- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1671 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
59 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Conradxc
8
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1671 Culés
5
Mam hipotezę.
Korwin tym HP mógł tylko zyskać. Nie mógł stracić.
Dlaczego?
Mianowicie jaki jest koń, każdy widzi. Ci co głosują na Konfederację (z naciskiem na Korwina i to prawe ramię) to robią to pomimo wad Korwina. No umówmy się. Chyba nie ma nikogo, lub jest to marginalna część wyborców Konfederacji, która albo nie zna Korwina, albo nie zna jego wypowiedzi tych kontrowersyjnych.
Zna i mimo to głosuje.
Ci co są anty Korwin wiadomo "Macie swojego Korwinka. To jest cały On. Pokazał swoje prawdziwe oblicze". No i nie można zabronić takiej opinii. Prawda jest, że Korwin nie zyskuje takim zachowaniem.
Ta grupa w życiu na Korwina by głosu nie oddała.
Jest tez trzecia grupa, czyli taka co Korwina nie znała i na Konfederacje nie głosowała. Mądrymi wypowiedziami mógł przyciągnąć do siebie tą grupę. To jest właśnie ten utracony zysk. No bo umówmy się. Nawet ja, Korwinista od 15 lat mogę napisać po tym HP tylko "XD".
Zupełna klapa i Korwina i Stanowskiego i całego Kanału Sportowego. Nieciekawe i momentami niesmaczne.
Reasumując. Po tym HP Status Quo.
Nic nowego o Korwinie się nie dowiedzielismy, nie poznalismy żadnej nowej opinii na dany temat. Same frazesy i typowe dla niego biadolenie.
Szkoda, bo to człowiek, który potrafi ciekawie opowiadać, ale ma te gorsze dni, kiedy inteligencja ustępuje glupocie i naiwności.
To było dziś.
Dzień jak co dzień w biurze :)
2
@michal26 A ja właśnie z racji, że po Korwinie już w sumie nie oczekuję niczego "ekstra" bo nie sądzę, że jest w stanie jeszcze coś takiego dać, to oglądałem z przyjemnością. Uśmiałem się w kilku momentach, utwierdziłem w przekonaniu, że Domagalik jest tragiczną i w sumie tyle. Korwin i Stano niczym nie zaskoczyli i w sumie nie oczekiwałem zaskoczenia.
0
@DonMatteo901 Ale przyznaj, że Korwin ma ta jedną cechę, której nie ma ŻADEN INNY POLITYK.
Pokaż mi drugiego, który zmienił myślenie tak wielu ludzi. Nie mówię tutaj o "utwierdzaniu". Zmiana. Czasem o 180 stopni, czasem o 30.
Uważam, że to jego największy polityczny sukces. Niejako wychował pokolenie osób starających się myśleć samodzielnie, kierując się logiką i własnym rozumem.
Pokazał, że można opierać się czemuś, mimo iz większość sądzi inaczej. Nauczył ludzi nonkonformizmu i to jest naprawdę ciężkie. Zmienił mentalność milionów osób. Tak. Milionów. Nawet jeśli dzisiaj ktoś na niego nie głosuje, to może kiedyś głosował.
Ja np. dzięki niemu prowadze z powodzeniem firmę. Wychowywałem się w rodzinie dbajacej o bezpieczeństwo, brak ryzyka, że "należy się coś", czy też "urzędowa posadka najlepszą ze wszystkich". Także myślę, że jestem tym jednym z wielu milionów a przynajmniej setek tysięcy osób.
Pracował kilkadziesiat lat i te 2 miliony wyborców (mniej więcej) to efekt jego wieloletnich starań.
7
@DonMatteo901 mnie to właśnie najbardziej rozwaliło jak była rozmowa na temat kobiet o inteligencji, wiedzy, prawach do wyborów, następnie dzwoni Domagalik tylko potwierdza swoją osobą to co mówił Korwnin :D
0
@michal26 No jaro zmienił myślenie wielu ludzi nigdy nie byliśmy tak skłóconym narodem jak obecnie nawet po odzyskaniu niepodległości kiedy praktycznie trzy Polski się scaliły kazda z inną mentalnością.
No z tymi milionami to przesadziłeś, no i skoro zmienił ich tok rozumowania to czemu go porzucają?
No ja uważam że korwin nie stracił ale konfederacja jak najbardziej, napędzana paliwem anty-systemowców na pewno poparcie klapnie zwłaszcza że pandemia będzie wygasać.
A pstryczki w stronę kobiet żenujące, nadal nie wyleczył kompleksów.
No i najważniejsze, jeśli będzie taka wola to dał trochę paliwa i będzie można bić tymi jego głupotami w całą partię, wszak jaro zawsze kierował się maksymą „na prawo od nas tylko ściana” nie może patrzeć obojętnie na konfę.
0
@michal26 Dokładnie. Też jestem przykładem, że Korwin obudził we mnie tego "wolnościowca". Mogę się z nim w wielu sprawach nie zgadzać, mogę uznawać innych polityków z Konfederacji za bliższych moim poglądom, ale i tak Janusz to był ten jeden z pierwszych, który mnie jak kolwiek zainteresował polityką.
PS. W sumie obok Cejrowskiego, bo pan Wojtek też mnie w wielu sprawach politycznych ukształtował.