0

Hardcore. 10h vuvuzela.


0

Co to za pilkarz? Czarnoskory, bardzo dobry.

2

@LuisSalvano Gdyby tylko Ney(mar) wiedzial o Twoim istnieniu, ozlocilby Cie.
Wracajac do temtu: mam mieszane uczucia, co do tego transferu. Fifty / fifty. Zobaczymy rowniez, jak zmieni sie krajobraz po bitwie (corona).

1

@Danny Gaucho trwamy.
Gdy Riveldo mial swoje slynne spazym, to juz wtedy Brazylie do konca znienawidzili.

1

@Danny Gaucho Pamietam, ze wielu moich znajomych bylo za nimi w meczu z BRA w 2002. roku

0

@msmsms „W razie zabójstwa dziecka jeszcze nie urodzonego, sąd może podżegacza uwolnić od kary”. Z tego zdania wynikały następujące konsekwencje:

przerwanie procesów życiowych dziecka jeszcze nie urodzonego jest kwalifikowane przez prawo jako zabójstwo i zagrożone karą nawet więzienia dożywotniego.
--- Po drugie – że dziecko nie urodzone jest w rozumieniu prawa „dzieckiem”, a więc osobą zrównaną w prawach z dziećmi urodzonymi.
---Po trzecie – że w tym przestępstwie matka dziecka z reguły występuje jako podżegacz, to znaczy – osoba zachęcająca innych do dokonania zabójstwa.
Zatem –--- po czwarte – osoba dokonująca aborcji odpowiadałaby za zabójstwo, podczas gdy matka zabitego dziecka – za podżeganie.
Ponieważ –---- po piąte – to podżeganie mogłoby wynikać z różnych przyczyn, na przykład – zaszczucia przez otoczenie – trzeba dać sądowi możliwość oceny każdego przypadku z maksymalną swobodą – aż do uwolnienia od kary – chociaż nie od winy

3

@msmsms "Mozna wprowadzic dodatkowy paragraf do art. 148 kodeksu karnego, który mówi o zabójstwie człowieka. Paragraf miałby treść następującą: W razie zabójstwa dziecka jeszcze nie urodzonego, sąd może podżegacza uwolnić od kary"

@sebasek99 nie popisuj sie slownictwem ;),

0

@Stoiczkow dobre, dobre.

0

@Stoiczkow nie , podrzuc jak możesz

A ulubiony jaki ?

2

Po prostu Trump jest najlepszy.
Make America Metal Again.




Nirvana jest tez

0

Dobra, trzeba sie rozruszac "woda do picia" od Pauli Limy.


1

Calkiem mocna ekipa. 11stka Roberto Carlosa
https://pbs.twimg.com/media/EU1Wj5rWAAMeJqT?format=jpg&name=small

1

@MichalZZZ Fargo, Przystanek Alaska, 10
Battlestar Galactica 9

0

@kolo123 ok.

2

Zakupy w dobie wirusa ala the Walking Dead.
https://pbs.twimg.com/media/EU3b3S5WoAA22iu?format=png&name=small

5

0

@kolo123 na 6 i @fortunate_son polecil by sezon 7 i 8 zaplikowac sobie jako streszczenia odcinkow.

0

@kolo123 W sumie wiele osob nie glosowalo, moze dlatego. Ja jeszcze o zadnym Neganie nie wiem, wiec ciiiiiiii ;)
Mnie sie jak zwykle murzynki podobaly, ale Cohan tez

2

@SeeleyBooth Sibą sibą


0

@Danny Gaucho no a jak
@VenoM zwazywszy na fakt, ze na tej stronie sa b. pouplarne filmy z tzw. Milfami, to nawet mnie to nie dziwi.
@tadzik447 brakuje jeszcze.

1

@SeeleyBooth Tak w miare ok, a u Ciebie?
@Hiacynk Alan i GAry mu tego nie zapomnieli,


0

W glosowaniu korespondencyjnym i online wzielo udzial ponad 3100 uzytkownikow.
dziekuje.
Najladniejsza aktorka The Walking Dead - zostala wybrana:

Lauren Cohan -http://tiny.cc/1uxjmz

na drugim miejscu Laurie Holden http://tiny.cc/1vxjmz
na trzecim Christian Serratos http://tiny.cc/iyxjmz,
a na czwartym Beth Keener http://tiny.cc/01xjmz

https://www.strawpoll.me/19702726/r

2

@SeeleyBooth chyba bede nad tym pytaniem tak dlugo myslal jak Grabowski...


0

@Hiacynk bardzo niewygodny przeciwnik to byl dla Canarihnos.

0

Macie w pamieci jakies kontrowersje lub niemile momenty w MS lub Europy?

Niedawne @Danny Gaucho i @Hiacynk przypominali oszustwo na Anglikach.
Ja przypomnie kontrowersyjny mecz dreamteamu BRA z Turcja w 2002 oraz smieszna akcje naszego Rivaldo


w 1994 roku tez mial miejsce bardzo nieladne zachowanie (i znowu BRA na tapecie). Filmik jak na ironie nazywa sie Ramos Elbow, a egezkutorem byl Leonardo (dzis PSG)


W sumie niewiele bylo reprezentacji, ktora glaciutko sobie radzily w kazdym meczu MS czy Europy.

1

@Danny Gaucho Dobry aktor

0

@Danny Gaucho jeszcze piękna bramka i stawienie czoła (2razy) potężnej Brazyli



Andersson, Dahlin i niezapomniany Brolin ze swoją cieszynka.
Tu piękna bramka Kennetha :


To jest mały kraj , ale miło wszystko świetna piłkarska nacja- wicemistrzowie świata.
No o hokeju na lodzie nowe wspominając

6

Niemcy chcą wspomóc browary i prawdopodobnie wprowadzą odroczenie podatku piwnego (2019 - około 650 mln Euro).

2

Symfonia Destrukcji - wersja Trumpa - Megadeath
Make America Metal Again



0

@Triv44 raz tak zrobilem, ale sie odmyslilem, bo jednak zdawalo mi sie, ze moge wszystko sam ogarnac.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?