0

"NIEMA PIEŚŃ ZIEMI, SPOKOJNY ODDECH DUSZY

Już dziś o 21:00 nasze kolejne spotkanie w rockserwis.fm

Rok się rozkręca i choć żyjemy i funkcjonujemy w cieniu świrusa, to
jednak ukazują się nowe płyty przynoszące niebanalną muzykę, którą
możemy cieszyć się wspólnie.

Nie inaczej będzie dziś wieczorem. Psychodeliczny debiutant, powrót po
latach, kolejny debiut, ale już w neoprogresywnym stylu i jeszcze kilka
innych, miłych dla uszu dźwięków - to wszystko złoży się na
całość programu."
________________________

0

@mlodykibic24 na pewno nie byly to 90tki. Radze rowniez wyporbowac rolii terenowe z kijkami - to jest dopiero frajda. np. Skike lub wlasnie Powerslide offroad - cos jak to

https://www.skatepro.com/en-us/122-17321.htm

1

@xofcbxo dobrze

0

@mlodykibic24 kiedys mialem K2 i Powerslide. Bardzo fajne.

0

@xofcbxo Instytucje finansowe mianem seniorów określają osoby, które ukończyły 50 lat. Dla funduszy hipotecznych oferujących hipotekę odwróconą seniorem jest osoba, która ukończyła 60-65 lat

0

@SeeleyBooth ta, ale tylko z zakupami lub w celach hydraulicznych.

0

Senior to osoboa powyzej 50? Co z MILF?

0

@tadzik447 dobra bo idziemy w nieskonczonosc :)

0

a ok, bo myslalem, ze to a propos wystepienia Premiera.

0

@Danny Gaucho Nie lubilem, ale doceniam bardzo. Zawsze na pierwszym miejscu Am. Poludniowa lub jakies Bulgarie, Rumunie, Czechy no i Holandia.

1

@tadzik447 Z pornosow to tylko @zawsze_barca
@

0

@Danny Gaucho Nie rozpisze sie, ale cykl fajny.
Francja - co tu mozna wiecej dodac - od dlugiego czasu w topie, masa telentow, swietna druzyna, ktorej nigdy nie lubilem, no chyba ze grali z Niemcami.

@Danny Gaucho @Janiama @Hiacynk
w szeregu z ktorymi zawodnikami postawicie Jean-Pierre Papina?

1

@MesQueUnClub_87 Gorace tam dobrze wygladaja, dobra wizytowka

0

Dziekuje ci za to i dziekuje ci merci.

0

@tadzik447 z Danut to tylko Rinn :D

0

@tadzik447 Tadeusz to tylko Sznuk lub Norek

3

@Batys ale dawno na Glownej nie bylem.

2

@SeeleyBooth jeszcze zauwaz, ze wszytko pod publiczke, bo najpierw (wpierw) go rozpil, a potem niby, ze odpowiedzialnie asystuje.

18

0

@Osioł @levz0r plus koniecznie Fargo

1

Pamiętacie program Miranda IM na peceta?

0

letni rosolek, cola bez gazu czy chleb bez soli, co najgorsze?

1

@tobiasson92 Jak w większości spraw - problem jest bardziej złożony.
Ja po prostu jestem przekonany , że rząd jest złem koniecznym.

3

@SuperVegeta @macio_944 @michal26

Ja bym na cuda rzadu nie liczyl, w zasadzie w jedna jak i druga strone.. chociaz uwazam, ze wiecej mozna zepsuc niz naprawic

Ile rządu w gospodarce?


(2017) "Niezależnie od ocen tego, w jakim stopniu rząd przyczynił się do obecnych świetnych statystyk, fakt jest taki, że kondycja gospodarki jest bardzo dobra. Porównania do poprzednich rządów są naturalne, choć obarczone błędami. Lata temu sytuacja na światowych rynkach, od których jesteśmy mocno zależni, była zupełnie inna. Rządy PO przypadły w dużej mierze na okres po wielkim kryzysie finansowym, natomiast PiS pod koniec 2015 roku mógł już działać w znacznie bardziej sprzyjającym otoczeniu.

Tak szybko, jak teraz, polska gospodarka nie rozwijała się od 2011 roku, czyli od początku drugiej kadencji rządu Platformy Obywatelskiej. To tym większy powód do dumy obecnej władzy, choć warto wspomnieć, że przed samym kryzysem światowym w 2008 roku, a więc na początku pierwszej kadencji Donalda Tuska na stanowisku premiera, PKB rósł w tempie nawet ponad 6 proc. Trudno to jednak zapisać jako zasługę jego rządu, bo dopiero co przejął nad nim stery.

Ile rządu w gospodarce?
Właśnie to proste porównanie nasuwa wniosek, że być może świetne wyniki gospodarki nie do końca są efektem polityki władz, a czasami po prostu wynikają z wyjątkowo dobrej koniunktury i nastrojów inwestorów na świecie.

- Szacuję, że tylko w około 30 proc. za bardzo dobre statystyki odpowiada rząd. Reszta, czyli blisko 70 proc., to zasługa m.in. rozpędzającej się Europy. Otoczenie Polski w ostatnim czasie ewidentnie nam sprzyja - komentuje Marcin Kiepas, ekonomista i analityk rynków finansowych.

Oczywiście nie deprecjonuje on takich zasług rządu, jak na przykład nadwyżka w budżecie, której nie mieliśmy od dekady. Najnowsze dane Ministerstwa Finansów wskazują, że od stycznia do października dochody budżetu państwa były o 2,7 mld zł wyższe niż wydatki."

https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/cud-gospodarczy-pis-pkb-bezrobocie,222,0,2392030.html

0

@Janiama ooo dziś wcześniej , co się stało ?

0

@AllBundy Nie przypominaj - tak zaczynala się audycja Kosińskiego - Noc Muzycznych Pejzaży w Trojce

15

Jeszcze okolo kwadrans do raportu @Janiama o koronie.

1

@sendesara Moglbys mnie oznaczać ? Thx

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?