0

@nwchades no wlasnie tu jest problem - dwom inteligentym panom sprawia przyjemnosc pastwienie sie nad troche mniej inteligentnym facetem.

0

@NGTRX chyba tak jest.

0

@norbi77 pierwszy raz ogladam Stanowskiego w akcji i wypada tragicznie.

0

@NGTRX Wlasnie raczej jakies takie riposty.
W sumie nie wiem o czym oni gadaja.
Probuja udowodnic, ze Najman jest slaby sportowo od lat, a mysli , ze jest dobry? Czy probuja mu wytlumaczyc, by zlapal dystans do mediow spoleczniosciowych?
On znowu w taki prymitywny sposob chce pokazac, ze tamten to nie dziennikarz.
Uf. ..ale sie ciesze , ze tak dobrze zainwestowalem swoj czas dzieki reklamom la Ramblii :)

0

@NGTRX Najman niby inteligentny, ale pelikan straszny. Borek i Stan. tragedia , ze sprawia im to przyjemnosc - no chyba , ze robia to tylko dla nas widzow.
Poziom BigBrothera i najlepszych GoracychDyskusji.

@Gh0st telefony tez? nie ogladam od poczatku, ale ten przedostatni byl jedynie merytoryczny.
Mozna w telefonach krytykowac prowadzacych czy nie dopuszcza - to zadzwonie. :)

0

@Gh0st nie wiem wlasnie, ale po spieciu Stanowskiego (ktorego nie znam, wiec moge sie mylic) widac, ze moze jednak to nie jest ustawione.
Slaby poziom tego red. , ze sprawia mu frajde kopanie lezacego pelikana.

0

Ten program to ustawka czy malo inteligentny roast?

0

@MarioVeB! mocny grajek

0

0

@Walker pewnie jakieś słowne potyczki

4

"ja bym chcial dokopac PSG" czyli znowu retro.

O wiele lepsze lepsze niz oficialny kanal FcBarca.com na YT.
La Rambla Show zawsze w moim sercu.

La Rambla Show #1 Koke wyjaśnia CR7
https://www.youtube.com/channel/UCUF4SEPb-6k1UjjRHI9B0-w

Dzieki @patry295 za przypomienie.
@KamQiX @Bartek22 @student97r @BarcaInfo @VamosRakieta @Danny Gaucho @macio_944 @tekken9 @SeeleyBooth i wielu innych mozna tam zobaczyc

1

@Katalończyk 99 ktos chyba nawet wideo wrzucal by ogladac, bo zaraz magiczna liczba zostanie przelamana.

6

Ostatnio przewijaly sie dyskusje o rapie. Posluchalem sobie starych kawalkow.
Pod jednym z video The Roots znalazlem taki komentarz:

The Roots were warning us about the commercializing of Hip-Hop music. Too many "Gangsters" and not enough real MCing going on, even in 1996. Twenty years later, this shit is out of control. Man or Woman, be original and never do "What They Do".

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Chwytliwy dodam to




1

Jakies zaklady szly o ten milion, bo dosc duze poruszenie jest ta liczba?

0

@Arkon Sorry ja chyba pijany jestem. Bo kompletnie nie zakumalem, ze nie chodzi Tobie o tv tylko o wystepy na zywo D

0

Przed oficialnym kanalem fcbarca na YT, byl taki gostek, ktory stworzyl kanal LR na Yt, ale chyba byl tylko jeden odcinek. Ma ktos linka?

0

@Arkon Romario, Stoiczkov, Laudrup, Leo, Ronaldinho, Riquelme, Aimar, Bati gol, Alves, Cafu, Juninho ,Recoba, Suarez, Cavani i wielu, wielu innych

0

@Arkon Nadala, Federera i kilku innych na zywo widzialem i duzo z pilki noznej.

0

@Arkon chyba pytania nie doczytalem - chodzilo Tobie na zywo na hali?

2

@Arkon Nalbandian, Thorpe, Jagr, Lindros, Gebrseilasie, Karl Lewis, Ben Johnson (hehe), M. Johnson, Penny Hardaway, Stockton, Malone,
Pilke pomine, bo bylo wielu

3

@DKasatkina: Practicing trick shots the way @rogerfederer does (with some developments????????⚽️) Самое время потренировать хотшоты???????????? #DD #stayhome https://x.com/DKasatkina/status/1245700319440523265/video/1
@JimMorrisonFCB

2

@barcafan9512 odpowiadaj zawsze: panie władzo: dokąd, a nie gdzie :)
Będą milsi.

2

Bayern Monachium nałożył karę na J. Boatenga, który wbrew zakazom opuścił Bawarie i odwiedził chorego syna w okolicach Lipska.
Boateng jest zawiedziony postawa klubu .

1

koniec prima aprilis .

0

@MarioVeB! O Kurde szacun
WyMiatali?

0

@kerouac ja nie , ale o-bi, o-ba koniec cywilizacji

1

@Misanthrope glowa do wycierania - sam tytuł wymiata

1

@kerouac Ja żałują , że sobie wielu poleceń z LR nie zapisałem w notatniku .
( To nie ironia)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?