- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1534 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
92 odpowiedzi
Kgorecki2500
0
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
macio_944
4
Szczerze mówiąc trochę mnie zaskakuje ten ból, że nie będzie wersji na płytach GTA VI. Może... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1534 Culés
1
Co myślicie o Haalandzie jako potencjalnym transferze? Chodzi mi o całokształt. Ja osobiście mam trzy główne obawy:
1. Podatność na kontuzje - casus Dembele chyba dobitnie pokazał, że z tą cechą nie da się zbudować lidera na boisku.
2. Raiola jako agent - ciężki orzech do zgryzienia przy każdej próbie negocjacji kontraktu.
3. Kolejny komin płacowy - Haaland, gdziekolwiek nie skończy, podpisze kontrakt na gigantyczną pensję. Boję się, że znowu pogrąży to nasz klub i to zanim zdołamy się na dobre odbić od dna.
Poza tymi punktami byłby oczywiście fenomenalnym nabytkiem i pewnie gwarantem ponadprzeciętnej skuteczności na wiele lat. Nie mniej, z uwagi na powyższe wątpliwości nie jestem pewien.
3
@PJ777 Ja bym się dwójką i trójką nie przejmował. Jak będzie zdrowy, to będzie wart takich pieniędzy. Nawet jak opcja rezerwowa odpali w podobnym stopniu, to i tak skończy się na podobnej pensji po kilku latach. Osobiście bym przemknął oko lub nawet oba dla niego, bo zawodnika z takim potencjałem na atak po prostu nie znajdziesz. Isaki, Gouiriowie, Davidy czy inne Nunezy to w primie może dorównają, ale jego obecnej formie.
2
@PJ777
1. Haaland to nie Dembele, poza tym można mieć dobrego zmiennika.
2. Raioli trzeba będzie posmarować, kupując od niego innych zawodników, poza tym Haland jest dość tani, więc prowizja nie winduje ceny w totalny kosmos.
3. Jak chcesz mieć konkurencyjną ekipę, to płacenia się nie ominie, takie czasy.
1
@PJ777 Talenty z BVB które jak opuszczają Niemcy dopada słabizna.....