La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 894 Culés

konto usunięte

0

Tak się zastanawiałem jacy piłkarze z podstawowej jedenastki w pełni mnie satysfakcjonują swoją postawą na boisku i są wg mnie 'nietykalni' tego lata. Tacy których za żadne skarby nie chciałbym byśmy się pozbyli:
-
- - Araujoo -
Gavi* - Busquets - Pedri
-** Fati*** - Ferran

* Dałem Gaviego, bo to on,a nie Frenkie wg mnie powinien być naszym podstawowym zawodnikiem.
** Dembele gra dobrze, ale jest wielką niewiadomą jeśli chodzi o kontuzje no i robi problemy z kontraktem dlatego go 'nie liczę'
*** zdrowy Fati moim zdaniem szybko Aube posadzi w zwiazku z tym j.w. to Fatiego uważam za de facto podstawowego zawodnika. Moim zdaniem jest to taletn tier Pedri największy od czasu Messiego. Oczywiście jeśli kontuzja rychło wróci to do tej listy dopisałbym też jego pozycję jako 'nie w pełni z niej zadowolony'.

Z tego wynika, że mamy do kupienia (wg mnie oczywiście) podstawowego: bramkarza, śo, po, lo, ps i jeśli Fati się wysypie znowu to 9. No nie powiem trochę tego jest...

0

@masq Niech fati najpierw wróci do zdrowia i zagra kilka końcówek bo nikogo nie usadzi.

0

@masq U mnie to wygląda natepującą.

Nietykalni: Araujo, Pedri, Fati, Gavi
Chciałbym żeby zostali: Dembele.

Bonus: Traore wiem, że raczej nie ma szans na jego zostanie bo za duża kwota wykupu ale mam słabość do tego zawodnika i uwielbiam jak robi rajdy na pełnym gazie. Jak dla mnie ekskluzywny rezerwowy :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?