- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 869 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
171
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
5
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 869 Culés
0
Kilka luźnych wniosków po meczu:
niestety, ale wychodzi przygotowanie do sezonu i to dość drastycznie, nie dojeżdżamy fizycznie. Mam nadzieję, że zbliżający się okres przygotowawczy zostanie przeprowadzony ze wszystkimi piłkarzami, może się uda, że wszyscy będą zdrowi, oby i będziemy grać wysokim pressingiem na luzie przez większość meczu.
Xavi co odbudował Busiego i co zrobił z Dembele, to nie mam pytań, zresztą progres widać nie tylko u nich.
Alba pomimo pewnego wzrostu formy jak dla mnie musi mieć mocnego konkurenta, który już nawet wskoczy do pierwszego składu. Zachowanie chyba przy tej sytuacji z okolicy 43 minuty karygodne, nie pamiętam, w której powtórce było to widać, może w studio to pokazali, ale miał na radarze Isaka i dokładnie go widział, ale go po prostu odpuścił, gdzie on wbiega w pole karne i go nie pokrył, po czym Isak miał 100% sytuację, dziękować mu, że nie trafił. Alba dziwnych zachowań ma więc w meczach, ale ta sytuacja na świeżo ze wczoraj, która mi się wbiła w pamięć.
Lengletowi w Barcelonie chyba już nikt nie pomoże, męczy się on, a kibicie przy jego wejściu na boisku mają pełne gacie. Co tam się podziało z psychą to aż zastanawiające, zapowiadał się ciekawie, szkoda.
Sędzia tragedia, przez jego pobłażliwość mogliśmy skończyć fatalnie ten mecz, spokojnie kartek w tym meczu mogłoby być łącznie około 10, nam też się należały, a dostaliśmy chyba tylko za "niesportowe zachowanie".
Trzeba wywalczyć ten awans do LM i czekać na nowy sezon. Pomimo tych ostatnich niepowodzeń gdzie już niektórzy chcą znowu wszystkich zwalniać od początku pracy Xaviego widać światełko w tunelu i że jest na to pomysł. Bardzo liczę też na Alemany'ego, że znowu zrobi cuda i wyczyści naszą kadrę.
Trochę cierpliwości i mam nadzieję, że znowu będziemy się cieszyli wielką Barceloną.
0
@mateusz1989VeB u nas to dziwnym trafem co sezon wychodzi przygotowanie przed sezonem, no niespodzianka:D
0
@mateusz1989VeB A Ferran i Auba(pominę Alvesa ze względu na wiek) czemu też wyglądają jak klocki? Koeman tez ich źle przygotował?