Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@ViscaDelFritz1983 Zawsze mnie to zastanawia takie wyciągnie kto jest kim, jakby śmierć biathlonisty była bardziej tragiczna niż śmierć sprzątacza, i nie piję tu do ciebie.
1
@Ricc Z tego co mówił jego ojciec to jeśli będzie mógł wybierać to on czuje się Hiszpanem i wybierze Hiszpanię.
0
@KrystianR Od lat zręcznie lawiruje między putinem i UE Nato wątpię by nie miał tego przekalkulowanego, co oczywiście nie znaczy że się nie przeliczył bo sytuacja Rosji nie wygląda za dobrze.
0
@clyde Szok, a ty utożsamiasz się z Kaczyńskim i jego decyzjami? Akurat naród Węgierski wielokrotnie Polakom pomagał i to powiedzenie o bratankach nie jest wyssane z palca.
0
@barcelonaLM No czują się Rosjanami pewnie tak ale Rosja nie ma tam najlepszego PR bo tym ludziom obiecano złote góry a żyje im się gorzej niż jak byli Ukraińcami.
0
@Survier Oglądałem kiedyś dokument o uciekinierach z Korei, owi ludzie nie mogli uwierzyć że kim nie ma mocy nadprzyrodzonych, choć sportowcy to ludzie obyci ze światem więc akurat oni tylko grają idiotów.
2
@Ronnie1992 Niekoniecznie, ja bym to podrzucił pod propagandę, ktoś go za to rozliczy ktoś będzie domagał się poza Rosją dowodów raczej nie, ogólnie to Ukraińcy maja świetny PR wojenny a Rosjanie tragiczny coś co mnie zdumiewa.
0
@Tomo_95 No jeden pocisk może to wywindować.
0
@arasz1819 Myślę że nie, on raczej zalicza się do grona pożytecznych idiotów.
0
@kkbarca A to jakaś nowość ja dostaję tak co 3-4 lata wezwania.
1
@Kurkmen Chyba zabolało ich zabijanie ludzi przez Ruskich na ich ziemi w tak bezczelny sposób.
0
@kuz No na pewno skoro na rozmowy wysłali jednego z najostrzejszych propagandzistów.
0
@Toretto Panie nie oglądaj tych wszystkich generałów i im podobnych oni rok w rok straszą wojną odkąd pamiętam, cel jest prosty więcej kaski więcej dla niech i im bliskich coś tam zostanie na wojsko.
6
Dembele Holenderski kelner:
⚽ LDJ
⚽Depay
????️ FDJ
0
@fanatyk987 Za free może być problem, z 08/09 na chomiku powinny być z 15 i 17 będzie trudno potem zerknę czy mam gdzieś archiwalne linki.
0
@Jakchcesz No ok ale każdy z ww był gwiazdą swoich ekip, o torresie tego absolutnie nie można napisać.
0
@Jakchcesz Na tą chwilę to spoko transfer, no choć nie wiem czy wart takich pieniędzy.
1
@Jakchcesz Ja bym raczej powiedział że jest bardzo dobry na wielu płaszczyznach ale w niczym nie jest wybitny, zobaczymy jak jego przygoda w barcy się rozwinie.
0
@BartqRKO Czyli głowy nie liczyć?
0
@panczo Źle na to patrzysz bo patrzysz z perspektywy obywatela Węgier, patrz z perspektywy najbliższych orbana...
1
@messi564 Gavi ani Nico nie rozegrają pełnego sezonu, nawet po pół sezonu pewnie nie bo Nico ma problemy kondycyjne więc wzmocnień trzeba szukać zwłaszcza że Busquets ma 33 lata. Zgadzam się że obrona bardziej paląca ale to wolny transfer więc na pewno trzeba tą kandydaturę rozważać.
Dlaczego uważasz że do pierwszego się nie przebije?
1
Zdradzę wszystkim wielki sekret w notatnikach skautów Barcelony/Realu są nazwiska większości utalentowanej młodzieży w Hiszpanii, artykuły jak wyżej to raczej w ramach ciekawostki, bo często widzę...... ale dzbany zamiast kupować za 40 mogli go mieć za darmo :(Jeszcze pół biedy gdyby taak się dało...
0
@kamilos1214 No nie wiem Grupa Wagnera też istnieje.
0
@Szklaner No popatrz nieporadny życiowo dziadek rządzi 38 mln krajem, fajnie nie.
No a tekstem o doradcach to ;(
0
@Szklaner Poszukaj wypowiedzi byłego prezydenta jego brata.
A tak swoją drogą on się znać nie musi od tego ma mieć doradców, najgorsi są właśnie tacy którzy myślą że jak maja wysokie stanowisko to się znają na wszystkim, choć nie gorsi są tacy co nawet stanowiska nie mają.
0
@John_Doe Nie zgadzam się to trochę wygląda jak wysłanie młodych niech się z wojną oswoją. Ostrzeliwanie bloków mieszkalnych i innych cywilnych budynków, brak paliwa i żywności.
Jakby miało być jak piszesz to wjeżdżają weterani i grupa wagnera najważniejsze budynki przejmują odcinają prąd wodę gaz i po 4 dniach ukraina bawi się w partyzantkę, bo centrum dowodzenia jest przejęte.
0
@MesQueUnClub_87 No właśnie gdzie są @normasubiektywna oddziały które walczyły w Gruzji(nie musi wychodzić) które były w Syrii w Czeczenii. No i najważniejsze dowódcy byli na pewno w Czeczenii czy w Afganistanie.
No i jest jeszcze prywatna armia Putina Grupa Wagnera.
@barcelonaLM tak trudne jest napełnienie baku i zapewnienie żywności? Przecież to podstawy podstaw.
0
Nie śledzę super dokładnie ale aż chce się zawołać gdzie jest rosyjska armia, to nie możliwe by zaprawione w bojach na wszelakich frontach oddziały dostawały wciry od Ukraińców nawet jeśli ci dają z siebie maksimum. Do tego popełniają tak banalne błędy.
Przecież to momentami wygląda jak wyrwane z filmów o gangu olsena.
0
@ferdas_rawa No ja też się zastanawiam coraz bardziej, byłem zwolennikiem teorii o której pisze @lukaszbarca15 ale to raczej nie o to chodzi bo straty dla całego kraju są zbyt duże by to tak wyzerować, no chyba ze ktoś uważa że putin w Rosji jest omnipotentny no to ok, jeśli tak rzeczywiście jest to to możliwe, ale ja w to nie wierzę.
Tu musi chodzić o coś czego nie wiemy bo inaczej to jakieś ostatnie podrygi szaleńca.
0
@michal26 No ale korwin ludziom kojarzy się z konfą, to musi na wynik partii rzutować.