Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AnnaMarianna Mad Max 2 - Wojownik Szos.
2
@Klaudix Czesto tu wspominam troche zapomniany film, "Rozmowa" Coppoli, ktory jest rewelacyjna pozycja. "Jablka Adama", "Mifunes Last Song" oraz cykl: "Sprzedawcy" "Szczury z Supermarketu" "W Pogoni za Amy" to tak na fajny poczatek.
3
@DaPi ja nie wiem, ale ta opcja byla juz w filmie "Wsciekle Psy" Tarantino. Tylko zamiast panstw byly kolory - pan Bialy, pan Brazowy, pan Rozowy - brali ludzi na skok i nie chceli, by oni znali sie po imionach czy nazwiskach.
ps. chcialem obejrzec ten serial, ale ktos mi powiedzial, ze jesli znam Resevoir Dogs i Inside Man, to moge sobie darowac.
2
@sebasek99 wyszukalem utwor Hani - Glass - no robi wrazenie.
1
@Colon @Arkon @Walker@Kapitan_SW
2
@Misanthrope @domin682 @Kapitan_SW @Arkon @JimMorrisonFCB @mahavishnu @Nigaki @Wichurek @Chakalaka @sebasek99
kilka fajnych jeszcze dodam: ,The H Band, Hammock, Harol Budd (bardziej na B, ale co tam) Hawkwing, Headhunters / Herbie Hancock, Haskell Gordon
2
@Misanthrope Heilung- zajeiste to jest.
The Hu - pamietam, ze Zappa nagrywal z muzykami gardlowymi. Fajna sprawa.
1
@wlodek54 @JimMorrisonFCB @Ermitano az dziw , ze nikt nie wspomnial o Greateful Dead i Grand Funk Railroad.
1
@Colon @Nigaki @MichalZZZ
0
Dzis ulubieni wykonawcy i zespoly na litere #H#.
do dyskuji zaprszam kazdego, nie tylko oznaczonych.
litera G:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8408900#comment-8408900
@Kidd @JimMorrisonFCB @Misanthrope @Lord_Vader @sebasek99 @Wichurek @dontripe @domin682 @wlodek54 @Walker
2
@Danny Gaucho Kiedys oprocz Rumunii, to jedna z moich ulubionych reprezentacji (nie liczac tych z Am.PLd oczywiscie) Stoichkov to jeden z filarow Barcy i najwiekszych legend. Mielismy genarala, kapitana- lwa oraz szeryfa - wlasnie Hristo. Jeden z najlepiej rozumiejacych sie duetow - Romario - Stoichkov. Czekaj.. mialo byc o Bulgarii.
Balakov i zlote czasy VFB. oraz piekna bramka Jordan Letschkow, ktorej nie mogli mu wybaczyc NIemcy z HSV.
https://img.fifa.com/image/upload/t_tc1/lahmhbcwbykagvu5khyv.jpg
grali bardzo dobry futbol, ale mieli tez klasowych graczy. Fajna mieszanka technikow i pracusiow jak Trifar Ivanov (zmarl w 2016)
0
@Kidd Dla mnie swietny napastnik, chociaz nigdy go nie lubilem. W sumnie pytanie, czy dalby sobie teraz rade - tak. Moim zdaniem to profesjonalne podejscie zrobiloby dobrze wiekszosci wartosciowych graczy w historii.
I pewnie to dziala w druga strone. Gdyby przeniesc Messiego wstecz to tez by sie wszystko udalo (pomijajac moze sprawde hormonow).
W sumie z tych powowdow nie przepadam za porownanie zawodnikow z roznych epok, bo kazda ma swego bohatera. No dla zabawy mozna oczywiscie porownywac.
1
@JimMorrisonFCB w sumie mozna zaczac od Engels Egg, Flying Teapot lub You
5
@Lord_Vader @Misanthrope @MichalZZZ @Ermitano @Walker @Kidd @sebasek99 @JimMorrisonFCB @Wichurek
ja bardzo lubie jeszcze Garbarek Jan, Gould Glenn, Gong, Gentle Giant, Global Communication, Gordian Knot.
1
@Danny Gaucho jedna z moich ulubionych reprezentacji
2
Dzis ulubieni wykonawcy i zespoly na litere #G#.
@Kidd @JimMorrisonFCB @wlodek54 @Nigaki @Wichurek @Misanthrope @Walker @domin682
6
Glosowanie wedlug PiS.
https://pbs.twimg.com/media/EVJjvJGUMAA5N7w?format=jpg&name=medium
z komentarzem Aniola (Alternatywy 4)
Zanim przejdę do przedstawienia kandydatur do naszej nowej rady, chciałem państwa poinformować, że przed naszym zebraniem odwiedził mnie obywatel Winnicki (Gajos), którego wszyscy dobrze znamy i zobowiązał mnie do przekazania wiadomości, że z góry akceptuje wszystkie wyniki naszych demokratycznych wyborów. Oczywiście jeżeli będą zgodne z naszymi oczekiwaniami.
3
Kilka retro koszulek z Seria A.
Nintendo, Pirelli, Asics, Opel, Lotto, Ristora, Sony Mini Disc, Umbro, Fila, Lotto, Kappa, Diadora.
https://pbs.twimg.com/media/EVFe8p9VAAIOL9c?format=jpg&name=medium
4
Konopie, policja, podatki i libertarianski home schooling.
https://pbs.twimg.com/media/EVJgz1TUcAMff2N?format=jpg&name=medium
1
@Danny Gaucho W sumiem nie mam wielu wspomien z ta reprezentacja. No moze oprocz slynnego Flonaldo, ktory aplikowal bramki Brazylii oraz John Carew, ktory trafiajac do Valencii nie mogl wyjsc z podziwu, jak niesmowicie techniczna pilka prezentuja na treningach gracze tego klubu.
Dla mnie jednak reprezentacja gorsza od Szwecji czy Danii.
0
" Pszenny bochen od rolnika, port trącany modrą falą, metro, traktor, telewizor, huta spływająca stalą, mruczy "więc Polak potrafi". Zadziwiona Europa, cudów dokonują ręce robotnika oraz chłopa. Gospodarzu tych dożynek, twoja przecież to zasługa, że dzień w dzień słychać meldunek: "rośnie w górę Polska druga!".
0
@jaras121 a ten po prawej na dole?
0
@dominik127pl @Transu96 @tristan87 @kuz @pt9
zmienilem troche pytanie ;)
0
@kuz cieniasy z was.
0
@Arkon moze ulubionych
0
@dominik127pl Egzamin. Mozesz miec bana za nieznajomosc ulubnionego klubu.
0
Ilu pilkarzy z tego skladu Barcy potraficie wymienic?
https://pbs.twimg.com/media/EU-9jhXXYAAwhIw?format=jpg&name=medium
0
@Wichurek to chyba @Nigaki lubi
0
@Janiama Prawidlowo byloby gdybys napisal: Bardzo podobal mi sie rowniez Jan Tomaszewski. Dlaczego? Dlatego... :)
0
@wlodek54 tak, kilka lubie, ale calej diskografii nie znam.