Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Lekcja angielskiego.
"Mohair berets" is a tongue-in-cheek expression that stands for people who support the views expressed by the Polish conservative-nationalistic Catholic movement, whose main representative is Father Tadeusz Rydzyk. This expression originated from the characteristic headgear worn by the stereotypical representatives of this circle. The term “mohair berets” alludes to the colloquial name "Green berets" for military units such as special forces (in Polish, "red and green berets").
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/0/05/Moherowe_berety.jpg
0
@SeeleyBooth Walt Disney?
0
@SeeleyBooth jakiś skoczek ?
0
@Ronin47 tak, obnizal.
O teraz Dzema na zakupach ;)
0
@MesQueUnClub_87 ta .
@Ronin47 a serial jeszcze lepszy
0
@MesQueUnClub_87 mega ten film jest, az musialem post na gorze napisac, ale i tak ruch maly, to nie ma problemu :)
0
Ale ten soundtrack z Pitbulla jest dobry, robi klimat.
do tego Metyl, Gebels, Despero, Nielat i Dzema....
top topow
1
@kerouac Diuna? oczywiscie
0
@MesQueUnClub_87 chyba reklamy przerywany filmem Pitbull
0
@jark3 no wlasnie, tej himalajskiej, to jest duzo podrobek.
0
@kerouac nie no zartuje, kazdy chyba chodzil. Winogrona, czeresnie...
a to powiedzenie dobre.
1
@kerouac to by sie zgadzalo. Moj kuzaj z Pily i zawsze pachta mowil. Nie zeby chodzil, ale mowil ;D
1
@Hiacynk toporny chyba okropnie byl, co?
0
@kerouac to Ty jestes gdzies ze starego pilskiego?
0
@MarioVeB! a po co od razu w to Boga mieszasz?
taki maly Strasburgerek.
2
@kerouac haryndy, nie pachty.
2
@Hiacynk ten obok Conte, najbardziej na lewo wysuniety, jak on sie nazywa? To byla jakasz maszyna.
Ogolnie oprocz Portugalczyka, to reprezentacja bez wirtuozow, ale bardzo pracowity i solidna.
13
@NeroTFP O aborcja, fajnie. Dawno nie bylo na LR ;)
1
@Arkon nie no cenie, nawet trzeba przyznac, ze Bayern gra czasem fajna dla oka pilke.
Jorginho, Paolo Sergio i Basler no i Lewy oczywiscie.
8
@Arkon Bayern to ja lubie, ale gdy przegrywaja. Jena z moich najbardziej nielubianych ekip.
0
@jacobFCB tak, @Misanthrope juz go zapodawal.
1
@Bykunn nie wiem, czy to nie jest jakichs mit internetu, bo czesto takie cytaty nie maja pokrycia, ale fakt , ze jest bardzo trafny.
0
@jacobFCB @Misanthrope @JimMorrisonFCB @Ermitano zapomnialem
o Danielu
3
@Bykunn No wlasnie , bo moj cytat to podobno wypowiedz Sokratesa i nie chodzi mi tu o brazylijskiego pilkarza.
Wszystko bylo, wszystko powtarza sie w cyklach. kazdy wiek ma swoje prawa, a i tak nie mozna wszyskich wsadzac do jednego wora.
2
@Mns21 "Nasza młodzież ma dziś silne pragnienie luksusu, ma złe maniery, pogardza władzą i autorytetem, brak im poszanowania dla starszych. Wolą zajmować się bzdurami zamiast nauki. Młodzież nie wstaje z szacunkiem gdy starszy wchodzi do pokoju. Sprzeciwiają się rodzicom i zabierają głos w towarzystwie starszych. Tyranizują swoich nauczycieli"
0
@jark3 Sol Klodawka chyba datuje sie na ten sam okres co himalajska. Niekotre zrodla mowia, ze nie rozni sie ona od normelej soli, inne znowu , ze tak.
Faktem jeste, ze ma duzo nizsza cena niz himalajska
@Pitbullx98 no ja wlasnie sobie taki plan ukladam, ale raczej szukam wskazowek (np na YT) gdzie ludzie nie podchodza restrykcjynke do kalorii itd. Bardziej na czuja (lub przy pomocy formjly dloni , podzialu talerza itd) i zdrorwy rozsadek.
Ale ja nie jestem zawodowcem tylko chce kolo 5 kg zrzucic nie tracac miesni.
Z tego co tutaj ludzie pytali - bialko, trening silowy i interwalowy.
0
"O glupim Tomku, wilku i niedzwiedziu"
"Wyprawa na Szklana Gore"
"Drzewko Aby Baby"
"Opowiesc o Pra Pra Sloniu"
Jakie jeszcze bajki muzyczne znacie?
0
@Pitbullx98 Pewnie trenujesz zawodowo to rozumiem takie bawie sie z waga kuchenna lub miarkami.
Ale co, jesli ktos nie chce sie bawic w liczenie kalorii na komorce czy inne podobne miarkowanie jedzenia? Miesiac to mozna robic, ale potem to chyba dramat i strasznie meczace sie robi?
1
@krzychu1526 fajny ten Lenoir
@boixos1944 dobre! Nguyen tez!
to ja tez naciagne
milosc & lester bowie - live in wroclaw96 cz.1
1
@Nigaki Ten drugi teledysk mily dla oka ;)
@Misanthrope jako dziecko nie moglem sluchac Leonarda, balem sie. Teraz mi troche przeszlo
dodam jeszcze
Laurie Anderson
Liv Cristine, Lacrimosa czy Lake of Tears, Lokomotive GT - ale to scislych ulubionych nie naleza.