La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1766 Culés

15

Nie wem, skąd niektórzy wyciągają te wszystkie wnioski, że Andreas przychodzi zastąpić Araújo? Przecież Xavi wyraźnie nie raz powiedział, że Ronald jest kluczowy dla jego projektu i musi zostać w klubie. Jak dotąd widać, że trener ma swoje zdanie i potrafi go bronić, choćby na przykładzie Dembele to zobaczyliśmy, więc nie mam żadnych wątpliwości, że będzie wymagał do zarządu klubu dogadania się w kwestii nowej umowy z Urugwajczykiem, który chce tu zostać, ale chce również być docenionym i to jest jasne. Nie rozumiem też tych wszystkich negatywnych komentarzy na temat przyjścia Christensena. Nie ma takiej opcji, żeby go sprowadzili bez zgody Xaviego, a skoro ten go widzi w swoim składzie i uważa, za potrzebne wzmocnienie, to spokojnie zaufajmy mu, bo potrafi rozwijać i budować zawodników. Nikt z nas nie zna szczegółów tych wszystkich negocjacji, a tu zrobiła się stypa, jakby Ronald i Gavi odeszli. Dajmy im spokojnie popracować, Mateu jest wciąż na miejscu, więc wszystko powinno się skończyć dobrze.


konto usunięte

1

@Pilka_jest_okragla W końcu jakiś głos rozsądku pośród tego ciągłego la ramblowskiego płaczu i narzekania

1

@Pilka_jest_okragla "Nie ma takiej opcji, żeby go sprowadzili bez zgody Xaviego" mało w piłce widziałeś widzę.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?