La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1003 Culés

0

ssd 512 to popularna opcja przy pc'tach gamingowo-użytkowych? czy raczej 1tb

0

@Transu96 mam 512 i powiem tak, jest ok ale ja lubie mieć kilka gier i sobie zmieniać a nie ciurkiem w jedną. Trochę mało się robi ale do przeżycia

1

@Transu96 SSD 512 na system i SSD pod NVME do gier co najmniej 1 TB. Taka konfiguracja IMO jest zdecydowanie najlepsza.

1

@Bykunn jak kupowałem tego nowo-starego pc'ta w marcu to dokupiłem też 512 do starego pc'ta tylko z perspektywy czasu nie wiem po co, a skoro sprzedaje tego nowo-starego, to wyciągnę sobie z niego 1tb i wsadzę tą 512, a 1tb będzie już do nowego pc'ta
https://c.tenor.com/dp_hQBGT0rIAAAAC/think-smart.gif

1

@Transu96 ten to ma łeb :D

0

@Transu96 i z 4700 zrobi się 4400, a wtedy się jeszcze opuści do równych 4000 i powinien się bez problemu sprzedać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@Transu96 Może to ci pomoże w jakiś sposób https://fanboy.pl/

1

@Bykunn ty kurłła, przecież ram też dokupię tylko 16 gb i podmienię z tymi moimi 32 z aktualnego ^^

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?