1

Once in a Lifetime - wersja Trumpa.


1

@AduŚ07 do dzis ten mecz boli

0

@Janiama a co dam zadecydowalo w tym meczu?

0

@Janiama o pilce cos napisz w koncu, a nie tylko korona, korona.
Stad pytanie - Czy Brazylia 1982 to jedna z trzech najlepszych reprezentacji w historii?

1

@NeroTFP niezle

1

5

Ale to sie ogladalo:
ARG vs FRA 2018



#Szpakowski

5

Kazuar, jeden z najbardziej niebezpiecznych dla ludzi ptak na świecie. Zdjęcie w obiektywnie Porta Douglasa z Papui Nowej Gwinei.
https://pbs.twimg.com/media/EVAOY2kXgAA_5zh?format=jpg&name=medium
-----------------------------------------------------------------------------------------
Kary
https://pbs.twimg.com/media/EVAfbGLU0AUa0jV?format=png&name=900x900

0

@dawo17 a ok, bo wsumie pozostaje kwestia wlasnie cateringu itd. wiem , ze normalnei ten lot ma miedzyladowanie np. w Hong Kongu lu Singapurze, tam wymieniaja zaloge i dostaja nowe wozki cateringowe.

0

@mateuszdabski jest dosyc dobry i imie na L.
@Chakalaka dobrze kombinujesz

1

Szukamy pilkarza.
W 2005 roku X z sześcioma golami na koncie został królem strzelców Młodzieżowych Mistrzostw Świata. W 2006 roku został najmłodszym Argentyńczykiem, który zagrał na mistrzostwach świata, a rok później doszedł z kadrą do finału Copa América. X został wybrany najlepszym piłkarzem młodego pokolenia tego turnieju. W 2008 roku z reprezentacją olimpijską zdobył złoty medal na turnieju w Pekinie. 9 grudnia 2012 roku X strzelając 91 bramek w roku kalendarzowym pobił rekord, który należał wcześniej do Gerda Müllera, który zdobył w 1972 roku 85 bramek.
Po finałowym meczu Copa América 2016 z Chile (0:0, k: 2:4) ogłosił zakończenie reprezentacyjnej kariery. Jednak po dwóch miesiącach od tej decyzji zdecydował się wrócić do reprezentacji. Na mundialu w Rosji wystąpił w trzech meczach fazy grupowej z Islandią (1:1), z Chorwacją (0:3) i Nigerią (2:1-gol X). Jego drużyna awansowała z drugiego miejsca po Chorwacji, ale już w 1/8 uległa Francji 3:4 (w tym meczu X zaliczył 2 asysty).

0

@dawo17 Czy na pokladzie byli pasazerowie, bo chodzi mi o kwestie cateringu oraz godziny pracy stewardess.

3

@zadafcb "nie dowiezli taczkami tych ustaw, ktore nam tu nam w ostatniej chwili wrzucicie" :)
cytat z wczoraj

3

Chcialem Wam przedstawic mniej znane oblicza Roberta Frippa.
Zalozyl on mianowicie Lige Przebieglych (zrecznych) Gitarzystow i nagral z nia bardzo fajne albumy.
O ile pamietam bylo to 17 muzykow.

Ten utwor spokojnie przeszedlby jako muzyka filmowa.
Robert Fripp Robert Fripp & The League of Crafty Guitarists - "Asturias"



A tu muzyka juz gitarowo - elektroniczna fajna do rozkminek
Robert Fripp "Sky" (live in Argentina)


Jeden z wpisow:
Rob Fripp is my depression companion, his music looks like this friend who understands what you went through and pat you on the shoulders, his music is like empathy

0

@Danny Gaucho tylko jedno slowo - Czechy. No ale w finale bylem za Grekami, mimo tego toporny futbol. Otto byl trenerm?

1

@macio_944 gramy od lat w dobrego i złego policjanta

3

@IAmBackCules to już skończ z tą przekornoscia i wstaw porządny avatar.
Ps Tusk na pewno początku też miał poglądy wolnościowe ale "zmądrzał"

4

@IAmBackCules Ostatnio z Braunen sie zgadzal, teraz Korwina cytuje.
Czy to ironia?

2

0

0

Ale piękny odcinek TWD z Eastmanem i Morganem.
"Here's Not Here"

0

@Kajtek77 albo drugi - wyciete bym potrzebował

0

Ma ktoś linka do fragmentu Alternatyw 4 , w którym rodziny wypożyczają sobie pana Antoniego by mieć przewagę podczas stania w kolejce?

0

Niestety dobiliśmy do 102.

0

Kurde, jeszcze dwie osoby i moze byc setka.

2

@kerouac a podroz mozna za jeden usmiech dostac.

3

Przypadkowo dzieki @kerouac dowiedzialem sie, ze w koncu na YT mozna odnalezc cala dyskografie King Crimson. Jeszcze do niedawna bylo to nieslychanie trudne (czyt. niemozliwe). Duzy frajda dla fanow oraz ludzi lubiacych gatunki laczone.

Nie dosyc, ze mamy wszysktie utwory jak
Requiem



, ale rowniez projekkty poboczne (ProjeKct X)

Niebo i Ziemia z albumu Konstrukcja Swiatla

1

@kerouac Wsluchaj sie kilka razy -utwor ma spokojny poczatek, a potem jest jazda - czyli taki typowy KC zahaczajacy o rozne gatunki.

0

@kerouac znam fajna piosenke o lamencie, ale nie Twoje klimaty, chyba.


3

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?