0

@SeeleyBooth dobra masz herba.


0

@SeeleyBooth please

0

Kto przejal schede antyPis postow po @Odesseiron ?
gdzie sie podziali @Lamora oraz @lamoracamorra ?

1

@kazbychu @Draqulius wstawilismy ten sam utwor Prymusa :)

0

@kuz a to nie znam

0

@kuz ale jakie czasy?
H Blockx?

0

@boixos1944 Patton, Parker, Portnoy, Petrucci i kilku innych poklony.
@Slazmi nie wiem, czemu Kirk Hammett mi Ronaldinho przypomina.

dodam Jim Pepper:


4

@tristan87 @tadzik447 Az czlowiek zapomnial, ze Kukiz to muzyk. Bardzo lubie ten utwor, jest taki the residentowski...
@Walker Prince faktycznei swietny, uwielbiam muze i tekst w utworze Sign 'O' the Times, a Pet Shop Boys to "West Ens Girls"
@Ermitano Jeżozwierz oczywiscie, @RichardWinters Pearl Jam :)
@Misanthrope @sebo939 @El dominatore (Propeller i Prodigy przyponiales) fajnie tu widziec tylu fanow Panterki
@Kapitan hawk Paradise Lost , moze nie ulubiony, ale pare fajnych kawalkow maja, natomiast ten Quantic zrobil wrazenie
@CatalanVeBFCB PJ H i Portishead, lapka w gore.

Dodam:
Jaco Pastorius!!!
1)


2)

Praxis (nie wymienic Laswella przy L :()
3)

Popol Vuh
4)

Passport
5)

Penguin Cafe Orchestra
6)

Platypus
7)

Primus
8)

ProjeKct
9)

PsApp
10)

Primal Scream
11)



ps ktos kojarzy? Queensrÿche

0

@FeloRPS PS @Misiekbd3 kbd3 @El dominatore El dominatore @th@les les @PatrychoO oO @sebo939 39 @Fetta ta

0

0

@bady48 y48 @Kapitan hawk n hawk @joloskyy loskyy @SeeleyBooth yBooth @Jaca27 a27 @NeroTFP roTFP @krissu8 ssu8 @tadzik447 dzik447 @kazbychu chu @Slazmi

0

@MichalZZZ chalZZZ @BlaseR9 Bl+aseR9 @Kapitan_SW itan_SW @Arkon kon @mahavishnu avishnu @domin682 in682 @krzychu1526 ychu1526 @wlodek54 odek54 @budas123023 as123023 @Nigaki

5

Dzis na tapetę (tapet) bierzemy litery #Q# oraz #P# - ulubieni wykonawcy.

Do dyskusji zapraszam oczywiscie nie tylko oznakowanych.
------------------------------------------------------------------
ps. wstawiajcie linki do utworow.
-------------------------------------------------------------------- ®

Litera #O# https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8430469#comment-8430469

@Kidd Kidd @JimMorrisonFCB JimMorrisonFCB @Misanthrope Misanthrope @Lord_Vader Lord_Vader @sebasek99 ebasek99 @Wichurek @dontripe @Chakalaka akalaka @Walker @Ermitano

1

@Jacu327 Wiele ma fajnych. W Gilbert Grape na pewno, Departed, Shutter Island, The Revenant (chetnie bym zobaczyl tez ten film gdyby sie zamienili rolami),

0

@Janiama A jakiego sportu nigdy chetnie nie ogladales?

0

@sendesara to byl gosc, ktorego bardzo nie lubilem.

1

@AmigoBlancos i Swiata Mistrz

1

@AV0CAD0 wspominal go przy okazji litery "J" - Jason Becker (gitarzysta)
Najdluzej zyjacy czlowiek (po smierci Stephena Hawkinga) ze stwardnieniem zanikowym bocznym.

"He cannot move, but he moves others".


1

@kerouac nie lubilem go za te piekna bramke przeciwko Argentynie.

0

@Cochise Tak :)

4

@Cochise Moglby ulepszyć LR taki Wielki Komputronik i np spowodować, że TikiTaka z głównej zniknie albo będzie można oznaczyć wiecej niż 10 osób .
Modlilbym się o to do niego .

2

@Lord_Vader płaskoziemiec [gardze]

2

@Lord_Vader Dawno nie widzialem tak ciekawie i niestandardowo zestawionej.

0

@kerouac Pies Baskerville'ów - kiedys widzialem, chyba dosc krotki film, cykl. Cos jak nasza Cobra.

2

@Criss18Barca Ta 11 tak nawet nawet, by mogli cos pograc.

0

@MichalZZZ raz chyba (na pewno) widzialem,
A Ptoki?

0

@kerouac ja nie wiem czy to horror, ale bardzo lubie klimat Open Water no i filmy na podstawie Edgara Alana Poe

1

@MesQueUnClub_87 trzeba sobie powiedziec, ze te najslabsze horroy lepiej sie oglada, niz niesmiesznei komedie.

0

@MesQueUnClub_87 nie przypomne sobie tytuly, ale takie ogromne szczury sie tam pojawialy.
drugi to Troll
a trzeci to chyba Szczeki 3 - o ile sie do horrowo zalicza.
Ogolnie taki gatunek za ktorym nie przepadam, no chyba ze jakis czarno bialy.

@MichalZZZ owce??? ja pierpapier, to chce zobaczyc.
Troche jak korliczek morderca w Monthy Pythonie


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?