Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@IAmBackCules Skoro tak mowisz.
0
@Arkon Sa, dla zabawy, bo inaczej nie mozna tego nazwac. To w koncu sport druzynowy, a jednak czesto rozpatrujemy go jak dyscypline jednoosobowa.
Ja bym sie wkurzyl, gdbym gral z Maradona w druzynie w roku 86 lub nawet 90 - i bym potem sluchal, ze Diego sam wygral i sam doprowadzil do finalu. No chyba, ze to taka przenosnia.
0
@IAmBackCules A 18 letni wolnosciowiec bardziej smieszy, czy moze korwinista lepiej pasuje?
5
@Arkon inne epoki, niezbyt lubie takie porownania. Dwoch wspanialych zawodnikow.
0
@IAmBackCules A sam tak nie uwazasz? (wiek/poglady)
3
@Arkon dobry klub, ktory za czasow Claudio Lopeza i Mendiety przysparzal nam sporo klopotow.
Mazinho, Romario.
0
@Hiacynk @PatrykBarca hehe, no tak
0
@th@les ja na telefonie tez bym polegl.
1
@CatalanVeBFCB Unida ciekawa.
@Chakalaka u umnie UFO to szczegolnie Flying
@boixos1944 Urbaniak - swietna rzecz, zerszta sam Miles Davis byl w nim "zakochany". Teraz juz widzie, ze przy P - zapomniany Jean Luc Ponty @Lamora @Draqulius
Urbanator - tutaj z O.S.T.R.
@kazbychu (jak wyzej UFO to dla mnie glownie One Hour Space Rock),
US3 - swietna gruba. Odnosnie T - dzieki, za przyponienie Toy Dolls.
Univers Zero
Vir Unis
U.K
Upper Extremities
Underworld - ach bylo z dedykacja, a jednak nie mozna
ps. nie jest to ulubione, ale ze Pulp Fiction to wstawie:
Urge Overkill
2
@Hiacynk no widzisz, a w Paryzu czy gdziekolwiek indziej bys te sama potrawe pewnei za 10 Eurosow kupil i by sie nazywala French Toast.
(gdyby mieli otwarte :))
0
@tristan87 no i widzisz, tak nami manipuja.
0
@tristan87 czyli nie w prime time? Korwin cos blady.
0
O ktorej dzis ta samomasakracja (Neymar vs Korwin)?
o 21 podobno debata @IAmBackCules vs @Mesi12
4
@IAmBackCules Vamos Rakieta!
0
@swiergol2 Connery chyba na cos powaznego choruje - Alzeheimer?
reszta chyba sie trzyma, ale juz mocno wiekowi.
2
@Stoiczkow ok, juz sie ustawiam :)
@VamosRakieta juz o tym kilka razyo to pytalem @Robertinho . To nie cel-owe, tylko tak mi jest latwiej i szybciej - wygoda, chociaz ladnie nie wyglada. Nie mozna ozanczac wiecej niz 10, a gdy sobie taka grupke dziesiecioosobowa kopiuje i wklemjam, to niestety nie pokazuja sie jako hiperlinki, wiec musze przejechac kursorem , by ten efekt nastapil - to juz zajmuje czas, a gdy zaczne to mazac, to juz w ogole.
Zauwaz, ze czasem ktos wstawi kometnarz szybciej niz ja wstawie ozaczona grupke.
