La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1607 Culés

1

Ahh ten stary i zdziadzialy Lewandowski, po co nam on xd

0

@kuz A za 3 sezony 200 mln w Nuneza, albo innego talenta wydawać lub szukać jakiegoś napastnika w nieskończoność i potem płakać, że przeciętniaki grają.

konto usunięte

1

@Rewolucja123 Skąd wiesz że za 3 lata nie będzie lepszego zawodnika od Nuneza w dużo lepszej cenie?

0

@MesQueUnClub96 Przeczytaj to co napisałem jeszcze raz.

0

@Rewolucja123 co Ty już wymyślasz :D za 3 sezony może coś wygramy, wpadnie jakaś kasa, odbudujemy markę, pokoncza się kontrakty Bartomeu których nie da się ruszyć. Czemu od razu mamy dawać 200 za jakiegoś Nuneza, ktory teraz kosztuje 90 a może będzie za dwa lata kopał w średniaku angielskim bo nie wypali poza Portugalią? Tak równie dobrze mogę powiedzieć. Widzę, że niezły jasnowidz z Ciebie. Lewy to top gracz i za 40 milionów to jest okazja roku, która da nam sportowo i finansowo bo Lewy to też marka. O Nunezie nie słyszał co 3 kibic.

konto usunięte

0

@Rewolucja123 no czytam i z tego wynika że w tej chwili mamy wydać 80 mln na Nuneza, zamiast 40 na Lewego który jest gwarantem jakości (w przeciwieństwie do Nuneza)

0

@kuz Cena to sugestia. Można to wynegocjować.
@MesQueUnClub96 Griezmann też był takim gwarantem. To samo Hazard. E. @blazeq Nawet wyjaśnił fajnie.
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-11662850#comment-11663592

konto usunięte

1

@Rewolucja123 Ale na Griezmanna wydaliśmy 120 mln, a nie 40. Poza tym jakich zawodników my porównujemy?

0

@MesQueUnClub96 No i co z tego, że cena? Miał być gwarancją jakości, tak samo Hazard w Realu, czy Messi w PSG, a nie są/byli.

konto usunięte

0

@Rewolucja123 Messi w PSG był gwarantem jakości? Chyba na La Rambli tak pisali. Prawdopodobne było to, że w pierwszym sezonie poza Barceloną nie będzie sobie radził. Nie pisz mi o Hazardzie bo to są zupełnie inne przypadki

1

@MesQueUnClub96 Jak inne przypadki?
Od Messi oczekiwano od niego więcej, niż to co do teraz zaprezentował.

0

@Rewolucja123 I Messi jest jakością w PSG. Tylko hejterzy uważają, że jest słaby.

0

@kuz Jest nie jest, na ten moment nie potrafi przełożyć tego na cyfry, które ma słabe, nawet jak na niego w pierwszym sezonie po 20 latach w innym klubie.

0

@Rewolucja123 No brednie napisał, jak Lewandowski nie wypali to zawsze ktoś się skusi w PL. No i Nunez może nie zgodzić się na wypożyczanie albo sprzedaż i kisić się pięć lat w klubie. Już tłumaczył mi z drugim redaktorem jaki to transfer hohlanda jest do ogarnięcia ha ha ha.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?