La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1219 Culés

8

Ja jeszcze odnośnie Araujo. Nie chce porównywać go do nie wiadomo kogo ale przypomina mi to sytuacje z Mbappe. Jeszcze rok temu było pisanie o Francuzie. Niech pokaże coś w innej lidze niż francuskiej. Na małej przestrzeni się gubi i w innej lidze by nie miał tyle miejsca. To jeszcze młody zawodnik ale z potencjałem itp itd.

Araujo jak jest zdrowy to od 2 lata wymiata i jest praktycznie nie do przejścia w obronie. Gość ma 23 lata. To nie jakiś gówniarz który miesiąc temu wszedł do pierwszego zespołu i ma 18 lat. Tu jest pisanie trochę o nim tak jakby to był Moriba, który zagrał 4 dobre mecze i chciał nie wiadomo ile zarabiać. Urugwajczyk to jest już gotowy jeden z najlepszych zawodników na świecie na swojej pozycji. Fakt nie raz się jeszcze źle ustawia i nie jest obrońcą który będzie rozgrywał ale w defensywie jest bestią i do tego jeszcze wali gole. W tym sezonie już 4 i to nie byle komu strzelał.
A argumenty że Kessie czy Christensen przychodzą za darmo do mnie nie trafia bo za ile Barca kupiła Araujo?

3

@matirix20 no dokładnie, jedyne co sprawia ze jeszcze nie jest absolutnym numerem jeden to fakt ze nie ma dobrego wyprowadzania pilki jak pique czy Garcia ale trudno sie dziwic bo obaj są z naszej szkolki. Mysle ze treningi z Xavim sprawia ze za rok bedzie w tym aspekcie duzo lepiej dlatego nie rozumiem braku checi docenienia go. Z takimi klubami jak Bayern gdzie sa silni rosli napastnicy nasza obrona wygladalaby marnie

1

@AlwaysBlaugrana Już w ostatnich tygodniach było widać fajne jego długie przerzuty, czy napędzające akcje podania po ziemi.

0

@matirix20 jest mały postęp w grze piłką, ale to wciąż xa mało do poziomu Pique.

0

@Rewolucja123 Oczywiście, tutaj nie ma co porównywać. W Barcy Araujo od bronienia a od rozgrywania Stegen :)

0

@matirix20 No ja odbieram to inaczej, jest sporo osób które nakręcają niezdrową narrację że urus to absolutny top obrońców.

Ma dość mało spotkań na karku jak dla mnie jego wymagania są za wysokie o ile rzeczywiście chce ponad 6.

No do mnie trafia, zawsze tak było jak w tej sytuacji nie ma tu znaczenia jaką kwotę za niego zapłacono, ktoś nawet może wyskoczyć że powinien być wdzięczny że tak wielki klub dał mu szansę.

0

@Gall A Kessie czy Christensen są lepsi od Araujo? Mało spotkań ma?

0

@matirix20 Kessie to pomocnik więc ciężko mi powiedzieć czy jest lepszy na pewno również ma wielki potencjał, pozwolisz że napiszę ci czy jest lepszy za rok jak rozegra większość sezonu.
Christensen tak jest lepszy a czy będzie w Barcy to również zobaczymy jest na pewno bardziej doświadczony co już samo w sobie jest wartością dodaną.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?