Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AlexDark00 No w najważniejszym meczu sezonu dwóch "skrzydłowych" nie presowało i smęciło na murawie to na pewno było widzimisię trenera :)
0
@AlexDark00 Ok pora kończyć trener chce bronić w 10.
0
@AlexDark00 Schematy powodują że nie bierze udziału w akcjach bo spaceruje albo opuszcza mecze, że ma spuszczoną głowę i jest poza drużyną. Te schematy mają super moc.
Gość za tą pensję tam powinien zapieprzać a tylko pokazuje jak ich olewa.
0
@busquets5 Wcale nie śmieszne bo od lat kreował się na biznesmena i szpanował kasą a teraz potrzebuje kasy z obijania sobie mord na gali patusów o ja cie nie pie......
0
@Wilczeq No popatrz i z dopingiem turystów wygraliśmy dwa razy sekstet.
0
@AlexDark00 To w takim razie co jest z nim nie tak w psg że nie szanuje swojego pracodawcy?
0
@lukasik17 Brawa za poświęcenie przy podpisie, ale ja go odbieram jako ciało obce jak gra i jeśli on chce odejść to nikt mu nie powinien robić problemów.
0
@PJ777 Jak będzie miał wybór to wybierze Hiszpanię, co mówił jego ojciec bo on czuje się Hiszpanem.
0
@LaRoja Mówi że kocha i mówił że obniży..........
1
@IronSanHybrid L hit w ogóle pomijając brak ucieczki który już jest karygodny, to jak on się zatrzymał na środku jezdni to też kunszt mistrza kierownicy, jak tam był tylko instruktor to jak najszybciej powinien poszukać nowych wyzwań najlepiej z dala od czterech kółek.
3
@AlphaNumeric Umie liczyć, gwiazdy Barcy o wiele bardziej medialne.
0
@matthew_uarcolinsky Ja tam bardziej żałuję jak skończyła się kariera sama który z łatwością masche na ławeczkę wysłał.
0
@Campeon87 Wiem ale chciałem to tak napisać by nikogo nie urazić :)
1
@Luccas No euforia na strzelane bramki przesłoniła niektórym świat i ignorowali że on był rezerwowym.
0
@reloaded A ja pamiętam jak ludzie pisali że powrót Neymara jest możliwy no to mamy remis.
6
@AdamaTraore To dopiero była by historia jakby Xavi grał 13-nastolatkiem.....
0
@Aristocrate_7 Jeśli chodzi o napastników z Hiszpańskiej ziemi to może być trudno od lat sposucha.
1
@cris2706 Trochę się nie chce wierzyć że na przestrzeni wieku byli jedną z tych ekip które historycznie na mundialach grały regularnie i regularnie wychodziły z grup.
0
@Szpenser No to wariuje i chcesz go w Barcy?
0
@jq91 A najbardziej cieszy że nie ma o powrocie moneymara.
0
@zodiak_10 Ciebie z pewnością zwiodły bo to faktem nie jest.
0
@Adi123456789 Tak ty za to jako kibic od 18/19 jesteś ekspertem kto przypomina Xaviego, pewnie kilka zbitek z yt daje tą wiedzę.
To Alba skoro ma inne zdanie od twojego mimo iż spędził z nimi setki godzin też nie jest tak uważny jak ty ha ha ha.
1
@Rekker Akurat kandydatów jest multum choć André Onana wydaje się najpewniejszym strzałem
0
@busquets5 A może się rozlecieć jak wielu przed nim, gdybanina.
2
@matirix20
LL 52 mecze 3.347 minut
PK 6 meczy 509m
LM 8 meczy 514m
KE 3 mecze 170 m
SC 3 mecze 360m
Dzieciak nawet liczby spotkań z dwóch pełnych sezonów nie ma karku.
0
@Adi123456789 No widzisz ja Xaviego jak i Iniestę oglądałem od ich początków widziałem większość meczy Xaviego bo dla niego oglądałem też reprezentacje a ty???
0
@BulaKG goat dosłownie dla mnie ryczy jak koza.
0
@Criss18Barca Poziom mascherano o litości....... Mascherano był tak wybitny ze go dzieciak z Francji zaraz na ławeczkę odesłał.
0
@Adi123456789 No popatrz a ty się ze zdaniem gościa co razem 7 tysięcy minut spędzili na murawie i 50 razy tyle treningów razem odbyli, nie zgadzasz
0
@clyde Piłkarzem, zresztą na razie nie może być inaczej bo "nasza" wspólna przygoda trwa odkąd gra w pierwszym składzie Barcy.