Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Gdyby to był inny de Jong.
0
@tommyVERceti Rafał jest bratem nie synem, a królikowski za którym opłaczesz sam miał niezłe odpały i afery. No ale ranczo wybiela.
0
@tommyVERceti No jak dla mnie to Rafał Królikowski to dużo lepszy królikowski niż jego brat.
0
@clyde No on to raczej na niego negatywnie wpływał, ach młodzi ludzie którzy pamiętają ranczo może pora poszukać głębiej co tam się działo latami w domu królikowskich.
0
@IronSanHybrid No ja bym powiedział że to brat ojca był dobrym aktorem ze znajomościami.
0
@AdiKingu96 No widać że nie wiesz co królikowski wyprawiał, no ale fajny był w ranczo więc pewnie fajny też w realu :)
1
@Comfortable_ Anime niezłe ale nierówne.
0
@HERORICH2 Inter miami razem z moneymarem , i za rok Messi.
1
@KrychaFCB No on też święty nie był, to ranczo ociepliło mu wizerunek.
5
@4Fabregas4 No pozdrów Puiga i Arthura....
0
https://www.fcbarcelonanoticias.com/en/international-football/deschamps-wet-on-the-controversial-absence-of-dembele_278748_102.html
0
@Azi @waletpl Niestety tak.
0
@Azi O nieobecności Ousmane’a Dembele
„Zagrał mecz w ten weekend i był naprawdę dobry… dobry dla Osmana. Jak powiedziałem w czwartek, zanim grał w El Clasico, wraca do zdrowia. Już z nami przyjechał i wiem, do czego jest zdolny. Będziemy zobacz w czerwcu.”
https://glodniwiedzy.pl/sledz-konferencje-prasowa-deschamps/
0
@Emhyr Przecież tu nie chodzi o roczniki tylko o to co dzieje się na boisku i zapewne pije do sezonu w PSG.
0
@Ojciec5tkidzieci Jak ja nie znosiłem tego tworu.
0
@tomek8756 Ojojo widzę że odpalenie protokołu 1% to nie tylko domena janusza polityki, inni też chcą mieć swoją legendę......
1
@don'T.R.I.P.e Uwierz mi ostatnią rzeczą będzie dla mnie bronienie janusza polityki, choć ja go traktuję już tylko z politowaniem.
0
@don'T.R.I.P.e Akurat sytuacja ze studentami nie jest zero jedynkowa bo jak Deng Xiaoping odbudowywał Chiny dali się podpuścić Mao a po odbiciu władzy Mao wysłał ich na prowincje do robót rolnych :) jak znów wróciła bieda to wrócił i Deng Xiaoping by to wszystko ratować odbudował chiny a po kilku latach studenci znów chcieli go obalić....
0
@Songo91 O nie Sergi Roberto się już nie rozwinie ;(
0
@marcin62 Kwiecień plecień, bo przeplata trochę zimy, trochę lata
0
@Deviler A to zezłomowaliśmy Szwecję ?
1
@FC1899Barca Zapomniałeś też dodać że walne przyczynił się do aids w Afryce i to on obsadził większość słynnych pedofili i udawał że nie są źli.
4
@VamosRakieta Złota gała dalej piecze cztery litery, tak bym to podsumował.
1
@P33ck A to obecnie nie padają gole po akcjach z faulem :)
0
@Maker0 Myślę że nie patrzą tylko na pesel a na to że nie zagra kilku meczy pod rząd na dużej intensywności co było już widać. A czy są na przyszły sezon alternatywy to już pod dyskusję podchodzi bo nie wiadomo jakie są plany transferowe.
0
@jeyx77x Ach ten romantyczny futbol.
1
@Emhyr Oj jednak musisz uzupełnić informacje polecam poszukać kto był jednym z pierwszych trenerów z którym spotkał się pep jak zaczynał karierę trenerską.
0
@BorzyKrzys Pompują balon bo im to uchodzi płazem i mało kto ich za to rozlicza, tak samo jest z wymyślonymi transferami albo po prostu ze zmyślaniem . No i powtórzę za pewnym dziennikarzem śledczym, ilu dziennikarzy poniosło konsekwencje swoich działań po czystce w polskiej piłce..... no właśnie.
0
@Commandement No tak bo statystyka nie jest ważna, zapominasz że to mafio-sekta.
1
@tristan87 O a jak pięknie przegrywał główki z Koreańczykami na mundialu.....