0

@Wilczeq Ja nie wierzę że tyle, pewnie z 30 % bo jak u nas są husarze :) tak w rosji jest jeszcze sporo ludzi która pamięta dawnego kolosa no i część która nie pamięta ale o tym marzy.
tu masz wiecej
https://activegroup.com.ua/2022/03/16/survey-says-86-6-of-russians-support-the-armed-invasion-of-russia-in-other-european-countries/

1

@mikokarla Oj nie wszystkich, a niektórzy mają wyjątkowo krótką pamięć.

1

@kejdzi No ale za co jest krytykowany? Bo nie za słabą grę tylko za słabiutką skuteczność.

1

@karci0 Prawdopodobnie dlatego że z tyłu miał Urusa, w ogóle inaczej dziś grał zazwyczaj rozciąga grę dziś uciekał do środka i był raczej pomocnikiem, no i bronił.

0

@mokrychlopiec A korzyści z tego żadnych.

0

@Bartek22 Przecież Barto chciał zrobić rewolucję, ale jak to z nim skończyło się na szumnych zapowiedziach bo cele zakupów były wątpliwe.

3

@Bobo25 Konsola to nic, on listy pisze do rodzin swoich ofiar i nie blokują tego bo to wolność słowa :)

0

@LS No ja już trochę czekam na kupno ale mam rezerwę więc mogę bo nie zamierzam płacić x3 razy drożej. No na to liczę..

0

@socha No jakbyś tylko miał chęci i otwarty umysł to można sporo takich badań znaleźć i tak były takie sytuacje że drużyny chciały grać w czerwonym właśnie z tego powodu.

0

@LS No jak byś na przykład kartę graficzną chciał kupić :(

0

@socha "Analiza wyników w sportach walki podczas Igrzysk Olimpijskich w 2004 roku wykazała, że większą szansę na wygraną mieli zawodnicy w czerwonych strojach niż w niebieskich. Było to szczególnie widoczne w walkach męskich zawodników. Tłumaczone jest to skojarzeniem koloru czerwonego z dominacją i agresją, co może wpływać zarówno na zawodników, jak i na sędziego, który może mimowolnie lepiej oceniać zawodnika w czerwonym stroju. Pewne dane wskazują także, że większą szansę na wygraną mają zawodnicy w czarnych strojach niż w białych.



Podobne wyniki dały analizy w sportach drużynowych, chociaż tutaj wyniki nie są jednoznaczne. Analiza meczy piłki nożnej w angielskiej lidze, która objęła ponad 50 lat wykazała, że częściej wygrywały drużyny w czerwonych strojach niż w innych kolorach. Nie wykazano jednak takiego efektu w lidze niemieckiej, hiszpańskiej ani polskiej a także w lidze hokejowej w USA.



Istnieją również badania (Larionescu i Pantelimona) wskazujące na większą liczbę trafień do kosza, po zmianie podświetlenia tablicy z niebieskiego na czerwony. Kolor zielony wpływa natomiast na mniejsze odczucie zmęczenia podczas jazdy na rowerze, niż kolor czerwony lub szary (za: Elliot i Maier)."

1

@PatrychoO No jak pep nie będzie próbował wymyślić koła od nowa to MC jest mocne, ale nie należy też lekceważyć tych wtop.

0

@czosnekfcb Kurdę a ja głupi myślałem że piłka nożna to sport drużynowy...

0

@Emhyr No wymiatał również dlatego że miał posturę dorosłego gościa od lat :) Ale dopiero od niedawna walczy z innymi na których jego postura nie robi wrażenia.

0

@Walker Nie wiem czy ta błyskawica czyli Z to najlepszy wybór choć pomysł ciekawy.

0

@pt9 Ja się lepiej bawiłem przy tej Holendra, ta EV mnie niesamowicie nużyła.

0

@Foro No zobaczymy jak wróci, bo po ostatnich już były problemy i biegał jak z blokadą.

1

@VegetaPolska Czyli powtórka z auby i po części traore. Co jak co ale Xavi chyba wie co powinien mieć pomocnik do Barcy, wiadomo może nie wyjść albo to transfer niezależny od niego.

0

@Ojciec5tkidzieci Ale to jest prawda chłop nie śpi po nocach i walczy o rosyjski rynek dla francuskich firm :)

0

@Ojciec5tkidzieci Zepsuję zabawę ale pomijamy agenta, to nie tak że on jest piłkarza sługą, wiele razy było tak że były wojenki bo agent widział inaczej sytuację. No a jak jeszcze jesteś jakimś dzieciakiem to agent często ma najwięcej do powiedzenia. Ile zdolnych dzieciaków z Afryki słabo skończyło bo kiedyś agent pomógł i póxneij trzeba było mu oddać.

0

@michal26 Bo to inny profil, bo Gavi nie powinien a Nico na tę chwile nie jest w stanie zagrać całego sezonu, bo jedna kontuzja już powoduje niepokój.

0

@Messibestplayerintheworld Historia z płaczem Umtitiego trochę tą opinię obnaża. Tak wiem że wypychanie zawodników nie jest proste.

0

@Emhyr No i co to zmienia? Myślisz że oni to tak rano przy kawie decydują, jeśli zostaną to wiedzą dokładnie co ich może czekać a reszta to będzie show w mediach.

No i współczuję Xaviemu jak będzie miał na treningu 5 niezarejestrowanych zawodników.

1

@BarcaFanSince2006 To była by tragedia, a tak jak tylko kaczor pójdzie na emeryturę ta banda się rozpadnie. Jak by nie wrócił to mają kolejnego giga męczennika i Antoni na premiera.

1

@BARCA1899Messi Raz zawodnicy za free zawsze dostają więcej niż gdyby zostali zakupieni.
Dwa Araujo ma potencjał niektórzy widzą go już wśród najlepszych(ja uważam że sporo mu jeszcze brakuje) ale tu trzeba uważać bo powoli wychodzimy na prostą.
Trzy tu masz jeszcze jeden powód https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-11493399#comment-11493399
Zapewne istnieją jeszcze 4,5,6 o których nawet nie pomyślałem.

Przypomną tylko że dla moriby robiono wyjątek w LM odnośnie finansów, happy endem to się nie skończyło.

0

@Emhyr Dlaczego? Wielu piłkarzy na przestrzeni lat pokazało że jak nie chcą odchodzić to nie odchodzą. A klub może im co najwyżej na złość robić.

0

@SirChuck Gavi nie może grać całego sezonu, a Nico nie jest w stanie więc spokojnie.

0

@reloaded Ja gdzieś widziałem że ojcowie bardzo małych dzieci ale nie weryfikowałem.

0

@Roni/VEB Jak sobie wybierze hiszpańskojęzyczny stan to czemu nie.

0

@sergio5 Dla mnie to dość śmieszne bo Włoch również miał ego kilka klas wyżej niż umiejętności zajeżdża hipokryzją mocno.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?