La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1003 Culés

6

Lata tu jakiś news, że Dembele nie przedłuży umowy, choć żadne poważne źródło nawet o tum się nie zajaknie, także tego...Ale szczerze, to choć gość ostatnio bez kontuzji i wnosi do gry sporo wiatru, asyst i zamieszania na skrzydle, to i tak cześć jak czapka. Był tu 5 lat, a tak naprawdę niezbyt wiele dał. Gdzie te istotne gole? Gdzie decydujące akcje? Wczoraj w meczu z Realem było widać ile może dać młody talent, a Dembuś co? Wiecznie utalentowany...Chciałbym widzieć w jego wykonaniu jakieś pamiętne bramki w kluczowych meczach, jak choćby Pedriego z Turkami. Przecież Dembele gra tu już prawie 5 lat i z czego go najbardziej zapamiętamy? Z kontuzji czy może ze zmarnowanej setki z Liv? Jasne, ktoś znajdzie jego kilka fajnych momentów, ale czy od gościa, który zarabia krocie i który podobno jest przyszłym zdobywcą ZP mamy oczekiwać tak niewiele? Nie nabieram się na niego ponownie i chce jego odejścia, bo myślę, że od gwiazdy Barcelony można oczekiwać więcej niż braku systematyczności, strzelania po ptakach na trybunach czy kiwania się do utraty piłki. Może zbyt surowo, ale 5 lat to chyba wystarczająco cierpliwości.

0

@Pilka_jest_okragla A nie pamiętasz jego kluczowych bramek w pamiętnych meczach? Ja mogą od zaraz wymienić dwie. Pewnie dla ciebie mało ale to już inna sprawa.

Wieczny talent ma ten problem że był ciągle kontuzjowany ciężko się rozwijać jak cały czas wracasz na murawę a potem do lekarza, niektórzy to zrozumieją jak poobserwują fatiego.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?