0

@Cule1234 No nie ostatni tylko trzy ostatnie bo one już zwiastowały kłopoty.

0

@Suzu Widziałem przed meczem że Dest ma uraz i dlatego mingueza a de Jong coś złapał.
https://www.fcbarca.com/la-rambla/tiki-taka/dyskusja-11631171

1

@PatrychoO A tego nie widziałem bo musiałem na chwilę odejść, ok.

0

@matiz1514 No to laporta prosił o odsprzedawanie biletów, więc już zrobił.

0

@PatrychoO Chodzi ci o główkę po dośrodkowaniu dembele?

0

@macio_944 Pewnie trauma po tym jak pisałeś że mają grać jak równy z równym z najlepszymi.

0

@Suzu To kontuzjowani i chorzy też mają grać ?

0

@Mroziu No przecież Laporta ich prosil by odsprzedawali.

1

@Kow_aLL Można nawet ligę zdominować ale to nie znaczy że LM zawojujesz. Ludzie trochę odpłynęli mamy bardzo młody zespół który wciąż się dociera a LM wygrywa się doświadczeniem

0

@ShawnC Może być problem bo współpraca z minguezą wygląda dramatycznie.

0

@Coutinho007 Na papierze, ale rzeczywistość to inna sprawa.

0

@ObiektywnyKibic121 My nawet klepać za bardzo nie możemy.

0

@Zoker Jeśli chodzi o potencjał to pewnie tak ale jeśli o aktualny poziom to Lenglet czy puig to nie jest klasa wyżej.

0

@VamosRakieta Tak zły jak pamiętasz.

0

@koziar Więc po co się odpalać i marnować czas.

0

Dembele znowu gwiazdają na Nou Camp trzeba im zamknąć gębunie.

0

@Borneo NIc nie manipuluję tylko podaję przykład tego co ją spotkało kilka lat temu na przykładzie co spotkało jej rywalkę, nie dostała kredytu nigdzie i miała wybór albo z rosji albo koniec z polityką i lata odrabiania. I nie piszę tego po to by pokazać że ktoś jest gorszy, tylko objaśniam bo to nie jest zero-jedynkowa sprawa.

Jakieś źródło z tymi koszulkami i potwierdzenie tego że chciała się promować z facjatą putina w kampanii.

1

@Borneo Ale nie jest już tak pro jak dawniej, są na lewo o wiele więksi czciciele Putina. Nie bierze tylko wzięła pożyczkę co okazało się wielkim problemem bo wciąż jej to przypominają ale zobaczymy co zrobią np Valérie Pécresse która po wpadce ma 5 mln długu zobaczymy który bank da jej kredyt bo rosyjski może być chętny.

0

@4drian0 Było nie kupować szajsunga.

0

@Sulimo No jak sąsiedzi przestaną smogować to może otworzę :(

0

@KSSniper No jak by było punktowo kiepsko i w ostatniej kolejce Barca zależała od zwycięstwa Madrytu to ja bym tam kibicował Realowi ale kto co lubi.

1

@Johnnie_Walker Już nie jest tak pro putinowska jak dawniej i na pewno nie na poziomie janusza polityki.

0

@barcelonaLM To i to petrodolarusy, jak ktoś nie lubi za to psg to wymówki odnośnie MC są tylko hipokryzją. A tak poza tym niech każdy kibicuje komu chce.

0

@Ying No ale od opuszczenia barcy to LM nie wygrał i to głównie przez swoje przedziwne pomysły, które bardziej zaskakują jego drużyny niż rywali.

0

@Worny No właśnie kto mu doradził by do tak grającego klubu dołączyć.

0

@dawidw4 Dyskusyjna opinia, dla mnie bardziej nastawiany na plotki cytowanie autobiografii i powtarzanie wywiadów niż na ty co ma miejsce na murawie.

1

@macio_944 Ale spójrzmy na taki Villarreal Unaia.

0

@tristan87 Wielki tydzień to i pewne o wielkie pieniądze.

1

@POLAK12345 No właśnie podczas meczu gość z rmf trafnie podsumował że w Polsce przegrywa Bayern a wygrywa lewandowski.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?