- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1615 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
59 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Conradxc
8
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1615 Culés
7
Ja rozumiem być wkurzonym na Ferrana i krytykować, za te sytuacje ale od najgorszych wyzywanie? Do Dembusia aż odpali i Filipka czy Antosia ludzie mieli jakieś 2 lata cierpliwości tłumacząc ich non stop, że grają na złej pozycji czy, że Leo blokuje ich potencjał a Ferrana po miesiącu wywalają, w dodatku cała trójka kosztowała 3x tyle każdy z osobna i zarabiali/zarabia też jakieś 2-3 razy więcej i finalnie dali sportowo niewiele klubowi. Dajmy mu tyle czasu co tamtej trójce a nie wyzywanie od najgorszych i wyrzucanie z klubu po miesiącu czasu :D
3
@Coutinho007 Antoś miał w sezonie udział w ponad 30 bramkach chłopie , więc się wybronił .
1
@ShawnC A Pan L4 4lata na Wakacjach, dajcie mi taką robote kurla jak w raju. :D
0
@Coutinho007 No i każdy z nich był mniejsza lub większą gwiazdą swoich zespołów a kim jest Ferran, zresztą osobiście uważam że akurat ty nie powinieneś brać się za bronienie piłkarzy po tym co pisałeś o Duńczyku czy Luuku.
0
@ShawnC No ok a ile był Antos w klubie?
0
@Gall No i co z tego? To powod do wyzywania go od łajz i pip? Ja osobiście uważam, że nie powinieneś mi odpisywać a to robisz. To jaki Ferran dostawal tu dziś pocisk to ja nigdy na Luuka czy Martina nie napisałe a jak skrytykowałem to na pewno nie wyzywałem od Łajz i pip.
1
@Lionel_Messi10 Jak zwykle eksperty sie musiały udzielić hahaha. "Ferran nie był gwiazdą to po miesiącu out" :D i ten przykład Antosia, który spędził 2 sezony grając prawie każdy mecz w ODG u nas.
0
@Coutinho007 ale to było w sezon a nie w trakcie całej kariery w Barcelonie xd
0
@Coutinho007 Ty nawet nie czekałeś na ich debiut by ich jechać i wyśmiewać to taka subtelna różnica. A dlaczegóż to mam ci nie odpisywać, nie lubisz jak ci przypominam pewne rzeczy?
1
@Gall "i każdy z nich był mniejsza lub większą gwiazdą swoich zespołów a kim jest Ferran"
No to tym gorzej świadczy o nich bo powinni odrazu tu dać jakość i być wiodącymi postaciami a nie byli nigdy poza przebłyskami, mimo, to łudzili się ludzie, że odpalą sporo czasu.
1
@ShawnC No Ferran jest tu miesiąc dopiero w sumie miał już udział w 4 bramkach to nie tak źle.
1
@Gall Ty tylko wtedy mi odpisujesz, teraz już wiem czemu mam cie zablokowanego =)
Komentarz usunięty
0
@Gall Nudzi ci się widze i kochasz wyciagać brudy i prowokować coż to tylko świadczy o tobie bo ja no mam wywalone na to co pisałeś o zawodniku x i y w czasie przeszłym ale skoro to twoj spośob na życie to ci współczuje.
0
@Gall Poza tym kto tu nie jechał po Luuku i Martinie? Każdy wiedział, że to zawodnicy nie na poziom Barcy, ja nawet nie tyle jechałem po nich jak dzisiaj jazda tu była po Ferranie tylko uważałem za zbędnych zawodników w naszym klubie, spisali się jakoś fajnie, co do Adamy można też było mieć obawy bo w zasadzie nie robił żadnych liczb w Premier League ale chciałem bardzo żeby zostawiał serducho u nas na boisku, oraz odpalił i to się stało.
0
@Coutinho007 ja nie jechałem po nich XD
0
@Coutinho007 No kocham tylko że ja ich nie wyciągam po prostu pamiętam twoje mocne opinie z którymi się nie zgadzałem, bo najpierw atakowałeś krytykujących Coutinho i po tym już cię zapamiętałem, potem atakowałeś Antka z legendarnym gorzej być nie może, pamiętasz nasza dyskusję o Depayu jaki to nie będzie crack jak miał wedle ciebie dryblować na skrzydłach, za bardzo ulegasz modom na LR. No albo jak manipulowałeś wypowiedziami jakby Duńczyk był następcą Suareza co nie było prawdą z racji dlaczego ten transfer przeprowadzono i również się tam spieraliśmy.
0
@Gall No nie, wcale nie wyciągasz ^^