0

@Peciak A największym była klauzula 50 mln, gość który ją wymyślił powinien polecieć od razu.
No powiedział bym że bębnienie w Halandzie nie pomaga i tylko daje pretekst do kontry klubu że nie ma kasy.

0

@kuz To z Dembele nie rozmawiał? Albo z Samem o odejściu? Szkoda.

1

@kryhaa No tylko teraz ciężko określić jakie są zawyżone bo drabinka płacowa w Barcy wciąż jest specyficzna a Laporta bije pianę o Hohlanda :_

0

@mateusz1989VeB Ja uważam ze ludzie dodają mu za dużo do umiejętności ale rzeczywiście zasługuje na podwyżkę bo obecnie zarabia skandaliczne pieniądze w stosunku do wkładu drużyny, ale skoro zaczęliśmy proces naprawy tej chorej drabinki płacowej to trzeba uważać.

0

@Stanio87 No ale pilotowała to była gwiazda Barcy Txiki Begiristain. Gość w tym samym okienku dołożył jeszcze Rafe.

0

@michal26 Lewy obrońca, prawy obrońca(tak wiem że jest Dest), no i sprawa z DP też do przemyślenia bo nie wiem czy Xavi widzi tam nico czy FDJ.

0

@Pilka_jest_okragla @ViscaBarca123 Ja widzę jeszcze problem, z resztą drużyny, od większości kadry oczekiwali zmniejszenia/odroczenia poborów i nagle dają taką kasę Norwegowi, przecież zaraz ustawi się kolejka agentów z żądaniem renegocjacji pensji.

Naprawiamy drabinkę płacową ogromnym wysiłkiem i za pół roku instalujemy komin elektrowni atomowej w szatni, do tego problemy jak się wydaje z kontraktami Urusa i Gaviego. To się udać nie może.

0

@MysticCat Czytałem to samo jak Bartomeu kupował czwartą 10 alboe inne super jego pomysły, uwaga bo to może być szok, w klubach też trafiają się zgniłe jabłka albo zwyczajnie coś nie wychodzi bo żona piłkarza jest znudzona miastem.

0

@Stanio87 Ok ale kto realnie stał za transferem R10 bo na pewno nie Laporta, więc wiara że historia się powtórzy ale bez gościa który ją urzeczywistnił jest odważna.

0

@kosiar91 A jak chce 10baniek ?

0

@Wizz777 No i dlatego wysłał Xaviego do Niemiec.

0

@Nano22 Ok dzięki, nie wiedziałem o limicie.
@Bykunn nie do końca się zgodzę bo może za 10 lat będą emotikony przedzielane w ale i i, a takiego skracania bym nie chciał.

6

@pt9 A to jest jakieś prawidło że jak gra w xxx dobrze to w yyy też tak będzie i na odwrót?

0

W odróżnieniu od ̶D̶e̶s̶t̶a̶.....Araujo, Alves daje gwarancję celnego podania pod presją dobiegającego rywala
Musi młody urus nad tym popracować

0

O co chodzi z tym wstawianiem flag zamiast pisaniem o narodowości? Jakaś nowo-moda czy zwyczajne problemy z ojczystym językiem.

0

@VamosRakieta Ale co wy macie z zastępowaniem mamy dwóch dobrych obrońców Garcię i potem pustkę.

0

@Pilka_jest_okragla Trener który ma być niby plusem sam mówił że długo tam nie zostanie więc......

0

@Puyolex To kim chcesz grać? lengletem Umtitim minguezą? Masz trzech obrońców a potem jest przepaść choć tak po prawdzie to Pique Urus potem garcia a potem długo długo nic.

1

@Pilka_jest_okragla "Nie ma takiej opcji, żeby go sprowadzili bez zgody Xaviego" mało w piłce widziałeś widzę.

0

@Wizz777 No prezydent trąbi na prawo i lewo że hohland który woła ok 30 wiec nie do końca się z tobą mogę zgodzić.

0

@danio1899 Gavi zostaje.

0

@LaRoja następnego dnia jak go podpiszą to będzie kolejka agentów o renegocjację.

0

@DonMatteo901 A ja wolę blondi :)

1

@KarwanLaMasia To szaleńcem "Szaleństwo to ciągłe robienie tego samego, ale oczekiwanie innych rezultatów"

1

@michal26 No wiesz jak to z nimi jest ile lat maja w głębokim poważaniu patenty, oni tanim kosztem świat doganiali, zobaczymy co teraz.

1

@kkbarca drabinka płacowa a weź pan, laporta chce komin elektroni atomowej w szatni zamontować, to się udać nie może to będzie albo wielka katastrofa sportowo-finansowa albo tylko katastrofa.

0

@michal26 Pociągnąć dalej jak najbardziej ale na jakim pułapie poparcia 2% czy dobiją do 4%?
To są ludzie zwłaszcza metzaen nierozpoznawalni dla starszych wyborców(choć polsat ich trochę ratuje), jak ktoś wierzy że część 18-25 latków zapewni im ważne miejsce w sejmie to powinien przestać o polityce myśleć.

0

0

@michal26 No ale to jest miecz obosieczny, wiele państw zdało sobie sprawę że nie mogą wszystkiego sprowadzać z Chin i na nowo tworzy u siebie produkcję albo dywersyfikuje dostawy idealnym przykładem jest branża leków. Więc w dłuzszej perspektywie to już tak super nie jest dla Chin.

Czy nie oberwały mocno to nie wiadomo bo tam szczegóły zna garstka ludzi.

Destabilizacja to będzie jak Chiny wykorzystają furtkę rosjan i zaatakują Tajwan i dostaną sankcję.

0

@Stanio87 hmm mimo braku mojej sympatii do Roberta to on w wieku Ferrana walnął 30 goli i dołożył sporo asyst, bez porównania również w tym co powinna mieć 9, Ferran we wszystkim jest dobry w niczym oprócz znajdowania sobie okazji nie jest wybitny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?