

7

@Patriskos Tyle że on tak u nas odwalał. Na treningi przychodzi, wypełnia swoje podstawowe obowiązki. Zdarzały mu się spóźnienia, ale nie są to zdarzenia pokroju odmowy udziału w treningu. Chęć wypełnienia kontraktu nie jest niczym złym. Nie jest korzystne dla klubu, ale samo w sobie nie jest złe. Powiedz mi, kiedy on odwalił podobną manianę, co w BVB?

2

@normasubiektywna Powinni ten komentarz wywiesić na głównej i na La Rambli. Porównywanie tych sytuacji patrząc z biegiem czasu nie ma żadnego sensu.

0

@Patriskos a co podobnego teraz robi?

0

@Patriskos dlaczego nic nie mówiłeś wtedy?!

0

@Patriskos A coutinho co święty czy specjalnie o tym nie piszesz?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?