Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Bogan Wygląda jak to albo indyjski pierwowzór https://www.podrozepoeuropie.pl/trinacria-symbol-sycylii/
0
@dudek89 No pewnie że nic..... tylko kto zaliczył dwie pierwsze asysty i ustawił mecz.... ale cię pięknie zweryfikowało
3
Generał Ousamane......
0
@dudek89 Odwołujesz czy jeszcze czekamy.......
0
@axegrinder No tu masz źródło https://salarysport.com/football/la-liga/barcelona/ które uwzględnia obecną pensję Pique którą ten sam potwierdził a na szczycie są pilnie przedłużany Umtiti SR który nie obniżył i Dembele więc ja raczej zostaję przy swoim on to raczej do top 3 się dobija a nie w 10, bo to niemożliwe by po obniżkach pensji przez cały skład dalej był tylko na 10 miejscu, a zarabia tyle co salah :)
0
@axegrinder https://fcbarcelonalatestnews.com/fc-barcelona-players-wages/
https://sportscriber.com/football/barcelona-players-salary/
https://www.sportsunfold.com/fc-barcelona-players-2021-22-salary/
https://m.aiscore.com/pl/salary/team-fc-barcelona-5xvkjoiyvgsx793
0
@Bagsik88 Chodzi mi o zespół a nie o resztę.
0
@axegrinder Mistrzu ale jak ci mogę podać siedem innych takich stron i na każdej kwoty są inne, i uwaga żadna z tych kwot nie jest oficjalna.
0
@Bagsik88 No jak dla mnie to chodzi tu głównie o hołd ale tak to jest ubrane że można to i tak jak ty interpretować. Jak na razie to Xavi wszystkim słodzi, co jest zrozumiałe, ale kiedyś będzie musiał przestać, choć zapewne starych kolegów to nie dosięgnie bo i nie musi.
0
@Bagsik88 A jednak jego słowa z hołdem brzmią kilka razy lepiej niż twoja propozycja...
0
@Bagsik88 A co ma innego powiedzieć?
0
@Yanek Realne? Kolejne dwa sezony jak jego najlepsze, nie sądzę.
0
@IronSanHybrid Zaraz cię zbanuje nadużytkownik
0
@Emhyr No to grał regularnie czy nie?
I ile grał jak nie miał kontuzji.....
0
@AmigoBlancos Jakbym wiedział czy usuneli mu łąkotkę lub jej część było by łatwiej odpowiedzieć, już ostatnio biegał z blokadą dwa lata w plecy, realistycznie ciężko być dobrej myśli.
0
@axegrinder No przed obniżką zarabiał o 1 mln mniej od Alby co już dawało by mu miejsce w top 5 więc obecnie na pewno jest w top 3.
1
@Emhyr No oczywiście do liczby minut się nie odniosłeś, obecnie najlepszym obrońcą jest Pique.
3
@Sau_Ron Mam wrażenie że miesiąc miodowy już się skończył i jak nie będzie dużo lepiej to nie zostanie.
0
@Emhyr Ale masz ból tyłka o tego Araujo, no ale najpierw fakty:
20/21 tylko 2200 minut to na pewno nie jest regularna gra.
0
@Emhyr No kwota za transfer to nawet powiedział bym jest okazyjna, ale prowizje ten atut negują, a na taką pensję też absolutnie nie zasłużył.
0
@FC1899Barca Ale się pięknie regularnie kompromitujesz......
0
@jeyx77x No jak dla mnie to Adriano L'Imperatore miał większy potencjał.
0
@Freudysta Ja tam jednak MC bym dał na końcu, wiele można zwalać na wybryki Pepa ale oni wciąż zawodzą, no chyba ze idziemy tropem że w końcu muszą.
1
Plastic is fantastic....
O gustach się nie dyskutuje, nie mój typ urody.
@tbas Na szybko szukałem i nie za bardzo najbliże to to https://d-art.ppstatic.pl/kadry/k/r/1/d6/4b/61aa617a72084_o_large.jpg
0
@koksik2700 Ale oni nie odbierają majątku jurri i saschy tylko gościom co razem z putinem od 30 lat rozkradają rosję do cna.
0
@bartekvisca Baldursy
0
@Destroyer_of_Worlds Nico to na razie tylko raz zagrał dwa pełne spotkania pod rząd i ma spore problemy fizyczne, odpuszczenie takiej okazji dla niego to była by zbrodnia.
3
@gumaz Mam nadzieję że wpierać ukraińską gospodarkę, do fryzjera i potem na kozetkę.
0
@Emhyr A to weryfikacja w grupie LM to był tylko mój sen.
0
@tomek8756 https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8330515#comment-8330558 :)