1
@kubix05 83? ja pirtole
0
W imieniu @tadzik447 , ktory zaniemogl, wstawiam na jego prosbe:
Urszula:
U2:
Usa For Africa :
0
@kuba505 @FearTheBeard
0
@FeloRPS oRPS PS PS PS PS @Misiekbd3 bd3 ekbd3 kbd3 bd3 kbd3 @El dominatore dominatore l dominatore El dominatore dominatore El dominatore @th@les les les es les @PatrychoO choO oO choO oO oO @sebo939 39 39 939 39 39 @Fetta a a ta @nieprzysiadalnosc rzysiadalnosc @Persyfl rsyfl yfl yfl yfl @culedawid awid wid awid awid
0
@contowsky owsky wsky towsky wsky y @tristan87 tan87 an87 87 tan87 87 @Janiama ama ama niama niama ma @RichardWinters ardWinters rdWinters Winters hardWinters s @IAmBackCules Cules ackCules ckCules kCules BackCules @TheMugShot gShot gShot hot ugShot ot @Zoltan Czibor tan Czibor an Czibor tan Czibor tan Czibor n Czibor @Draqulius ius qulius Draqulius ulius s @astralny ralny alny tralny ny @Stoiczkow kow kow kow kow
0
@CatalanVeBFCB alanVeBFCB anVeBFCB CB anVeBFCB B @Hawajczyk jczyk czyk wajczyk ajczyk zyk @tomek11tomek11 k11tomek11 k11tomek11 11 k11tomek11 1 @Stopa pa a pa a a @jacobFCB bFCB bFCB acobFCB CB B @fcbarcafan19 rcafan19 fan19 cbarcafan19 rcafan19 19 @boixos1944 xos1944 os1944 s1944 os1944 44 @AV0CAD0 AD0 D0 AD0 CAD0 CAD0 @HighestInTheRoom hestInTheRoom heRoom #oom hestInTheRoom oom @kakusus
0
@bady48 y48 y48 48 8 y48 @Kapitan hawk tan hawk tan hawk an hawk itan hawk n hawk @joloskyy skyy skyy oskyy oskyy loskyy @SeeleyBooth eyBooth leyBooth th leyBooth yBooth @Jaca27 27 27 27 27 a27 @NeroTFP oTFP oTFP oTFP oTFP roTFP @krissu8 ssu8 ssu8 u8 ssu8 ssu8 @tadzik447 zik447 ik447 447 zik447 dzik447 @kazbychu ychu chu ychu ychu chu @Slazmi mi zmi zmi azmi
0
@MichalZZZ alZZZ alZZZ ZZ alZZZ chalZZZ @BlaseR9 eR9 seR9 eR9 eR9 Bl+aseR9 @Kapitan_SW SW SW SW SW itan_SW @Arkon n rkon rkon on kon @mahavishnu vishnu shnu avishnu vishnu avishnu @domin682 n682 n682 682 682 in682 @krzychu1526 ychu1526 chu1526 26 chu1526 ychu1526 @wlodek54 dek54 ek54 k54 dek54 odek54 @budas123023 as123023 s123023 23 123023 as123023 @Nigaki
6
Wdzieczna litera #U# - ulubieni wykonawcy.
Do dyskusji zapraszam oczywiscie nie tylko oznakowanych.
------------------------------------------------------------------
ps. wstawiajcie linki do utworow.
-------------------------------------------------------------------- ®
Litera #T# https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8440712#comment-8440712
@Kidd d dd @JimMorrisonFCB orrisonFCB orrisonFCB @Misanthrope anthrope anthrope @Lord_Vader rd_Vader rd_Vader @sebasek99 sek99 asek99 @Wichurek hurek churek @dontripe tripe ntripe @Chakalaka alaka akalaka @Walker lker lker @Ermitano Ermitano mitano
0
@FearTheBeard Rapoon widzialem kiedys nawet na zywo, o Roachu marze, ale to pewnie trzeba do Tuscon leciec.
Raison D'Etre sobie zapisalem, Rocket Empire tez,
0
@boixos1944 nie wiem niestety.
@FearTheBeard ja tez mam czesto problem z wokalem.
2
@FafitFCB pikantnego?
1
@krzychu1526 Teyana - fajna okladka ;)
@Draqulius z Waitsem czekalem na W, ale ok, The The fajnie, ze wspomniales. Tori Amos ale tam odzywa. 13th - fajne zappowsko gongowskie :)
@boixos1944 jak zwykel bardzo fajne jazzowe linki, tym razem wiekszosc znalem. Blanchard stworzyl min swietny soundtrack do "Do the Right Thing" (czy cos pomylilem?) . Dream Theater lubie, ale najlepiej bez wokalu, ktory mnie drazni bardzo czesto.
@Persyfl @boixos1944 Tony Levin - no wlasnie mial byc przy L. Legenda drugiego okresu King Crimson - jednego z moich ulubionych czyli czerownej, niebieskiej i zoltej plyty - swietny muzyk, rowniez sesyjny i solo albumy.
Tomahawk no jakby inaczej M.P.
@FearTheBeard wprawdzie the Future Sound of London bylo juz przy okazji F, ale albumu Lifeform nigdy nie za wiele. Z Twoim nickeim kojarzy mi sie zespol Spock's Beard. Pewnie znasz.
A Tom Breannan to jest cos wyjatkowego.
@Ermitano , @Misanthrope
zapomielismy o Throbbing Gristle
a przy #M# o Muslimgauze, a przy L : Laswell Bill, ale pojawil sie przy P jako Praxis :)
0
@lucas/catalan Miales juz chyba kiedys te panne. (w avatarze)