Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@JimMorrisonFCB https://www.fcbarca.com/la-rambla/tiki-taka/dyskusja-11633696
0
@Cule1234 No nie ostatni tylko trzy ostatnie bo one już zwiastowały kłopoty.
0
@Suzu Widziałem przed meczem że Dest ma uraz i dlatego mingueza a de Jong coś złapał.
https://www.fcbarca.com/la-rambla/tiki-taka/dyskusja-11631171
1
@PatrychoO A tego nie widziałem bo musiałem na chwilę odejść, ok.
0
@matiz1514 No to laporta prosił o odsprzedawanie biletów, więc już zrobił.
0
@PatrychoO Chodzi ci o główkę po dośrodkowaniu dembele?
0
@macio_944 Pewnie trauma po tym jak pisałeś że mają grać jak równy z równym z najlepszymi.
0
@Suzu To kontuzjowani i chorzy też mają grać ?
0
@Mroziu No przecież Laporta ich prosil by odsprzedawali.
1
@Kow_aLL Można nawet ligę zdominować ale to nie znaczy że LM zawojujesz. Ludzie trochę odpłynęli mamy bardzo młody zespół który wciąż się dociera a LM wygrywa się doświadczeniem
0
@ShawnC Może być problem bo współpraca z minguezą wygląda dramatycznie.
0
@Coutinho007 Na papierze, ale rzeczywistość to inna sprawa.
0
@ObiektywnyKibic121 My nawet klepać za bardzo nie możemy.
0
@Zoker Jeśli chodzi o potencjał to pewnie tak ale jeśli o aktualny poziom to Lenglet czy puig to nie jest klasa wyżej.
0
@VamosRakieta Tak zły jak pamiętasz.
0
@koziar Więc po co się odpalać i marnować czas.
0
Dembele znowu gwiazdają na Nou Camp trzeba im zamknąć gębunie.
0
@Borneo NIc nie manipuluję tylko podaję przykład tego co ją spotkało kilka lat temu na przykładzie co spotkało jej rywalkę, nie dostała kredytu nigdzie i miała wybór albo z rosji albo koniec z polityką i lata odrabiania. I nie piszę tego po to by pokazać że ktoś jest gorszy, tylko objaśniam bo to nie jest zero-jedynkowa sprawa.
Jakieś źródło z tymi koszulkami i potwierdzenie tego że chciała się promować z facjatą putina w kampanii.
1
@Borneo Ale nie jest już tak pro jak dawniej, są na lewo o wiele więksi czciciele Putina. Nie bierze tylko wzięła pożyczkę co okazało się wielkim problemem bo wciąż jej to przypominają ale zobaczymy co zrobią np Valérie Pécresse która po wpadce ma 5 mln długu zobaczymy który bank da jej kredyt bo rosyjski może być chętny.
0
@4drian0 Było nie kupować szajsunga.
0
@Sulimo No jak sąsiedzi przestaną smogować to może otworzę :(
0
@KSSniper No jak by było punktowo kiepsko i w ostatniej kolejce Barca zależała od zwycięstwa Madrytu to ja bym tam kibicował Realowi ale kto co lubi.
1
@Johnnie_Walker Już nie jest tak pro putinowska jak dawniej i na pewno nie na poziomie janusza polityki.
0
@barcelonaLM To i to petrodolarusy, jak ktoś nie lubi za to psg to wymówki odnośnie MC są tylko hipokryzją. A tak poza tym niech każdy kibicuje komu chce.
0
@Ying No ale od opuszczenia barcy to LM nie wygrał i to głównie przez swoje przedziwne pomysły, które bardziej zaskakują jego drużyny niż rywali.
0
@Worny No właśnie kto mu doradził by do tak grającego klubu dołączyć.
0
@dawidw4 Dyskusyjna opinia, dla mnie bardziej nastawiany na plotki cytowanie autobiografii i powtarzanie wywiadów niż na ty co ma miejsce na murawie.
1
@macio_944 Ale spójrzmy na taki Villarreal Unaia.
0
@tristan87 Wielki tydzień to i pewne o wielkie pieniądze.
1
@POLAK12345 No właśnie podczas meczu gość z rmf trafnie podsumował że w Polsce przegrywa Bayern a wygrywa lewandowski.