0

@Walker haha, ale to jest dobre.
W Fargo ma on duza epizodyczna role i w sumie podobny charakter, ale nie bede wiecje spojlerowal

1

@chorhe12 serial My Name is Earl.
fajnie, krociutkie odcinki, mozna sie posmiac

0

@NGTRX ja znowu nie kojarze tego serialu
Fargo z reka na sercu polecam. Jedna z lepszych pozycji od wielu lat, az dziw bierze, ze tak rzadko tu sie pojawia.

0

@xofcbxo Gostek z Fargo, ale kadr chyba nie z tego serialu?

0

@NeroTFP albo Volenti non fit iniuria

1

@Kacstiff jest ogien

2

@xofcbxo na zdrowie.

0

@AdrianStoku w sumie nie wiem, ale jednym z moich ulubionych seriali jest tez, w ktorym Karma jest motywem przewodnim "My name is Earl"

2

@xofcbxo ale widac, ze tym pytaniem w demokracjo - komerche chcesz isc.
Artystycznie Cie swedzi to wstawiaj, chocby jedna osoba z tego miala radoche to jest ok, to juz warto.

1

@barcafan9512 Bardzo dobry serial, mial tez slabsze chwile, ale ogolnie pozycja z zadziwiajaco wieloma glebokimi momentami, ktora sie po prostu swietnie oglada, nawet kilka razy.
@Cochise tez b. lubi.

0

@NeroTFP nie opisalem jeszcze, ale by mi za dlugo zajelo, moze kiedys.

1

@NeroTFP Z Twoich do moich moglbyc dodac Queen ale Kind of Magic albo Innuendo.
@BlaseR9 na pewno tez dodam Mad Season, Temple of the Dog i Soundgarden
Pink Floyd - Ummagumma
@sebasek99 Steve Reich - Music for 18 Musicians

3

@NeroTFP @tadzik447 @Wichurek @BlaseR9 @sebasek99 @Chakalaka @maroon @Hiacynk @Rafal1190 @Adek124PL
Nie wybiore, ale przynajmiej postaram sie mniej wiecej podac kawalki, ktore mnie nakierowaly:
1. Beach Boys "California Girls"



2. The Beatles - "Sgt. Pepper's Lonely Hearts Club Band"


3. Depeche Mode - "People are People"


4. Toy Dolls "Blues Suede Schoes"


5. Guns N' Roses "Patience"


6. Faith no More "Crack Hitler"


7. Pantera "5 Minutes Alone"

8. Michael Jackson "Leave me Alone"


9. Frank Zappa "the GUmbo Variations" https://www.youtube.com/results?search_query=frank+zappa+gumbo+variations

10. Robert Rich / Steve Roach "the Grotto of the Time Lost"


11. Wather Report "Havona"


12. Milosc "Taniec Smoka"


ps. zapomnialem o
---Jean Michelle Jarre - Diva

oraz

---Vangelis "Blade Runner Blues"


---Tangerine Dream "Phaedra"


mialo byc 12? moge tak dalej wymieniac, ale chyba kazdy z nas.

choera, jak moglem o
King Crimson Discipline zapomniec

0

@fortunate_son niezly jest. Taki troche na odmozdzanie, ale calkiem ok.
Zombie troche wkurzaja i ich dziwne ruchy.

0

3

@Jaca27 ja pierdziele! nie o to mi chodzilo, dzieki za nic
Rudy w moim swiecie jeszcze zyje.

1

@El dominatore to trzymam kciuki.

0

@kerouac tak, chyba ten naukowiec zginal, a ten sie zalamal?

0

@Colon W 5 sezonie w 7 odcinku - taki rudy, napakowany gostek z wasem siedzi i jest totalnie apatyczny. A pan, ktory udawal naukowca ocalajacego swiat przyznal sie, ze nim nie jest -
co sie wydarzylo , bo chyba przysnalem na 5 lub 6 odcinku?

0

SPOJLER i pytanie the Walking Dead.
@kerouac , @Transu96 lub inni @AnnaMarianna Rosi

0

@El dominatore to oby Ci sluzyly, ale pamietaj - bylem przeciwny zamawianiu przez internet ;)
pozdro

1

@Chwytliwy a Goldberga kojarzysz oraz Big Showa?

0

@El dominatore Analiza jest po to by w ciemno nie kupowac,
W takim przypadku musisz znalezc biegaczy o podobnych parametrach do Twoich , ktorzy polecaja dany model. Moi znajomi wszyscy za lzejsi.

0

@Chwytliwy ale Ty zlosliwy i ironiczny ;)

0

@SeeleyBooth no wlasnie to jak w tenisie - pronacja i supinacja.
trzeba po prostu swoj model znalezc.

0

@El dominatore Tak jest jeszcze kilka marek, ktore tez robia bardzo dobre buty:
wymienione przez Ciebie salomony, new balance, hoka, under armour ... wszystko zalezy od Twojej stopy. Jesli maja byc to buty drogie, to musisz isc na analize, bo szkoda kasy ryzykowac.

0

@SeeleyBooth no jeszcze mozna dodac tych bezimiennych botaterow, ktorzy rozdawali linki do meczow na priv.
@El dominatore musiz nas teraz pochwalic z @SeeleyBooth

3

@SeeleyBooth zauwazyles, ze kadzy Ciebie wymienia?
ja dodam @zawsze_barca i jego cykl dla wstydliwych

1

@BarcaInfo i nawet faze wrzutek w pyry mu wybaczylismy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?