La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1763 Culés

8

Wg Onetu:
"W ciągu niecałych 11 dni Siły Zbrojne Ukrainy unieszkodliwiły ok. 46 tys. wojskowych Rosji; obejmuje to zabitych, rannych i wziętych do niewoli - pisze w niedzielę portal NV.ua, powołując się na byłego ministra obrony Ukrainy Andrija Zahorodniuka. Unieszkodliwiono jedną trzecią zgromadzonego wojska - dodano."

No WOW! Kozaki. Co by nie mówić!
Ciekawe ilu z tego, to zabici, ale typuje, że koło 1/3. W niewoli pewnie kilka tysięcy max trzymają.

1

@michal26 Straty Rosjan są potężne, to jest dla nich dramat.

1

@michal26 Ukraina. New Afganistan.

3

@Kgorecki2500 To juz dawno przekroczyło Afganistan, a mówiło się, że to była największa klęska po II WŚ.
Oficjalnie dzisiaj Ukraina jest największą tragedią pod KAŻDYM względem.
@Kondziubarca i bardzo kurła dobrze :D
Szkoda tylko, że miasta zniszczone, bo są śliczne.
Putin przegiał i oby zdechł.

0

@Kondziubarca A tam się ktokolwiek przejmuje tym mięsem armatnim nieładnie mówiąc, ich to pewnie bardziej boli bo to trochę kompromitacja PR.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?