- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 820 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
174
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
5
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 820 Culés
5
Hah widzę, że niektórzy są w szoku, iż polscy dziennikarze sportowi to dzbany. Dla mnie to żadna nowość. Większość z nich to ludzie wybujałym ego. Pompują balon, bo wśród januszów to się klika. Prawda jest taka, że sport.pl czy inne tego typu meczyky pyly żerują na emocjach i wejściach, a spora część ludzi tworzących takie portale to zwykli atencjusze. Obserwuje wielu "żurnalistów" na tt i co chwilę się blaźnią (ostatnio Staszewski sugerujący odpalenie petard pod hotelem, gdzie spali Szwedzi). Ciężko tu nie cenić Cwiakały, który moim zdaniem jest safandułą, ale nie próbuje być kontrowersyjny, próbuje trzymać fason, ma duża wiedzę i ja to szanuje. Zresztą, ja 5 lata studiowałem dziennikarstwo i wiem jacy ludzie tam trafiają. Pocisnę po sobie, ale jestem tego świadomy... to dość łatwy kierunek, sporo kucia, ale jak się jest ogarniętym to można wszystko zdać. Sądzę, że z perspektywy czasu, tacy ludzie, jak Zarzeczny to byli naprawdę świetni dziennikarze, bo nie tylko znali się na piłce, ale byli oczytani i nie pogardzili dobrym filmem, mieli pasję, rozległe zainteresowania, a dziś dziennikarze, zwłaszcza sportowi, bardziej pozują na mejwenów, którzy nie dopuszczają słów krytyki i są bufonami. Później mamy takie kwiatki "na kogo trafi Polska w 1/8 mundialu".
0
@BorzyKrzys ... i jeszcze znali się na dobrych trunkach (P.Z.)
0
@BorzyKrzys Prędzej bym stawiał, że studiowałeś jakąś kinematografię, albo filmówkę w Łodzi.
1
@JimMorrisonFCB Po prostu mam takie zainteresowania i staram się je pogłębiać. Nie chciałem być jak niektórzy z roku piszacy prace dyplomowe o instamamach albo włochach na okładkach przeglądu sportowego.
0
@BorzyKrzys Instamamy? Brzmi ciekawie ;)
0
@BorzyKrzys Pompują balon bo im to uchodzi płazem i mało kto ich za to rozlicza, tak samo jest z wymyślonymi transferami albo po prostu ze zmyślaniem . No i powtórzę za pewnym dziennikarzem śledczym, ilu dziennikarzy poniosło konsekwencje swoich działań po czystce w polskiej piłce..... no właśnie.