0

@LaRoja Siostra CR jak się odpala.

0

@Pilka_jest_okragla Ciężko robić progres jak większość czasu leczysz kontuzje, zobaczymy jaki progres Fati zrobi.

0

@AdamaTraore Ja na przykład oglądałem dokument i tam mówili że gość zarządzający obozem w Oświęcimiu dawał mu i jego lubej wiele prezentów w tym drogich więc zakładanie że nie wiedział jest dość odważne.

0

@busquets5 No tak bo rafinha jak będzie przychodził z 30 mln hohlandem to zawoła 3+kaktus.

0

@Kgorecki2500 No to absolutnie nie dziwne skoro to furtka do Tajwanu.

0

@AbelKabel No dłużej ale 5 lat różnicy to znowu nie przepaść.

W Chelsea Romek na starcie zdobywa mistrza i zalicza półfinał LM, MC kończy na 10 miejscu ot taka subtelna różnica, akurat Romek to sukces a klubów które miały bogatych właścicieli i wcale nie było fajnie jest o wiele więcej.

0

@Rajek99 Luuk de Jong ????

0

@Sulimo Po co go zgłaszasz, z tego co widziałem to panowie z redakcji są jego fanami, no i głupi ruch na stronie robi a to się tu ceni od dawna.

1

@Ptasior Panie tu wczoraj były posty o rywalizowaniu z najlepszymi podtarte gdybaniną i jak daleko w LM zajdziemy :)

1

Kurna Wrzutkolona nam powoli powstaje jeszcze jakby ten Luuk grał od początku to mógłbym to zrozumieć ale Torres a później Depay ????

0

@AbelKabel Może ta jest np. w Manchesterze a LM nie ma.

0

@macio_944 Raczej przypadek zwarzywszy że rywale często mają 2-3 akcje w meczu a i tak tracimy bramki.

0

@macio_944 no druga akcja i już cieplutko, ja tam się boję.

0

@Kamiloza91 No jak bym wiedział z kim w tym ćwierćfinale zagramy i w jakiej formie będą obie ekipy to mógłbym się zastanawiać, a tak to wróżenie.

0

@Zoker To jest dość wątpliwe nie da się tak że grasz cały sezon na poł gwizdka bez zaangażowania i cyk na katarskiej ziemi jesteś crackiem.

Zresztą jeśli to prawda to źle o nim świadczy taka postawa więc nie wystawiasz mu tu najlepszego świadectwa.

0

@Worny Wniosek jest prosty, piłkarze za mało zarabiają skoro musza ciułać na boku :(

0

@JoeBlack Dziwne bo romek Chelski ma portugalskie a jego blokują z tego co tu wyczytałem

0

@DonMatteo901 Jeśli tak byś to rozpatrywał to zdanie z twita nie ma sensu, tu musi chodzić o ligę.

0

@betonito Ale dasz sobie rękę uciąć że w Barcy by im nie szło? Masz idealny przykład z Coutinho na wyspach crack w FCB zarówno monachijskim jak i katalońskim słabiutko.

0

@AbelKabel Nie nie wiem, za to wiem że na pewno nie wygrywali by tyle ile wygrali dzięki kasie abroamowicza.

0

Już poprzednio była jakaś blokada przy poruszaniu się, co będzie teraz.

0

@Criss18Barca A gdzie te powołania?

0

@Transu96 A mnie wcale ile lat bawili się za ruskie pieniądze.

0

@Commandement Przecież oni nie inwestowali w klub bo lubią piłkę czy po nocach marzyli o LM.

@MontelQ Nasser Al-Khelaifi jest tylko prezesem a prawdziwy właściciel ma dużo wspólnego z ropą.

1

@Transu96 Jeśli od 2000 roku to zastanawiam się nad Maldinim bo on karierę zaczynał w 1985. Piłkarzem był wybitnym ale to wciąż 9 lat i pod koniec kariery nie grywał dużo przez urazy.

0

@slayer A gdzie była by Chelsea bez romka..... Te cierpienia nie będą aż tak wielkie.

0

@Hawajczyk No ok ale to też trochę skandal ze tacy goście siadają i już się nie podnoszą bo dostali głupiego gola a końcówka to już była komiczna.

0

@PatrychoO Ale to już nie będzie to samo, nie wiem czy to w ogóle można jeszcze fajnie sprzedać, garstka ludzi by chciała jego powrotu.

0

@Orlik00 No powstaje drużyna również dzięki temu że Messi odszedł, w Barcelonie przy praktycznie każdej akcji Argentyńczyk musiał dotknąć piłki to było już niezdrowe i banalnie proste dla rywali.

No Barca nie była dobrze zarządzana ale Messi odnowieniami kontraktu co dwa-trzy lata też nie pomagał. No zazwyczaj tak bywa że symbol drużyny dostaje po dupie jak drużyna przegrywa tak samo jak jest zachwalany jak wygrywa i często nie jest to sprawiedliwe koronnym przykładem niech będzie remontada z PSG!!!!.

No a ja pamiętam że Puyol jednak był smutny bo dalej chciał grać a zdrowie nie pozwalało. No uważam że powinieneś też przemyśleć dla czego ww przez ciebie trójka spotkała się z innym odzewem niż Messi.

0

@Cochise No to jeżeli interesuje ich gospodarka to jako partner handlowy jesteśmy ważniejsi od Rosji. A jak wejdzie wymuszona dywersyfikacja paliw kopalnych to już w ogóle, tu nie chodzi tylko o kasę czy chłodne kalkulacje Niemiaszki mają ciągotki do Rosji po prostu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?