Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@SeeleyBooth dobra masz herba.
0
@SeeleyBooth please
0
Kto przejal schede antyPis postow po @Odesseiron ?
gdzie sie podziali @Lamora oraz @lamoracamorra ?
1
@kazbychu @Draqulius wstawilismy ten sam utwor Prymusa :)
0
@kuz a to nie znam
0
@kuz ale jakie czasy?
H Blockx?
0
@boixos1944 Patton, Parker, Portnoy, Petrucci i kilku innych poklony.
@Slazmi nie wiem, czemu Kirk Hammett mi Ronaldinho przypomina.
dodam Jim Pepper:
4
@tristan87 @tadzik447 Az czlowiek zapomnial, ze Kukiz to muzyk. Bardzo lubie ten utwor, jest taki the residentowski...
@Walker Prince faktycznei swietny, uwielbiam muze i tekst w utworze Sign 'O' the Times, a Pet Shop Boys to "West Ens Girls"
@Ermitano Jeżozwierz oczywiscie, @RichardWinters Pearl Jam :)
@Misanthrope @sebo939 @El dominatore (Propeller i Prodigy przyponiales) fajnie tu widziec tylu fanow Panterki
@Kapitan hawk Paradise Lost , moze nie ulubiony, ale pare fajnych kawalkow maja, natomiast ten Quantic zrobil wrazenie
@CatalanVeBFCB PJ H i Portishead, lapka w gore.
Dodam:
Jaco Pastorius!!!
1)
2)
Praxis (nie wymienic Laswella przy L :()
3)
Popol Vuh
4)
Passport
5)
Penguin Cafe Orchestra
6)
Platypus
7)
Primus
8)
ProjeKct
9)
PsApp
10)
Primal Scream
11)
ps ktos kojarzy? Queensrÿche
0
@FeloRPS PS @Misiekbd3 kbd3 @El dominatore El dominatore @th@les les @PatrychoO oO @sebo939 39 @Fetta ta
0
@contowsky y @tristan87 87 @Janiama ma @RichardWinters s @IAmBackCules BackCules @TheMugShot ot @Zoltan Czibor n Czibor @Draqulius s @astralny ny @Stoiczkow
1
@CatalanVeBFCB B @Hawajczyk zyk @tomek11tomek11 1 @Stopa a @jacobFCB B @fcbarcafan19 19 @boixos1944 44 @AV0CAD0 CAD0 @HighestInTheRoom oom @kakusus
0
@bady48 y48 @Kapitan hawk n hawk @joloskyy loskyy @SeeleyBooth yBooth @Jaca27 a27 @NeroTFP roTFP @krissu8 ssu8 @tadzik447 dzik447 @kazbychu chu @Slazmi
0
@MichalZZZ chalZZZ @BlaseR9 Bl+aseR9 @Kapitan_SW itan_SW @Arkon kon @mahavishnu avishnu @domin682 in682 @krzychu1526 ychu1526 @wlodek54 odek54 @budas123023 as123023 @Nigaki
5
Dzis na tapetę (tapet) bierzemy litery #Q# oraz #P# - ulubieni wykonawcy.
Do dyskusji zapraszam oczywiscie nie tylko oznakowanych.
------------------------------------------------------------------
ps. wstawiajcie linki do utworow.
-------------------------------------------------------------------- ®
Litera #O# https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8430469#comment-8430469
@Kidd Kidd @JimMorrisonFCB JimMorrisonFCB @Misanthrope Misanthrope @Lord_Vader Lord_Vader @sebasek99 ebasek99 @Wichurek @dontripe @Chakalaka akalaka @Walker @Ermitano
1
@Jacu327 Wiele ma fajnych. W Gilbert Grape na pewno, Departed, Shutter Island, The Revenant (chetnie bym zobaczyl tez ten film gdyby sie zamienili rolami),
0
@Janiama A jakiego sportu nigdy chetnie nie ogladales?
0
@sendesara to byl gosc, ktorego bardzo nie lubilem.
1
@AmigoBlancos i Swiata Mistrz
1
@AV0CAD0 wspominal go przy okazji litery "J" - Jason Becker (gitarzysta)
Najdluzej zyjacy czlowiek (po smierci Stephena Hawkinga) ze stwardnieniem zanikowym bocznym.
"He cannot move, but he moves others".
1
@kerouac nie lubilem go za te piekna bramke przeciwko Argentynie.
0
@Cochise Tak :)
4
@Cochise Moglby ulepszyć LR taki Wielki Komputronik i np spowodować, że TikiTaka z głównej zniknie albo będzie można oznaczyć wiecej niż 10 osób .
Modlilbym się o to do niego .
2
@Lord_Vader płaskoziemiec [gardze]
2
@Lord_Vader Dawno nie widzialem tak ciekawie i niestandardowo zestawionej.
0
@kerouac Pies Baskerville'ów - kiedys widzialem, chyba dosc krotki film, cykl. Cos jak nasza Cobra.
2
@Criss18Barca Ta 11 tak nawet nawet, by mogli cos pograc.
0
@MichalZZZ raz chyba (na pewno) widzialem,
A Ptoki?
0
@kerouac ja nie wiem czy to horror, ale bardzo lubie klimat Open Water no i filmy na podstawie Edgara Alana Poe
1
@MesQueUnClub_87 trzeba sobie powiedziec, ze te najslabsze horroy lepiej sie oglada, niz niesmiesznei komedie.
0
@MesQueUnClub_87 nie przypomne sobie tytuly, ale takie ogromne szczury sie tam pojawialy.
drugi to Troll
a trzeci to chyba Szczeki 3 - o ile sie do horrowo zalicza.
Ogolnie taki gatunek za ktorym nie przepadam, no chyba ze jakis czarno bialy.
@MichalZZZ owce??? ja pierpapier, to chce zobaczyc.
Troche jak korliczek morderca w Monthy Pythonie