La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1794 Culés

0

Szefowa propagandowego kanału Russia Today Margarita Simonian, stwierdziła: - Osobiście uważam, że najbardziej realistyczną drogą jest III wojna światowa, a znając nas i naszego przywódcę, Władimira Władimirowicza Putina i wiedząc, jak wszystko działa dookoła, jest niemożliwe - nie ma szans - żebyśmy się poddali. Dodała, że "i tak wszyscy kiedyś umrzemy".

Sołowiow wtrącił: - Ale my pójdziemy do nieba, a oni po prostu znikną. [Interia]

0

@barcelonaLM Muszą się jakoś pocieszać.

1

@barcelonaLM Ta, oni tacy chętni do ryzykowania własnym życiem jak ja do pieszej wędrówki ku fatimie.

Wojna nuklearna to nie to samo co pobór jakiś dzieciaków z zabitych dech.

0

@barcelonaLM Prędzej to Rosja zniknie, a wówczas reszta świata będzie żył jak w niebie

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?